Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чистити взуття до чого сниться?

Сонник чистити взуття до чого сниться?

Чистити взуття тлумачення сонника

Таке прозовий заняття, як чистити взуття, по сонникам обіцяє масу цікавих вражень, яскравих емоцій та несподіванок. Не виключено, що після такого бачення сплячий відправиться в захоплюючу подорож, зануриться в низку романтичних побачень, почне активно заводити знайомства і фліртувати. Можливо, що у сновидця з’являться нові сусіди або додаткові джерела доходу — ось до чого може снитися, що він очищає від бруду і пилу туфлі або чоботи.

Втім, сонники можна знайти масу інших цікавих коментарів, пов’язаних з взуттєвими щітками, спеціальними ганчірками та іншими інструментами чистильника.

Версія Міллера

З точки зору професійного психолога Густава Міллера сон про те, що довелося чистити до блиску взуття, це вказівка, що в реальності потрібно зробити колосальні зусилля для досягнення поставленої мети. І головне завдання — це змінити свій підхід, настрій, навчитися терпіння, посидючості, проявити завзятість, продемонструвати відповідальність.

Якщо в результаті ваших «сонних» зусиль туфлі виглядають як нові, Міллер стверджує, що таке бачення — позитивний знак, який вказує на те, що результат наяву перевершить всі очікування.

Також у цього автора можна знайти докладні вказівки, до чого приснилося, що ви озброїлися взуттєвої щіткою. Наприклад, сон, в якому чистіть чоботи, передрікає далекі мандри, подорожі, пригоди. Якщо довелося приводити в порядок чужу пару взуття, то сновидець знаходиться в реальності під впливом сильної, владної особистості.

Уві сні приміряли чисті, надраенные туфельки? Чудово. Це ознака того, що ви досягнете поваги оточуючих.

А той хто спав і стежив за роботою чистильника-професіонала, в реальності може виявитися в скрутному становищі, вихід з якого можна буде знайти тільки за допомогою сторонніх.

Цікава життя

До чого сниться чистити взуття щіткою? Тлумачення цього сюжету повинно порадувати: вас чекають захоплюючі поїздки, цікаві знайомства, в тому числі і з громадянами інших держав.

Майже також інтерпретують і бачення про те, що брудні чоботи в сновидінні ви витерли миючим кремом, значить, чекає подорож в інше місто або вдала відрядження.

Почистивши босоніжки в нічний грезе, ви повинні підготуватися до вельми інтригуючою побачення з симпатичним вам персонажем. Цілком можливо, що воно послужить початком тривалих романтичних відносин з ним. Нострадамус ж тлумачить цей сюжет як передвістя спілкування з дуже непересічною особистістю або вивченням чужої, незвіданою перш культури, отримання сакральних знань.

Слава і шана

Приснилося, що ретельно доглядаєте за сандалями: миєте, зашиваете, чистіть їх? Значить, вас помітять оточуючі. Причому ваша репутація помітно підвищиться в їх очах. Втім, мова йде не тільки про сандалях, адже сонник запевняє, що, намазуючи будь-взуттєву пару кремом, чистячи її в нічний фантазії, ви в реальності можете очікувати високої оцінки своєї праці, докладених зусиль.

Якщо уві сні бачили, як сталося чистити взуття іншому персонажу, знайте, вам доведеться спостерігати за тим, як насолоджується тріумфом інша людина.

Ванга у своєму соннику зазначає, що мити й чистити черевики в опівнічної фантасмагорії доводиться тому, хто в реальності повинен буде багато і напружено працювати. Зате в результаті сновидець сповна насолодитися результатами своєї праці і здобуде запаморочливу перемогу над конкурентами, досягне високого соціального статусу.

Допомогу прийде в потрібний момент

Труднощі можуть виникнути навіть у найпростіших справах — ось до чого снилося, що ви виступаєте в ролі чистильника взуття. Тому сонник радить проявити передбачливість і підвищену увагу при підписанні будь-яких документів. А ось сонна фантазія про те, що ви сидить у центрі жвавої площі і чистіть взуття важливим персонам, пророкує, що наяву вам потрібна підтримка і протекція. Не відмовляйтеся від допомоги рідних і друзів, карає сонник.

Загалом, якщо приснилося чистити взуття — це добрий знак, підказуючий, що у скрутному становищі ви завжди можете розраховувати на вірних друзів, чуйність родичів і товаришів по службі. Не соромтеся скористатися цим, але не забувайте про те, що і ці люди мають право очікувати від вас такого ж безкорисливості і добросердечности.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: