Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чиста і прозора вода до чого сниться?

Сонник чиста і прозора вода до чого сниться?

Чиста і прозора вода тлумачення сонника

Приснилася чиста прозора вода і ви занурюєтеся в неї — чудовий знак. Він вказує на те, що сплячий перебуває в мирі і злагоді з самим собою та оточуючими, позитивно сприймає дійсність, славиться хорошим настроєм і не скаржиться на самопочуття. До чого ще може снитися подібний сюжет? Відповіді, причому іноді несподівані, підкажуть сонники.

Все що не робиться — на краще!

Сновидіння про те, що купаєтеся у водоймі з кришталево-прозорою і чистою водою, підказує, що в житті панує гармонія, щастя. Можливо, що сновидець сам до кінця не усвідомлює, в якому благополучному періоді зараз знаходиться: робота йде на лад, в сім’ї, особистих взаєминах — лад, мир.

До припливу сил може привидітися, що купання відбувається у затишній теплій воді. А ще сонник стверджує: сплячий насолоджується сексуальними відносинами з партнером, відчуває незвідані перш приємні відчуття.

А ось якщо занурилися в прохолодну воду, але чисту і прозору, то в реальності не буде причин скаржитися на здоров’я. Відмінне самопочуття, бадьорість тіла і духу дозволять працювати з повною віддачею сил, що сприятливо позначиться на зрослі доходи, радує сонник.

Працюйте з повною самовіддачею

До чого снилося, ніби плаваєте в прохолодних, чистих, прозорих водах? До того, що успіх не за горами навіть у новому, невідомому перш справі.

Поки спали, спостерігали за тим, як плавають у чистій, прозорій воді інші персонажі? Теж непоганий сюжет, який обіцяє, згідно сонникам, досягнення поставленої мети. Але тільки за умови, що не будете втрачати часу і прикладіть для цього зусилля.

У нічний фантазії ви пливли на човні або плоту по чистій заплави? Ця картина обіцяє багато турбот, роботи, але тільки так ви зможете задовольнити всі свої запити, заробити непогані гроші, підвищити свій соціальний статус.

Пора платити за рахунками

В опівнічної фантасмагорії пірнали в прозору і чисту воду? Тоді скоро підете в дорогу. Причому компанію вам складе приємний і цікавий чоловік. Для закоханих це бачення служить провісником щастя, взаєморозуміння і виконання бажань.

Того ж, хто в сновидінні пірнув на глибину, чекає розплата за рахунками. Сонник радить на час затягнути пасок, віддати борги. Це додасть впевненості і спокою. Іноді такий сон служить доказом, що сплячий вибрав вірний шлях і незабаром збагатиться таємними знаннями, отримає безцінний досвід і навички.

Вид і стан джерела

Розшифровка сновидіння про чистій і прозорій воді буде точніше, якщо пригадаєте, де саме побачили її. Так, наприклад, якщо це було море, то вам не загрожують ніякі потрясіння. Життя потече мирно, спокійно, розмірено. І не піддавайтеся спокусі щось різко змінити у своїй долі — зараз не час, попереджає сонник.

Також чисте і прозоре море уві сні — це прикмета, що наяву треба набратися терпіння в очікуванні якоїсь події. Не поспішайте, використовуйте надану «паузу» для того, щоб краще обміркувати свої подальші дії.

Якщо уві сні бачите чисту і прозору воду океану, то чекають грандіозні події, великі звершення.

А от озеро з такою водою по соннику символізують міцну дружбу, відданість. Майже також інтерпретується бачення про те, що такий заповнений водою штучний канал. Струмок ж пророкує душевні посиденьки, розмови. Джерело обіцяє одужання після тяжкої недуги або прозріння заблуканого людини.

Мрія здійсниться — ось до чого сниться басейн і в ньому чиста прозора вода. А якщо вона налита в ванну, то сплячий легко подолає будь-які труднощі.

Версія Міллера

Густав Міллер вважає, чиста прозора вода в річці сниться до того, що в будинку сновидця буде свято. Та й взагалі в його житті відбудуться благі зміни, радісні події, зміцниться матеріальний добробут.

Щастя і нові враження

Відмінно, коли уві сні ви бачите чисту, прозору річку. Це прикмета віщує велике щастя, любов, взаєморозуміння і повагу, а також пророкує незалежність і свободу.

Той, кому довелося напитися в сновидінні кришталевій річкової води, скоро відправиться в подорож по далеким країнам, набереться нових яскравих вражень.

Розбудіть свій талант!

До чого приснилася велика рибина, що мешкає в прозорій, чистій водоймі? За версією сонника це констатація того, що сплячий досяг високого рівня самопізнання і духовної сили.

Привиділася дрібна рибка, пустують в чистій воді? Подібне бачення — рада, що складну і копітку роботу вийде виконати, тільки заручившись підтримкою однодумців: дружним, згуртованим колективом.

Якщо ж у сні ви переходили чисту річку, через брід або міст, так ще й зловили рибу, то знайте, ви зумієте домогтися щастя і фінансової незалежності, використовуючи кмітливість, винахідливість та приховані таланти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: