Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чисте море до чого сниться?

Сонник чисте море до чого сниться?

Чисте море тлумачення сонника

Сонник чисте море, побачене уві сні, що тлумачить, що ви заглибилися у свій внутрішній світ. Часто такий сон говорить нам про те, що обставини, які відбуваються в нашому житті, залежать не стільки від нас і наших сил, скільки від зовнішніх умов і сил. Тлумачення сну будуть відрізнятися, це залежить від побаченого моря, його стану.

Отже, до чого сниться чисте море

З прозорою, як сльоза, водою море уві сні, що знаменує собою прихильність долі до вас. Воно уособлює тиху спокійну життя, глибину несвідомого і гармонію у всіх взаєминах. Це майбутня радість, удача до яких ви постійно прагнете. Перед вами відкриваються нові горизонти і безмежні можливості для здійснення всіх ваших планів. Якщо ви дивитеся уві сні з вікна на тихе і спокійне море, то скоро вас чекає стабілізація у всьому і тихе мирне протягом життя. Ви досягнете того, чого давно вже чекаєте. Всі перешкоди на вашому життєвому шляху зникнуть.

Версія Міллера

До чого сниться чиста і абсолютно спокійне море? Психолог говорить про виникнення перешкод на шляху і повільного просування справ. Адже в повний штиль корабель практично не рухається з місця.

Якщо уві сні з’явилися невеликі хвилі, сновидця чекає успіх, особливо добре будуть йти справи в торгівлі. А починається шторм Міллер розшифровує як необхідність працювати не покладаючи рук, щоб запобігти біді або зменшити її руйнівні наслідки.

До чого сниться упасти у море? Даний сюжет передвіщає неприємності на роботі і в особистому житті.

Подорож на кораблі трактується як нужда і горе.

Ходили в сні по воді ніби по суші? Міллер розшифровує цей сюжет як благополучну дорогу.

Очікування успіху

Сучасний сонник передбачає: плисти по чистій воді в баченні означає, що наяву теж доведеться подорожувати. Зміни в житті, захоплюючі пригоди і нові знайомства повністю захоплять вас. Не виключено любовне захоплення.

Місячний сонник обіцяє отримання багатства і знаходження внутрішньої сили.

Версія Фройда

Купатися під час штилю значить — всі проблеми вирішаться, і хвилюватися не варто.

Уві сні плавали в бурю — наяву чекають незабутнє побачення і ніч повна пристрасті. Для цього вам зовсім не доведеться проявляти ініціативу, все станеться само собою.

Людей, що купаються Фрейд, складаючи свій сонник, розшифрував як поява нових талантів у людини. І що найголовніше, він тут же знайде куди їх застосувати. Наприклад, дозволить давно проблему, надавши допомогу навколишнім.

Уві сні пірнали, не закриваючи очей? Будьте уважні, доля піднесе шанс, не втрачайте його. Крім того, стверджує психотерапевт — ви досить цікаві, щоб дізнаватися нове, але при цьому дотримуйтесь міри.

Стихія

До чого сниться штормове море? Зазвичай греза віщує різноманітні випробування і неприємності.

Високі хвилі провидці розшифровують як невизначеність і сумніви. Боротися уві сні з ними, означає в реальності створювати собі неприємностей на порожньому місці.

Стояти на березі, спостерігаючи за хвилястим морем, означає, що прийшов час для саморозвитку.

До чого сниться чиста, але розбурхане море? Мусульманський сонник трактує образ як перемогу сновидця над недоброзичливцями, зумів зруйнувати їх плани.

Жителі глибин

Сімейний сонник пустуючих дельфінів співвідносить з нетиповими, дивними людьми, які стануть друзями. За іншим трактуванням можлива поява впливового покровителя. Сонник передбачає —завдяки його появі зможете завершити давню справу і почати новий перспективний проект.

В кришталево-чистій воді плавали рибки — доля піднесе дальню незаплановану поїздку, про яку ви потай мріяли.

За іншою версією бачити риб у сні — до цікавого і незвичайного пропозиції. Якщо погодьтеся, отримаєте можливість добре заробити.

Штиль

Сонник Мангетти спокійну і чисту морську гладь розшифровує як мирне життя без потрясінь і несподіваних подій. Стабільність буде супроводжувати скрізь.

Жіночий сонник допускає у відносинах з близькими може з’явитися відчуженість, холодність. Але якщо уникати розбіжностей, через час спілкування знову налагодиться.

Еротичний сонник спокійну солону воду пов’язує з ідилією в інтимному житті. З коханим досягнуто повне взаєморозуміння.

Міллер ж остуджує запал — запасіться терпінням, справи будуть йти повільно.

Сприятливі прогнози

Сонник Ванги трактує абсолютно спокійний і кришталево-чисте море як джерело гарного здоров’я та фінансового доходу.

Езотеричний снотолкователь, якщо привиділася прозора вода, говорить про необхідність переглянути своє життя, можливо, ви зможете розібратися в причинах невдач.

Сонник Цвєткова, розшифровуючи сновидіння про чистому морі, рекомендує звернути увагу на місце розташування. Якщо стояли на березі, дивлячись в блакитну далечінь, скоро отримаєте новини здалеку. Вода у сні ніжно-бірюзового кольору — чекайте радісну зустріч або інший приємний сюрприз. Занурилися в море — сміливо починайте нову справу, удача на вашій стороні.

Будьте уважні

Якщо ви не бачите берегів і не можете уві сні дістатися до своєї мети, наяву при виникненні проблем зверніться за допомогою до друзів.

Медея попереджає, що красива, але занадто глибока вода означає — наяву загрожує реальна небезпека.

На Сході, якщо уві сні сталося випадкове падіння в море, передбачають інтерес з боку начальства.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: