Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний колір до чого сниться?

Сонник чорний колір до чого сниться?

Чорний колір тлумачення сонника

У деяких сновидіннях ми бачимо предмети, істоти темного, чорного кольору. До чого може снитися такий сюжет? Однозначної відповіді в соннику не знайти, тому що багато залежить від того, що відбувається і привидевшегося в нічному видінні. Спробуємо розшифрувати цей незвичайний сон, звірившись з версіями з різних джерел.

Загальні передбачення

Іноді в пам’яті залишаються лише деталі нічний мрії, але і вони допоможуть знайти, нехай короткий, але вірне тлумачення сновидіння.

Так якщо в сні побачили храм з почорнілими куполами, то в реальності настають біди, неприємності. А якщо в нічний фантазії чоловік одягає на ваш палець кільце з чорного металу, то відносини на межі розриву, вірогідний навіть розлучення.

Почорнілі зуби в сні — перший симптом нездужання сплячого. Коляска чорного кольору — це відображення денних тривог, хвилювань за долю дітей.

Вам заздрять — ось до чого сняться чорні вікна? А якщо бачите себе в ролі купальника у Чорному морі, то наближається пора відпочинку, відпустка. Втім, якщо ви пливете в іншому водоймищі, а вода навколо чорна, то це, згідно сонником, порада — треба стримувати свої емоції.

Думка Міллера

Психолог Густав Міллер дає цікаву трактування бачення, в якому дама з білявою перетворюється в пекучу брюнетку. До чого таке наснилося жінці? До того, що проти того, хто бачить сон недруги затіяли інтригу. Якщо уві сні ви одягнені в чорне, то наяву будете страждати від нерозуміння, байдужості близьких.

Лебідь з темним оперенням у сновидінні — це, за твердженням Міллера, передвістя роману на стороні, адюльтеру.

Найсумніший коментар автор дає бачення, в якому довелося малювати крейдою на грифельній дошці. На жаль, але це знак, що Фортуна надовго відвернеться від сплячої людини.

Авто кольору «мокрий асфальт»

До чого приснився автомобіль чорного кольору? У цьому випадку важливо згадати марку транспортного засобу і яке було його стан. Якщо що наснилась новенька машина, то сонник радує — успіх супроводжує вас у всіх починаннях. Якщо ж авто видавшее види, старе і полусгнившее, то за місце під сонцем належить завзята боротьба, підказує сонник пастора Лоффа.

У Сучасному снотолкователе акцент робиться на виробнику моделі автомобіля. Якщо приснився машина — продукт вітчизняного автопрому, то близькі люди нададуть вам сприяння у втіленні мрії в життя. А якщо це була іномарка, то допомогу прийде зі сторони, причому несподівано.

«Чорна троянда — емблема печалі…»

Зірвали уві сні чорний квітка? На жаль, це сумна прикмета, яка обіцяє печаль і самотність.

В сонник Білого Мага є пояснення бачення, в якому вам дарують квітку вугільного кольору та ще з зів’ялими пелюстками. Згадайте персонажа, який підніс вам у сні настільки дивний подарунок, тому що в реальності він може стати для вас джерелом неприємностей і розладів.

Гардероб у траурних тонах

Тримайте себе в руках, не давайте почуттям емоційних поривів — ось до чого снилося, що ви одягнені в чорне. А якщо панночці привиділося, що вона йде під вінець у сукні вугільного кольору, то прийшов час розставити всі крапки над «i» у відносинах з коханим, розібратися у власних почуттях.

Східний сонник цікаво інтерпретує сюжет про те, що на сплячому були надіті черевики або туфлі чорного кольору. Виявляється, це відображає підсвідоме прагнення сновидця обрати собі в супутники життя персону владну, рішучу.

Перукарські маніпуляції

Пригрезившиеся хитрощі з волоссям, при яких змінюється їх відтінок, можуть бути цікаві тим, хто хоче дізнатися, до чого сниться чорний колір в цій ситуації. Так якщо спляча прикрашає свою зачіску чорною стрічкою, то в реальності її чекає неприємне відкриття, сюрприз, який стане причиною смутку, печалі. Значення це сюжету посилюється, якщо сновидица ще й фарбує свої пасма в темний колір.

Втім, сонник запевняє, що перетворення в нічний фантазії в брюнетку не завжди обіцяє щось негативне. Так, якщо серед темних виявилася одна яскрава прядка, наприклад, червона, то сновидица явно страждає від монотонності життя і хоче урізноманітнити її.

Приблизно так само інтерпретується бачення про те, що зачіска брюнетки прикрашена світлою стрічкою. Сонники пояснюється, що забарвлення волосся в світлі тони завжди віщує наяву зміни на краще.

Тварини темної масті

Ви впораєтеся, зумієте обеззброїти своїх недругів — ось що пророкує сонник Міс Хассе того, хто в нічний грезе помітив чорненького кошеня. До чого ж тоді сниться чорна собака? А ось це вже передвістя того, що ви наживете собі в реальності нових ворогів.

Сон, у якому фігурує чорна свиня, попереджає — попереду знайомство з хитрою, підлою персоною, здатної «підкласти свиню». Якщо в нічний грезе вбиваєте чорну змію, то доля приготувала вам серйозне випробування, яке стане уроком на все життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: