Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний павук до чого сниться?

Сонник чорний павук до чого сниться?

Чорний павук тлумачення сонника

В реальності членистоногі мало кому здаються симпатичними. А що думати, якщо приснилося, як величезний чорний павук лазить по тілу? Виявляється, такий кошмар наяву може обернутися удачею, несподіваним багатством. Принаймні таку трактування пропонує сонник під авторством Лонго.

Але ж є й інші тлумачення щодо того, до чого приснився страшний волохатий чорний каракурт. Про них ми і розповімо докладно з урахуванням всіх нюансів нічного бачення.

Передбачення Густава Міллера

Як професійний психолог, автор популярного сонника Густав Міллер вважає, що пригрезившийся великий чорний павук, плетущий мережі, в реальності це уособлення якоїсь непростий особистості, що відрізняється неврівноваженим характером. Причому цей персонаж явно тяжіє над сновидцем, чинить на нього негативний вплив. А ось маленький павучок, який влаштовує «капкан» для мух у кутку кімнати, обіцяє тому, хто спить удачу і благополуччя.

Успіх у бізнесі чекає того, хто уві сні помітив навколо відразу безліч плазунів павучків. А ось тиснути цих крихт в нічний грезе не до добра. Міллер попереджає: в такому разі ви можете посваритися з коханим.

Різні думки

Привидівся великий волохатий паучище, плазуючий у вашій квартирі? Езоп вважає, що це провісник нещастя, біди, причаїлися буквально біля порога. А якщо сновидця ще й вкусив побачений членистоногий, то оракул лякає ще більше: у сплячого зі здоров’ям виникнуть серйозні проблеми!

На щастя, пастор Лоффа по-іншому пояснює, до чого можуть снитися чорні павуки. Так якщо пара таких «красенів» прилаштувалася у сні на стелі, знайте: вас чекає тріумф в обраній професійній сфері!

Втім, у соннику Менегетті знову з’являється насторожує пояснення. Виявляється, пригрезившийся павук-птахоїд, нібито влаштувався в житло, передрікає сновидінню боротьбу з вкрай підступної і злісної персоною, що зачаїлася до пори до часу поруч.

Особливості характеру

Нічний кошмар, в якому на сплячу нападає страшний чорно-червоний павук, розшифровує і Чаклунка Медея. До чого сниться жінці такий жах? Якщо дама не змогла ухилитися від укусу чудовиська, то скоро дізнається, наскільки безглузді, неприємні чутки поширюються за її спиною. Така інформація може довести сновидицу до нервового стресу.

Мусульманський сонник вважає, що вбивши агресивного павука в сновидінні, людина зуміє реальності здобути перемогу над заклятим ворогом. Але якщо ви в дрімоті знищили цілком мирний жива істота, то врахуйте, ви досить зарозумілі, спесивы і не вмієте знаходити спільну мову з людьми.

Про характерної для сновидця боязкості, нерішучості свідчить нічне бачення, в якому людина тікає в паніці, помітивши, що в намет або в приміщення заповз тарантул або птахоїд.

Несподівані відкриття

Уві сні юна панночка випадково вбиває крихітного павука на виставці або зоомагазині. Згідно зі Східним соннику дівиця в реальності або потрапить в безглузду ситуацію, осоромиться, або зробить вчинок, який стане повною несподіванкою не тільки для оточуючих, але і для неї самої.

У сновидінні уважно спостерігаєте за «чорною вдовою» в тераріумі і навіть підгодовуєте її? Циганський сонник пояснює: ви готові стати учасником досить ризикованого підприємства, навіть афери. А от сон про те, що такий павук повзе по руці — настійне застереження не довіряти незнайомцям!

Сниться, як крихітний павучок-птахоїд повзе по обличчю і лоскоче лапками? Ви явно володієте акторськими здібностями, умудряєтеся під маскою легковажності і веселощів приховувати свої образи, проблеми та інші таємниці.

Незвичайні екземпляри

Загін членистоногих дуже численний. Він нараховує понад 40 тисяч видів. І якщо чорний павук виглядає незвично, то сонник підкаже, до чого він може приснитися.

Приміром, дивний екземпляр, покритий шерстю, вказує на те, що наяву вас налякає невинна дружня жарт.

Павук, що вміє літати немов комаха, віщує неприємні звістки. Чорно-білий — це асоціація з правдою і брехнею, які змінюють один одного в реальності.

Фантастичний сон про павука, котрий уміє говорити або співати, випадає напередодні новин, які викликають крайнє здивування.

Про здатність мислити нетривіально натякає бачення, в якому перед вами постав дивний чорний павук не з круглим, а з квадратним тільцем.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: