Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник череп до чого сниться?

Сонник череп до чого сниться?

Череп тлумачення сонника

Цілком зрозуміло, що побачивши уві сні череп, людина відчуває деяку тривогу, хвилювання. Цей зловісний символ, за сонником, пророкує великі зміни в долі сплячого, причому, несподівані і небажані. До чого сниться це таємничий, містичний знак?

Візьміть все в свої руки

Треба визнати, що в багатьох сонники череп— це прикмета майбутніх розчарувань, смутку, прикростей. Але разом з цим є згадки про те, що дуже скоро в житті настануть величезні зміни, щось непотрібне, марна назавжди піде, поступившись місцем новому. Значить, треба не опускати руки і поспішити скористатися шансом, що представився, випробувавши свої сили в якомусь незвіданому справі, так рекомендує Морфологічний сонник. Іноді недосвідченість і наївність можуть служити на благо, тим більше, що новачкам, як відомо, щастить.

Усмішка «Адамової голови»

Якщо помітили у сні татуювання у вигляді черепа, то навряд чи утримається від спокус розпусну і розгульного життя. Але разом з цим найближчі кілька місяців після такого сновидіння — найбільш відмінний період для здійснення найсміливіших планів, виконання заповітних бажань.

Ще один цікавий нюанс: якщо череп, що фігурував в сновидінні, був світлим, чистим, то здоров’я не підведе, відмінне самопочуття, енергія будуть радувати ще багато років. Навіть не дуже правильний спосіб життя не позначиться на вашому організмі.

Тим не менш в Осінньому соннику є рекомендація, подібна давньої мудрості: користуйтеся всім, але не зловживайте! Так як ні стриманість, ні надмірності не принесе щастя.

У Жіночому соннику описано, до чого сниться дивний череп з усмішкою? Єхидна посмішка «Адамової голови» передрікає сновидице неприємності в сім’ї: сварки, скандали. Щоб уникнути охолодження взаємин з чоловіком, розумніше буде поговорити з ним відверто, спокійно, виплеснути «наболіле», але з належною часткою такту і поваги. Така розмова допоможе знову зблизитися з коханою людиною.

Довелося в нічний грезе доторкнутися до останків великого тварини, наприклад, буйвола? Таке бачення відображає душевне сум’яття, занепокоєння. Сплячий відчуває докори сумління, сором за вчинений проступок.

Але якщо в дрімоті ще й поховали кістки загиблої тварини, то позбавтеся від тривожних думок. Настрій наяву покращиться тим швидше, чим свіже були пригрезившееся останки.

Версії Міллера

Американський психіатр Густав Міллер досить категоричний, трактуючи сюжет сновидіння про черепі тварини або людини. Він вважає, що це ознака, симптом хвороб, причому не тільки фізичних, але і душевних. І радить звернутися до лікаря якомога раніше, щоб попередити розвиток недуги.

Однак є в миллеровском соннику і досить цікаві передбачення. Наприклад, те, що стосується привидевшегося черепа з татуюванням. Такий незвичайний предмет обіцяє тому, хто спить чудові сюрпризи. Щоб з їх допомогою життя радикально змінилася в кращу сторону, сновидінню доведеться проявити трохи терпіння, толерантності, ввічливості. І тоді Фортуна посміхнеться особливо широко.

«Від роботи коні дохнуть!» — говорить відоме прислів’я, тому, якщо привидівся череп коня, потрібно задуматися про повноцінний відпочинок. Звичайно, можна заперечити, пригадавши продовження наведеної сентенції: «А люди — міцніють». Але ніхто не буде заперечувати того факту, що, развеявшись, набравшись нових вражень, фізично зміцнівши, людина працює набагато продуктивніше. Та ще й багаторазово підвищується його творчий потенціал.

Зовсім нескладно здогадатися, що означає побачений собачий череп. За аналогією, можна вважати це передвістям непорозуміння у відносинах з друзями. Щось піде не так, як в минулі часи, і, на жаль, цей «холодок» у спілкуванні з товаришами може призвести до повного розладу, розставання.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: