Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник читати до чого сниться?

Сонник читати до чого сниться?

Читати тлумачення сонника

Ви прагнете до нових знань, готові отримати якийсь досвід, враження — ось до чого сниться процес читання. І, швидше за все, в реальності вдасться успішно завершити розпочату справу або втілити якусь мрію. Але знайдуться й інші цікаві коментарі до цього сюжету. Щоб розшифрувати його вірно, треба вранці спробувати відновити в пам’яті зміст прочитаного, вид пригрезившейся рукописи або тексту.

Версія Міллера

В реальності ви отримаєте перемогу над будь-якими неприємностями — ось до чого сниться читати по думку Густава Міллера. В його соннику, зокрема, сказано, що сплячий зуміє впоратися зі складним завданням, яке вважалося практично нездійсненним.

Але якщо в нічному видінні ви з працею розшифровуєте закарлючки рукописного тексту або розумієте, що зовсім забули грамоту, втратили вміння читати — кріпіться, так як за пробудження доведеться пережити розчарування, випробувати серйозне занепокоєння.

Коли уві сні ви мовите з високої трибуни, читаючи лекцію чи заздалегідь підготовлену промову, то подумайте: чи не надто ви занудливы, педантичні та передбачувані в своїх планах і намірах, натякає Міллер.

СМСки в мріях

У Сучасному соннику є навіть передбачення щодо того, до чого сниться читати СМСки. Якщо уві сні було отримано таке повідомлення про колишнього коханця або залицяльника, то в дійсності гряде зустріч з цим персонажем, або ви дізнаєтеся про нього якусь цікаву інформацію.

Зате, отримавши СМСку від коханої людини в нічному видінні, ви можете бути впевнені в щирості його почуттів і вірності. А якщо самі написали СМС з визнанням в любові, довго перечитували його, але не зважилися відправити, то, на жаль, ваша праця наяву буде даремна і даремний.

Біблійні істини

Свідченням того, що сплячий знаходиться в стані спокою, безтурботності, сонник від А до Я вважає бачення, в якому довелося читати Біблію. До чого сниться цей сюжет? До того, що незабаром сновидінню належить проявити благородство, опинившись в нестандартній, скрутній ситуації.

Якщо уві сні ви, вивчаючи Біблію, з трудом розуміли або й зовсім не вловлювали сенсу прочитаного, то сонник натякає: треба подумати про сенс життя наяву. Можливо, що настають радикальні зміни в долі, прийняти і зрозуміти які буде спочатку не так просто, але треба постаратися філософськи сприйняти ці нововведення.

А ось Великий сімейний сонник дає тривожний коментар того, хто в ночі став свідком, як священнослужитель читав Біблію. Подібна картина — знак загрози для життя сновидця. Що стосується цитування сур з Корану, то це передвістя випробувань віри сплячого. Якщо Коран зачитує хтось із інших персонажів сновидіння, то є загроза потрапити під чужий вплив.

Зате читання за молитвеннику або напам’ять «Отче наш» у сні — чудова прикмета, яка вказує на прекрасне самопочуття і подальший духовний ріст.

Привітання та повідомлення

До чого сниться читати адресовану іншій людині вітальну листівку або записку? Загальний сонник вважає, що це передвістя несподіваних новин. А ось в Малому Велесовом снотолкователе образ читається записки або листівки співвідноситься в реальності з неймовірними брудними чутками або плітками, розпускає за спиною сплячого.

Можливо, зопалу, не розібравшись, ви сприймете навіть конструктивну критику як виклик або некоректну поведінку — ось до чого приснилося, що ви прочитали лист, надісланий на вашу адресу, але адресований іншій людині

А по Українському сонником, вивчаючи якийсь документ в нічний грезе, ви насправді ризикуєте заплутатися в деталях і дрібницях.

Привиділося, що перечитуєте сторінки свого щоденника? Добре, так як насправді ви знайдете вірного друга, мудрого, доброго товариша, і це благотворно позначиться на вашій подальшій долі.

Газети, журнали, бюлетені

Прав, ой, як правий був професор Преображенський, не рекомендував читати газет за обідом. Ось і по сонникам прочитання періодики обіцяє лише погані вісті, порожні турботи, марну трату часу, сил і грошей.

Наклеп, брудні плітки — ось з чим доведеться зіткнутися в реальності сновидінню, якщо уві сні він переглядав «жовту» пресу.

До обману, жорстокості, зради — ось до чого може приснитися читання журналу або газети згідно зі Східним жіночого сонником.

Вірші і проза

До чого сниться читати вірші напам’ять? Сонник Жовтого імператора запевняє, що це доказ високої духовності сплячого, а також широти відкриваються перед ним перспектив.

В інших джерелах є пояснення: якщо сплячий декламує віршовані твори з явним задоволенням, то він стійко сприйме будь-які зміни в реальному житті, при необхідності гідно подолає всі перешкоди, успішно досягне якоїсь мети.

У нічний фантазії читали казку? Загальний тлумач радить готуватися до любовного побачення. Читання трагедійного роману чи еротичного твори уві сні відображає прихильність до естетики.

Бюрократичний сон про те, що ви нашвидку переглядаєте особисті справи співробітників — застереження: хто насправді знає про вас занадто багато!

Інші цікаві сюжети

Готовність вийти за звичні рамки — от до чого привиділося, ніби ви читаєте думки оточуючих. А якщо ви ще й можете «прочитати» думки всіх інших живих істот, то наяву не втрачайте часу дарма — зараз випаде рідкісна можливість продемонструвати всі свої навички, вміння, відкрити нові таланти.

Неприємності, віроломство близьких, друзів — ось що означає сновидіння, в якому ви читаєте замовляння, заклинання. Якщо гуляли по кладовищу, читаючи написи на надгробках, то будьте стриманішими, так як дане бачення передрікає сварку з коханим.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: