Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білі шкарпетки до чого сняться?

Сонник білі шкарпетки до чого сняться?

Білі шкарпетки тлумачення сонника

Можна зустріти прямо протилежні прогнози щодо того, до чого сняться білі шкарпетки. В одних джерелах це символ чистоти, щирості помислів. В інших — попередження про прогресуючому захворюванні. Щоб отримати більш точне, правильне передбачення, згадайте максимальне число пригрезившихся деталей, подробиць. Вони і допоможуть розшифрувати сон.

Що скаже Міллер?

Радісні зміни — ось що обіцяють, по соннику Густава Міллера, примеченные в дрімоті білі шкарпетки.

А той, хто уві сні одягав шкарпетки на ноги, точно заслужить повагу та шану у оточуючих. До чого ж тоді приснилося, що ви допомогли іншому персонажу надіти білі шкарпетки? Наяву ваша репутація буде врятована зусиллями якогось людини.

Жіночі штучки

До чого юній панянці наснилося, ніби вона була в білих шкарпетках? До того, що скоро сновидица від душі повеселитися, розважиться. Тим більше вдасться відпочинок на святі, якщо привидевшиеся шкарпетки були прикрашені рюшами, — підказує сонник Мандрівника.

Жінка, уві сні надевавшая білі шкарпетки чи гольфи, славиться насправді своїй добросердечностью, чуйністю, відвертістю. Коли в нічному видінні сновидица приміряє білі панчішні вироби, щоб відправитися на побачення, то можна точно сказати про щирість її почуттів до обранця наяву.

За сонником чаклунки Медеї шкарпетки, та ще білі — це ознака надзвичайно зайвої відвертості, категоричності сплячого. Йому варто пам’ятати, що іноді доречніше буде делікатно промовчати про щось або зробити людині комплімент, — натякає снотолкователь.

Здоров’я — перш за все!

Саме час відвідати лікаря і пройти повне обстеження організму рекомендує Циганський сонник того, хто спав і бачив, як ходить в білих шкарпетках по брудному підлозі. Можливо, прагнення все встигнути, ви занадто мало часу приділяєте свого здоров’я.

Помітили уві сні, що шкарпетки на ногах знайомого або родича брудні, в плямах? Це тривожна ознака, що вказує на те, що людина насправді хворий, потребує співчуття, турботи, — пояснює сонник.

А в сонник Хассе є трактування відносного того, до чого сняться білі шкарпетки людям, народженим пізньої осені та взимку. Виявляється, саме їм таке бачення передрікає втрати і розчарування.

Не першої свіжості

Річний сонник вважає, що той, хто в опівнічної фантазії змушений був надіти брудні, несвіжі шкарпетки, ризикує потрапити за пробудженню в безглузду ситуацію.

Чоловікові, якому уві сні так само довелося надіти брудні шкарпетки провісник Квіток радить перенести заплановану поїздку на більш пізній термін. Якщо такої можливості немає, в дорозі треба бути гранично уважним, обережним!

Фрейд, як звичайно, вражає незвичайною інтерпретацією бачення. За його версією брудні білі шкарпетки уві сні — показник того, що сплячий може потерпіти фіаско в ліжку. А якщо в нічний фантасмагорії тому, хто спить ще й довелося дефілювати в забрудненому шкарпетках, то це точно говорить про необхідність зміни нинішнього коханця.

Якість і вигляд

Трактуючи сон про білих шкарпетках, не можна не враховувати матеріал, з якого вони були виготовлені. Наприклад, вовняні шкарпетки уві сні вказують, що в даний момент тому, хто спить не дістає затишку, комфорту.

Шкарпетки з білої бавовняної тканини у сні — знак, що вірні товариші завжди будуть готові підтримати, допомогти.

Про уразливості натури сплячого, яку він намагається приховати за зовнішньою бравадою, показною самовпевненістю, каже бачення про білих шкарпетках з гіпюру, капрону. А ось міцна шкарпеткова пара з прогумованого матеріалу сниться зазвичай людям з твердим, впертим характером, яких складно переконати в чому-небудь, — резюмує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: