Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі зуби до чого сняться?

Сонник білі зуби до чого сняться?

Білі зуби тлумачення сонника

Білі зуби для сучасної людини не просто показник відмінного здоров’я, але й успішності, певного суспільного статусу. А якщо ви бачите білосніжну посмішку уві сні, то це передвістя багатства, морального задоволення. Однак сонники пропонують і інші тлумачення, адже багато залежить від подробиць нічного бачення.

Пророкування Густава Міллера

На думку американського психолога сновидіння, якимось чином пов’язані з щелепою людини, можуть пророкувати погане фізичне самопочуття, а також зіткнення з метушливими, неприємними особистостями.

До чого ж тоді приснилося, що ви раділи своїм бездоганно білосніжним зубкам? До того, що незабаром приємно проведете час з друзями.

Помітили уві сні, що у кого-то персонажів штучні різці і ікла, що відрізняються неприродною білизною і ідеальною формою? В такому випадку будьте готові до того, що наяву доля пошле нелегке випробування.

Коли в нічний грезе ви опинилися свідком процесу, в ході якого зуби прямо на очах очищаються від нальоту і стають білішими, рівніше, то радійте. Міллер вважає, що низка невдач і проблем завершаться, а всі негаразди залишаться в минулому.

Дитячі молочні

Діти будуть здоровими, розумними, красивими — ось до чого сниться білозубий дитина. Але якщо уві сні бачили однорічного малюка з білими, рівними, великими зубками, то сонник попереджає: плани недостатньо опрацьовані, можуть виникнути проблеми при їх реалізації.

Обережно, брехня!

Обман, зрада — ось до чого сняться сліпучо-білосніжні зуби у інших. Згідно соннику потрібно бути обережніше, уважнішим, не втрачати присутності духу та впевненості у своїх силах.

Боротьба за красу

Сучасний сонник пояснює, до чого сниться, ніби отбеливаете зуби? Якщо уві сні боретеся за красу самостійно, то в реальності належить відбивати атаки конкурентів і супротивників, які зазіхають на ваші інтереси.

Якщо ж у нічний грезе вам проводять процедуру відбілювання зубів в стоматологічній клініці, то в реальності необхідно заручитися підтримкою однодумців, знайти соратників, щоб втілити певну мету.

Цілком логічно тлумачення, яке стосується сновидіння, коли після відвідин стоматолога вибілені зубки майже відразу пожовтіли. Такий сюжет — застереження, що не варто довіряти деяким персонам, вони не тільки не допоможуть, але і видадуть, скористаються вашою відвертістю у своїх корисливих цілях.

Щербатий оскал

Уві сні зуби випадають? Це поганий ознака — в майбутньому не виключені проблеми зі здоров’ям як у сплячого, так і його рідних, — констатують багато віщуни.

Сонник XXI століття говорить, що бачення, в якому довелося спльовувати і бачити власні випали ікла, — знак майбутніх неприємних подій, які стосуються як самого режиму, так і його близьких.

А ось в середньовічному соннику Данила докладно описано, до чого сняться випали зуби. Прогнози різняться в залежності від розташування втраченого зуба.

Так що випали передні різці — натяк на те, що необхідно подбати про безпеку батьків. Бічні зуби в сні — передвістя смерті когось із знайомих.

Втратили верхні зубки? На жаль, але таке бачення передрікає нужду і злидні. Втім, це стосується і нижніх, так як їх втрата у сні в дійсності загрожує збитками, матеріальними витратами.

Як не дивно, але на Сході подібні видіння трактуються досить благополучно. Наприклад, за версією Ісламського сонника той, хто виплюнув в нічний грезе білі зуби, буде жити довго і щасливо. А якщо сновидець бачить, що один з втрачених іклів опинився у нього в руці, то в його сімействі насправді гряде поповнення, або він знайде нового вірного друга.

До чого сниться небіжчик з білими зубами? Дивно, але ця фантасмагорія пророкує тому, хто спить здобуття довгоочікуваного спокою, душевного умиротворення. Відразу кілька випали уві сні різців — знак того, що в силу ряду обставин сновидець не зможе жити спокійно і розмірено.

Романтична версія

Коли молодій жінці, дівчині сниться, що вона намагається відбілити свої зубки, то вранці вона повинна бути готова до романтичної зустрічі, побачення. Причому запросить її на це рандеву той самий чоловік, до якого спляча красуня давно байдужа, — обіцяє сонник.

Статті, які можуть доповнити значення сну:

Зуби — тлумачення сну

Чорні зуби — тлумачення

Зубна щітка — тлумачення

Зуби випадають — тлумачення

Випав зуб без крові — тлумачення

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: