Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі коти до чого сняться?

Сонник білі коти до чого сняться?

Білі коти тлумачення сонника

Сон, в якому до вас приходить білий кіт, говорить про попередження, що поруч знаходяться приховані вороги. Це може бути близька людина, яка насправді не розкриває свого справжнього ставлення до вас. Наприклад, кращий друг, якому довіряєте як самому собі, може зробити зовсім не одним, а таїти небезпеку для вас.

В залежності від того, кому сниться таке сновидіння, тлумачення його різні. Так, якщо сниться білий кіт незаміжньою дівчині, то вона скоро зустріне коханого, який доставить багато переживань. Якщо тварина ще й пухнасте, цей знайомий буде мати невизначені наміри.

Якщо такий знак приснився замужній дамі, то варто придивитися уважніше до свого чоловіка, можливо, він заводить романи на стороні.

У разі, коли такий сон бачить чоловік, то тут вже сон говорить про небезпеку у справах, про те, що друзі, які оточують сновидця, можуть його підставити. Тому після такого сновидіння необхідно ретельніше поспостерігати за поведінкою оточуючих і покластися тільки на себе самих серйозних справах.

Уві сні на руках білий кіт — це поганий знак, який повідомляє про те, що вами маніпулює хтось. Причому цей маніпулятор може домогтися для себе за ваш рахунок слави, зіпсувавши при цьому вашу репутацію. Будьте обережні, приглядывайтесь до свого оточення!

Іноді тварина сниться до проблем зі здоров’ям. Були випадки, коли побачений білий кіт був передвісником загострення нападу астми або ж виникнення звичайної застуди.

Бачити уві сні, як білий кіт хлепче молоко, означає, що ваші добрі справи ніким не цінуються. Коли уві сні хочуть подряпати, кидаються на вас і шиплять, то це значить наяву вас будуть обговорювати, заздрити і пускати наклеп.

Біленький малюк

До чого сниться біле кошеня? Найчастіше це сон передвіщає порожнечу в усьому, тут важливо проявити передбачливість. Схоже дрібні вороги хочуть вас заплутати і, таким чином, підставити.

Якщо приснився біле кошеня, то краще після цього покладатися на свою інтуїцію і не довіряти «кращим» друзям. В цілому, сон передвіщає дрібні неприємності, від яких трохи розгубитеся і будете мучитися невизначеністю.

Милий біле кошеня насправді викликає багато позитивних емоцій. Багато людей думають, що побачений біле кошеня предзнаменует приємні події в майбутньому. Але це не так. Сонник наполягає — сновидіння є попередженням про можливість зробити помилки в реальності. Дії можуть призвести до жахливих наслідків.

Позитивні значення по соннику

Позитивним значенням цей знак є тільки в тому випадку, якщо ви позбавляєтеся від кошенят. Спосіб позбавлення може бути будь-якою.

Якщо проганяє цих білих кошенят у сні, то наяву вийдіть без особливих труднощів з будь-якої виниклої неприємності.

Приснилося тварина в крові — ознака вашого дорослішання і можливості прийняття правильних рішень.

До чого сниться дохлий кошеня — досягнете успіхів у роботі над собою. Саме час розлучитися зі шкідливими звичками, зайнятися зміною способу життя і самоосвітою.

Бачити уві сні, як ваша тварина помирає на ваших очах, то сонник пророкує погані події. Можливо важко захворіє хтось з близьких родичів і знайомих.

У будь-якому випадку, якщо приснився чорний кіт — чекай біди. Це може бути дрібна неприємність або велика зрада, які варто очікувати від близьких людей, друзів або того, кому людина безповоротно довіряє.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сновидіння ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться знак чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: