Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі кошенята до чого сняться?

Сонник білі кошенята до чого сняться?

Білі кошенята тлумачення сонника

Маленькі білі кошенята уособлюють беззахисність, благородство, невинність. До чого уві сні їх багато, це свідчення зайвої наївності людини. Провидці попереджають: настав час зняти рожеві окуляри і подорослішати, інакше вас будуть нескінченно і безкарно обманювати.

Трактування Міллера

Психолог говорить про надмірну довірливість людини, якщо уві сні привиділися білі кошенята. Особливо уважними варто бути підліткам і молодим людям. Це знак — зв’язалися не з тією людиною. Партнер більше не зацікавлений у стосунках, а у вигоді, яку можна отримати.

Сонник, якщо в баченні у кішки був приплід, рекомендує звернути увагу на деталі.

Благополуччя

Спостерігаєте, як метушаться маленькі звірята — сміливо одружуєтеся на обраниці. Сонник Ванги пророкує вдалий союз і довгі роки щастя. А якщо кішка привела кошенят до сновидице, значить, чоловік виявиться добрим, щедрим, уважним.

До чого сняться чорно-білі тварини? Відносини в сім’ї досить спокійні, без сплесків пристрасті, буйних сцен ревнощів. В складних питаннях сонник рекомендує довіряти інтуїції і керуватися здоровим глуздом, тоді все вийде.

Ведіть справи чесно

У грезе кошенята сліпі і кинуті матір’ю? Ви звикли домагатися бажаного за будь-яку ціну і не завжди використовуєте законні методи. Сонник попереджає, якщо будете продовжувати в тому ж дусі, самі станете жертвою шахраїв і аферистів. Особливо несприятливий знак, якщо малюки дряпалися і кусалися.

До чого сняться білі кошенята, розбігаються у різні боки? Станете жертвою чуток. Навіть дрібна помилка буде підноситися вивернутою навиворіт, і зупинити це неможливо.

Маленькі котики уві сні також означають багато невеликих, але відчутних труднощів. Білий колір — знак, що ви встигнете вчасно помітити неладне та приймете заходи.

Прибуток

Зі сну білі кошенята, сонник Нострадамуса розшифровує як спокійне життя, сповнене гармонією з навколишнім світом.

Традиційний сонник чорно-білих новонароджених звірят трактує як можливість легко заробити значну суму грошей.

Якщо ви розчулювалися, дивлячись на них у сні, означає, що наяву чекають дивовижні події. Наприклад, на роботі доручать виконання цікавого та прибуткового проекту, дівчині несподівано запропонують вийти заміж.

До чого сниться ластящийся малюк? Близькій людині потрібна допомога. Греза багаторазово підсилює значення, якщо кошеня поранений. Відштовхнули або пішли — вірогідна втрата близького родича.

У деяких випадках білий котик символізує сплять у вас паранормальні можливості. Зараз подводящее час, щоб розбудити їх.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: