Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник черешня до чого сниться?

Сонник черешня до чого сниться?

Черешня тлумачення сонника

Ягоди, зокрема черешня, сонники часто асоціюються з новими знайомствами, в тому числі і романтичними або з перспективами у професійній сфері. Щоб дізнатися, до чого сниться солодка, соковита вишня, по пробудженню спробуйте відновити в пам’яті все до найменших подробиць, саме вони і допоможуть знайти вірну трактування.

Час романтики

Квітуче черешневе дерево в соннику — символ виправданих надій, реальних планів. Але одруженому сновидінню такий сюжет віщує любовну інтрижку, яка може стати причиною розлучення. Як натякає снотолкователь Міллер, пристрасні почуття настільки ж раптово закінчуються, як цвітіння прекрасного плодового дерева.

Прибуток, причому вагому, пророкує бачення про плоди на гілках черешневого дерева.

Свою половинку повстречают незабаром молоді люди, яким снилася черешня. Шанувальник зробить пропозицію руки і серця — ось до чого сниться такий сюжет панночкам. А коли все пригрезившееся дерево в цвіту, то й весілля, як запевняє сонник, не за горами.

За ступенем зрілості

Розшифрувати сон про ягодах черешні допоможе ступінь їх зрілості.

Так відмінної якості стиглі плоди — це добра прикмета, особливо для людей, які прагнуть до нових висот у кар’єрі. Перед ними, як обіцяє сонник, скоро відкриються вельми привабливі професійні перспективи. Для бізнесменів цей сюжет — передвістя вдалих угод, контрактів, прибуткових інвестицій.

Пристрасний, молодий шанувальник — ось до чого сниться стигла ягода заміжньою пані. Але сновидица повинна розуміти, що приймаючи залицяння кавалера, вона ризикує своєю репутацією. Так і палкі почуття юнаків часто сиюминутны. Домігшись свого, такі герої-коханці відправляються на пошуки нової жертви, натякає сонник.

Гнила ягода? Це передвістя повного краху надій, планів. А все тому, що сплячий або втратив щирий інтерес до задуманого, або його погляди і методи старомодні, непродуктивні.

Якщо в дрімоті помітили недозрілі черешню, то не поспішайте погоджуватися на важливі завдання, доручення. На жаль, але поки ви ще морально «не дозріли» для того, щоб брати на себе таку відповідальність.

На смак і колір

Колір привидевшихся ягід теж варто врахувати. Так дівиця, кушавшая уві сні жовту черешню, наяву стане мішенню для пліток і пересудів, що негативно вплине на її репутацію. А сновидінню сильної статі таке ж бачення тільки на благо. За версією сонника це тільки зміцнить його авторитет, додасть його образу більше мужності, діловитості. У підсумку сплячий заведе корисні зв’язки, буде користуватися великим успіхом у жінок.

В опівнічної фантазії викидаєте жовту черешню? До чого сниться таке? До того, що треба утриматися від різких суджень, єхидних зауважень на адресу оточуючих. Злі слова, наклепи, саркастичные зауваження, які прозвучали з вуст сновидця, обернуться проти нього.

До чого може приснитися червона черешня? Бачення неоднозначне. Воно обіцяє палкі пристрасті, любовні перипетії і цілеспрямований рух до намічених цілей. Тісний емоційний зв’язок, потужний контакт пророкує сон, у якому довелося пригощати когось червоними ягодами.

Смак черешневих плодів також важливий. За сонником кислі і терпкі ягоди — прикмета перешкод, перешкод, які потрібно подолати в реальності, а солодкі обіцяють щастя і удачу.

Радісні ознаки

На успіх може розраховувати сновидець чоловічої статі, яким примарилось, що їв черешню і насолоджувався її солодким смаком. Пані ж подібний сон обіцяє цікаву, перспективну пропозицію.

Нарешті-то вам віддадуть борги — ось до чого снилося, що збирали черешню. Якщо ж у сні бачили, як хтось інший займався збором фруктового врожаю, то в дійсності зумієте зробити досить вигідні вкладення фінансових коштів.

В сонник Фрейда черешня — знак безкорисливості, відкритості. Людина, якій вона снилася, буде добродушним і швидко завоює симпатії в будь-якому колективі. Зрілі ягоди символізують задоволеність, навіть пересиченого сексуальним партнером.

Купівля черешні в сновидінні вказує на те, що сплячий швидко розплатитися з кредиторами. Та й неприємності пройдуть стороною, не зачепивши його. Продаж ягоди у соннику — це передвістя вигідної взаємодії, співпраці з новим партнером.

Винахідливість, природна кмітливість — ось як можна охарактеризувати людину, який в нічний дрімоті рвав ягоди з гілок.

Урожай в черешневому саду збирав у сні інший персонаж? Теж відмінний знак, що обіцяє стабільний дохід, підвищення по службі, тому що у сплячого, як припускає сонник, є непогані задатки талановитого керівника.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: