Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник черепаха до чого сниться?

Сонник черепаха до чого сниться?

Черепаха тлумачення сонника

У сучасному світі всі істоти населяють землю вже давно несуть в собі символічне значення. Загін плазунів, до якого відносять черепах, живе на нашій планеті понад 200 мільйонів років. Можливо тому це нерасторопное тварина вважається символом мудрості, спокою, довговічності. А до чого сниться черепаха? Сонники знайдеться чимало цікавих трактувань, які виявляться дуже корисними.

Час діяти

Приснилося, що черепаха мирно лежить на піску: чи гріється, то спить? В такому випадку сонник підказує: не уподібнюйтеся цій тварині, не витрачайте час даремно, мріючи про те, що вам ось-ось випаде щасливий шанс.

Поки «дрімаєте», чекаєте біля моря погоди, ви втрачаєте масу прекрасних можливостей. Апатія, пасивність — головні перешкоди на шляху до успіху. Не зволікайте, а крок за кроком поетапно починайте рух до поставленої мети, покладаючись на свою вроджену інтуїцію та кмітливість.

Тікає від вас геть уві сні черепаха вказує на те, що в реальності скоро належить сутичка з ворогом, змагання з конкурентом. Сонник пророкує ваше явну перевагу над силами противника. Але не поспішайте хизуватися цим, а тим більше проявляти жорстокість по відношенню до слабкого недруга. Розумніше показати йому, що ви не дасте себе в образу, і тим самим припините будь-які спроби насадити.

Сновидіння, в якому ви каталися на черепасі, означає: що серйозно турбує вас, не дає розслабитися і насолодитися життям. Довіртеся сонником, яке підтверджує, що серйозних приводів для хвилювань насправді немає. А щоб зняти накопичене нервове напруження, спробуйте частіше посміхатися, спілкуватися з приємними людьми. Налаштуйтеся на позитив!

Таємниці панцира

До чого сниться черепаху без панцира? На жаль, до того що проблем і небезпек не уникнути. Причому сонник попереджає: всілякі неприємності будуть підстерігати в найнесподіваніших місцях.

Трактування сновидіння про черепашку, яка надійно сховався у своєму «будиночку» і не бажає навіть виглянути назовні, дає характеристику тому, хто спить. Це людина досить уразливий, примхливий, схильна звинувачувати у власних бідах оточуючих. І завжди знаходить виправдання для власних поганих вчинків і помилок.

Подібна позиція неабияк заважає йому налагодити теплі, щирі взаємини з рідними та близькими людьми, що є головною причиною непорозуміння. Треба вчитися бути трохи та самокритичності, радить сонник.

Пора влаштувати свято!

Спите і спостерігаєте за тим, що сухопутна черепашка повільно повзе по землі або піску? Можна розцінювати це, як симптом зароджується депресії і втоми від одноманітності та сірості буднів. Щоб уникнути психічного стресу, спробуйте привнести в своє життя трохи більше радісних, яскравих фарб,придумайте щось незвичайне, захоплююче, наполягає сонник.

Допоможе зміна обстановки та відпочинок з друзями. А якщо таких немає, заведіть нових, — спілкування з цікавими персонажами піде вам на користь. Можна придумати і невелике торжество, просто так, без приводу. Запросіть гостей, продумайте розважальну програму. Це і буде відмінна терапія від зневіри і песимізму.

Трактування з різних джерел

У соннику китайця Чжоу-Гуна сказано, що що наснилась черепаха обіцяє багатство і матеріальне благополуччя.

На думку Густава Міллера, це плазун у сні передвіщає довгоочікувану новину. Вона може стосуватися несподіваного повороту долі, що благотворно позначиться на самопочутті, атмосфері на роботі, взаємовідносини в сім’ї.

Всі напасті залишаться позаду, настрій помітно покращиться, все буде сперечатися — ось до чого сниться черепаха, за версією Універсального сонника.

Але, на жаль, сонник Менегетті не настільки оптимістично інтерпретує подібне бачення, вказуючи на те, що черепаха може бути попередженням сновидінню про те, що його здоров’я знаходиться під загрозою, з-за цього спостерігається занепад сил і передчасне старіння, позначаючись на зовнішньому вигляді.

Спокій, терпіння — ось що символізує черепаха в Ісламському соннику. Однак цей же образ у соннику Лонго служить рекомендацією: необхідно бути більш рішучою, наполегливою, активним, і тільки так можна досягти поставленої мети.

Ванга запевняє, що черепаха уві сні пророкує щастя і довгі літа.

Неоднозначно трактується образ цієї тварини «Мусульманським сонником». З одного боку, це і показник мудрості сновидця, перспектива того, що він доживе до глибокої старості. З іншого — уособлення накопичених проблем, перешкод, виниклих з-за нерозторопності сплячого, притаманною йому ліні і нерішучості.

Приснилася черепаха

Слід знати, що черепаха – позитивний символ, і не віщує нічого поганого. Часто в сновидінні доводиться спостерігати за цим створінням, тому сонник черепаха, просто повзе по землі, означає вашу швидкоплинність життя. Роки проходять, і пора вам щось міняти в звичних турботах. Адже потім будете шкодувати про такому сірому і одноманітному існування.

Якщо приснилася черепаха, яка пливе по воді, то скоро в реальному житті ви отримаєте достатньо мудра порада. Головне не пропустіть цю можливість, прислухайтеся і скористайтеся повною мірою. Таким чином, ви маєте можливість змінити своє життя на краще.

А ось морська і сухопутна черепаха уві сні, та ще й близько зі змією – сонник передвіщає вам величезне багатство. Після такого сновидіння нестача коштів на проживання вам точно не загрожує!

Бачити уві сні черепаху

Маленька черепашка

Розмір черепахи теж має своє значення. Так маленька черепашка, для жінки – це радісна подія і особлива увага з боку протилежної статі. А велика – сонник обіцяє високе положення, і захоплення з боку людей.

Їсти уві сні суп з черепахи

До чого сниться є черепаховий суп — сонник передвіщає вам проблематичні розваги та задоволення.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: