Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний кіт до чого сниться?

Сонник чорний кіт до чого сниться?

Чорний кіт тлумачення сонника

Навіть люди, не надто вірять у прикмети, з побоюванням ставляться до чорним котам. З цим тваринами повір’їв пов’язано стільки, що мимоволі задумаєшся, до чого може приснитися чорношерстий представник сімейства котячих? У соннику чорний кіт уособлює собою потойбічні сили, які можуть вплинути на долю сплячої людини. А ось яким чином, це залишається загадкою до тих пір, поки не знайдеться відповідне тлумачення нічного бачення. А розшифрувати сон допоможуть всі деталі аж до найменших.

У снотолкователях чорний кіт, з одного боку, вважається символом темної сутності людської натури. З іншого — може бути прикметою, за якою судять, як люди ставляться до сновидця.

Часто це тварина з’являється в нічний грезе в той момент, коли сплячий болісно шукає вихід зі складної ситуації. І, як правило, вранці геніальне рішення приходить йому в голову. А значить, не варто думати, що побачений муркіт темного забарвлення передрікає наяву одні лише біди.

Пророкування Міллера

За сонником Густава Міллера чорний кіт — поганий знак. Але всі біди обходять сновидця в тому випадку, якщо він у нічний дрімоті прогнав або навіть убив котейку. Недругам не вдасться здійснити свої недобрі наміри, спрямовані проти режиму.

Зовнішні ознаки

Вид, стан чорного кота допоможуть точніше передбачити, до чого сниться. Так якщо тварина виглядало вгодованим, холеным, доглянутим, то сновидінню ніяк не можна розслаблятися, тому що з’явився сильний і підступний ворог. Причому цей персонаж до пори до часу буде приховувати свої справжню личину під маскою друга, симпатичного колеги, попереджає сонник.

Непросто доведеться і тим, хто в нічний фантазії помітив великого чорного кота. Це прикмета підказує, що хтось із сильних світу сього не злюбив сновидця. А значить, доведеться несолодко, особливо якщо сплячий має власну справу. Чекають нелегкі часи, зниження доходів, численні перевірки різних інстанцій. Сонник рекомендує раціонально витрачати кошти, проявити витримку і терпіння.

До чого сниться кіт чорно-білого кольору? Швидше за все, майбутнє сновидця туманно і невизначено. Не виключено, що йому доведеться подолати серйозні перешкоди. Чи зуміє він упоратися з ними? Багато залежить від того, який колір переважав на шкірі тварини.

Іноді білі плями на приснився чорної котячої шкірці — це вказівка на те, що близький друг ображений на сновидця, має якісь претензії.

Кому приснився?

Якщо дівиця спостерігає в сновидінні за чорною кішкою з білими відмітинами на шерсті, то сонник не виключає, що в реальності ворог панянки перейметься до неї симпатією і співчуттям.

Повна перемога над супротивником, суперником — ось до чого молодим людям сниться поранений, стікаючи кров’ю чорний кіт. А бізнесменові такий сюжет пророкує тріумф у боротьбі з конкурентами або виграш у судовому розгляді.

Чоловіки часом дуже ревно ставляться до успішною бізнесвумен. Напевно тому їм іноді може снитися мокрий і облізлий чорний котик. Таке сновидіння має їх трохи втішити, радує сонник. Адже в реальності сновидінню випаде шанс показати свою перевагу над жінкою, можливо він буде розташовувати компрометуючої даму інформацією.

Неприємності, яких можна було уникнути — ось до чого приснився мертвий кіт чорної масті. Побачили бездиханне тварина в опівнічної дрімоті? Будьте готові до того, що знайомий людина поведе себе підступно, підло.

До чого жінці сниться чорний кіт? Можливо, спляча дама підозрює свого чоловіка в невірності. Але сонник не радить гарячкувати і поспішати з’ясовувати стосунки з партнером. Розумніше буде оцінити ситуацію об’єктивно, спокійно зібрати інформацію. Буває і так, що побоювання в адюльтері безпідставні або є наслідком інтриг недоброзичливців.

Норов і звички

Те, як веде себе котик в нічному видінні, теж дуже важливо для інтерпретації сну. Якщо він ласкавий, муркоче і треться об ноги сплячого, то сонник попереджає: не можна піддаватися на лестощі і хитрі виверти лицемірного і брехливого людини, що знаходиться поруч з вами.

Не до добра і нічна фантасмагорія про те, що агресивна тварина нападе на сновидця. Цей сюжет передбачає, що наяву належить тривала боротьба з конкурентами, недругами.

Але якщо кота вдалося прогнати, то передбачення сонника змінюється — в реальності вдасться успішно завершити розпочаті проекти, справи.

До чого сниться кровожерне бачення, в якому чорного кота довелося вбити? Як не дивно, це позитивний знак. Наприклад, панночці він обіцяє, що вона візьме гору над суперницею і зачарує симпатичного їй юнака. Для людини, яка займається бізнесом, це передвістя того, що він усуне з дороги конкурентів, що заважають йому.

Подружки активно пліткують за спиною і обговорюють особисте життя того, хто бачить сон — ось що підказує сон, у якому вона тримає на руках чорного котика. Втім, і представників сильної статі така що наснилась картина повинна змусити насторожитися: їх добре ім’я також під загрозою, так як недруги розповсюджують брехливі чутки, застерігає сонник.

Намагаєтеся погладити милого черношерстного котика, а він у відповідь шипить? Якщо ви чоловік, то знайте, не варто в даний момент організовувати спільний бізнес з близькими друзями. Може статися так, що гроші рассорят вас з ними. Для жінки спосіб шиплячого кота — уособлення заздрісної подруги, яка піде на все, щоб посварити сновидицу з коханим.

Чорний кіт примудрився не тільки подряпати, але і хапнути у сні? Пригадайте місце укусу, радить сонник. Якщо тварина вкусила за руку, то нове знайомство не принесе нічого, крім розчарування та біди. За ногу? Не вірте нікому на слово.

Кіт цапнув за живіт? Сонник передбачає проблеми з рідними і близькими людьми. Укус в спину служить натяком: один віроломно зрадить. А ось якщо наснилося тварина вонзило зуби в шию, то кохана людина поведе себе вкрай легковажно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: