Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі кросівки до чого сняться?

Сонник білі кросівки до чого сняться?

Білі кросівки тлумачення сонника

Спортивна взуття, зокрема, кросівки — символ прийдешніх змін в житті сплячої людини. Але ж цікаво дізнатися, що за зміни чекають попереду? Сонник допоможе прочинити завісу таємниці, але за умови, що ви згадайте деталі і подробиці нічного бачення. Саме вони і підкажуть, до чого можуть наснитися кросівки білого кольору.

Тлумачення Міллера

Як стверджує Густав Міллер, удача в бізнесі не змусить себе чекати, якщо уві сні ви надягли білі кросівки. А якщо примарилось, що ви у взуттєвому відділі, де вибираєте пару спортивного взуття, то Фортуна явно розташована до вас. Це пророцтво для жінок.

Правда в соннику Міллера є примітка: якщо чоловік набував у нічний грезе білі мокасини, то наяву повинен бути готовий до того, що в реальності чекають розчарування, втрати.

Що відбувалося?

Все, що відбувалося уві сні, має першочергове значення для вірної інтерпретації сюжету. Бачення про те, що приміряли білі кросівки, обіцяє радісні події. А їх купівля передрікає печаль, тугу, смуток.

У нічний грезе довелося мити взуття? Значить, скоро надійде цікава пропозиція, що стосується працевлаштування, кар’єри. Шити білі кросівки у сні — до прибутку, додаткових доходів наяву.

Якщо втратили взуття, то хтось образить вас в реальності. Приснилося, що подарували їх? Тоді вас чекає не тільки приємне, але і корисне знайомство. До подорожі, захоплюючій подорожі — ось до чого приснилося, що білі кросівки презентували вам.

Нові або поношені

До чого сниться, що білі кросівки стали старими і порвалися? Згідно з версією сонника Мандрівника, це попередження: упертість сплячого — ось у чому корінь всіх проблем і невдач.

У Циганському соннику такий сюжет також передбачає всілякі перепони на шляху до мети, неможливість просування, розвитку.

Неважко здогадатися, до чого тоді сняться новенькі білі кросівки. За твердженням відомого Нострадамуса, це обіцяє сновидінню перемогу, грандіозний успіх. Тому той, кому пощастило побачити в сні таке взуття, може сміливо братися за здійснення будь-якого, самого амбітного проекту. Все вийде навіть краще, ніж очікували!

Втрачена пара

Уві сні шукаєте втрачені білі кросівки? Схоже, що й наяву вас щось тривожить, не дає спокою, і ви намагаєтеся знайти рішення якоїсь проблеми. Той, хто в нічний грезе зумів відшукати втрату, в реальності теж знайде вихід із скрутного становища.

Примарилось, що ходите по магазинах, мріючи купити саме білі кросівки? Тоді, як стверджує сонник, вам доручать дуже кропітку, складну роботу, за яку пообіцяють величезну винагороду.

Якщо в нічний фантазії шукаєте пару спортивного взуття в подарунок комусь, то знайте, що по пробудженню познайомитеся з якоїсь персоною. Саме ця людина допоможе вам, так як володіє великими діловими зв’язками.

Примірка і вибір розміру

Примірка білих кросівок, по соннику пастора Лоффа, — дуже важливе і цікаве бачення. Якщо обрана пара виявилася впору, то в реальності відбудуться яскраві події, глобальні зміни.

Не варто навіть братися до задуманого плану — ось до чого приснилися білі кросівки, які вам явно замалі. Згідно снотолкователю, такий сюжет — передвістя того, що ви не впораєтеся з поставленими завданнями. Будете тільки мучитися, але так і не завершіть розпочатий.

Уві сні приміряли, підбирали малюкові крихітні дитячі кросівки? Будьте уважні: вам ось-ось надійде пропозиція, яка не справить на вас враження. Але воно, як з’ясується пізніше, виявиться вельми перспективним і прибутковим.

Якщо в нічний фантазії зголосилися допомогти комусь у виборі та купівлі пари спортивних туфель, то будьте впевнені, насправді ваша «сонна» люб’язність не залишиться неоплаченої. Як обіцяє Місячний сонник, перед вами відкриються нові, дуже привабливі перспективи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: