Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біле волосся до чого сняться?

Сонник біле волосся до чого сняться?

Білі волосся тлумачення сонника

Якщо говорять про білих волоссі, то мають на увазі і природний, штучний блонд або сивину. Так, до чого сняться пасма дуже світлих відтінків? Сонники можна знайти чимало цікавих, інтригуючих тлумачень. Вони дуже різні. Гранично ясно лише одне: світле волосся у сні дуже запам’ятовується сюжет, причому він завжди має продовження наяву.

Краса і любов

Якщо дамі від природи брюнетці або шатенці примарилось, що волосся стали коротшими і побіліли, сонник натякає, що пора зайнятися собою: сісти на дієту, раціон поповнити «продуктами краси», робити живильні маски та інші косметичні процедури. І в Циганському снотолкователе зазначено, що несподівано побілілі уві сні волосся — сигнал, що тому, хто спить терміново необхідний відпочинок.

До чого жінці сниться, що в неї дуже світлі локони платинового відтінку? До того, що їй пощастило з нинішнім кавалером в реальності. Але Весняний сонник попереджає: якщо в грезе присутній блондин, то в реальності шанувальник може розчарувати сновидицу, не виправдати її очікувань.

Альбінізм

По Жіночому соннику альбінос, помічений в нічному видінні, передбачає отримання добрих, заспокійливих новин або запрошення в гості, цікава подорож.

У сні ви бачили своєї дитини альбіносом? Не лякайтеся, по пробудженню дізнаєтеся щось таке, що порадує. Жінка-альбінос у нічний фантасмагорії — підказка: скоро відбудеться дуже важлива для сплячого зустріч, знайомство.

Про душевний стан сплячого можна судити по довжині пригрезившихся білосніжних волосся. Чим вони довші, тим спокійніше, впевненіше він відчуває себе насправді.

Благородні сивини

Снилося, що голова посивіла? Це причина, щоб насторожитися, задуматися. Молодій людині такий сон пророкує неприємності. А більш зрілому обіцяє ситуацію, в якій належить зробити складний вибір. До того ж не виключені небажані хворобливі зміни в долі людини.

Хоча в Універсальному соннику знайдеться інша трактування до цього сюжету. До чого сниться? До того, що людина в реальності придбає більшу вагу в суспільстві, а значить, перед ним відкриються більш привабливі перспективи.

Але цей же сон в інших снотолкователях ще й передвістя того, що наяву режим не втримається від спонтанного рішення купити щось дуже дороге. На жаль, але тільки тоді стане зрозуміло, що вартість придбаної речі була невиправдано завищеною в рази.

Уві сні помітили знайомого, волосся якого стали сивими? Він в реальності може дати цінну пораду, за допомогою якого ви виберетеся з тупикової ситуації.

Якщо дама бальзаківського віку бачить себе в сні посивілою, то це відображення її реальних переживань, пов’язаних зі змінами у зовнішності. Однак це природний процес, а ось стежити за своєю зовнішністю приваблива жінка зобов’язана в будь-якому віці. Тому не варто сумувати, куди краще відвідати стиліста, перукаря.

Зачіски, стилі

Жінці, якій в дрімоті довелося розчісувати довге білосніжні локони, сонник рекомендує бути стриманішими і обережніше. Короткі білі пасма в опівнічної грезе підказують, що треба економніше витрачати гроші.

Втім, той, хто у сні побачив, що у нього коротка стрижка, а волосся білі та ще кучеряве, по своїй натурі не зможе жити розмірено, відкладаючи копієчку на чорний день.

Щастя — ось що судить Густав Міллер жінці, яка побачила, що у неї уві сні чудова зачіска на довгому білому волоссі. А ось сплутані прядки, на думку американського психолога, обіцяють сплячої засмучення.

Значні зміни в долі — ось до чого сняться кучеряві біле волосся в «художньому безладі» (розпатлане). Але якщо в нічний дрімоті ви ретельно укладаєте кожен локон, то насправді скоро підете на любовне побачення.

Вимиті розпущене білі пасма — прикмета майбутнього хвилювання, занепокоєння. Якщо привиділося, що волосся опалены, то це знак удачі, заступництва Фортуни.

У соннику міс Хассе описана ситуація, в якій сплячий продає свої біле волосся. На жаль, це передрікає горе, трагедію. А от коса із дуже світлого волосся — це символ надійного шлюбного союзу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: