Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний вовк до чого сниться?

Сонник чорний вовк до чого сниться?

Чорний вовк тлумачення сонника

Злякалися, зустрівши у сні з грізним хижаком — чорним вовком? На те, насправді, може бути причина. Втім, образ цієї тварини сониками інтерпретується двояко. Якщо звір поводився спокійно, то сновидець в реальності знайде потужного покровителя, а от якщо проявляв агресію, то активізуються вороги.

Версії Густава Міллера

До чого сниться вовк чорної масті по соннику Міллера? Професійний психолог вважає, що таким чином підсвідомість подає сигнал про те, що поруч знаходяться брехливі, лицемірні люди. Міллер вважає, що великий вовк з чорною шерстю — це уособлення підступності, жорстокості, а також справедливості й могутності! Так як же правильно розшифрувати бачення? Міллер радить пригадати, як поводилося наснилося тварина.

Якщо вовк нападає, налаштований агресивно, то бережіться підступи недругів. Дивне бачення про те, що дикий звір став на ваш захист, вказує на те, що в реальності стане відомо про плановане змові, інтризі, спрямованих проти вас.

Сновидіння, в якому вовк виє, попереджає про ймовірність втрати авторитету, шкоди доброму імені сплячого. Стара зв’язок близька до розриву, належить період пошуку вільних стосунків — ось до чого приснився терзающий видобуток лісовий хижак.

Шакали і перевертні

У Нострадамуса описаний сюжет про великому великому чорному вовка. Це тварина асоціюється в реальності з особистостями, які приховують свою недобру сутність. Саме такі шакали або перевертні можуть зачаїтися поблизу від сновидця. А тому провісник радить йому уважніше придивитися до товаришів по службі і навіть друзів. Можливо, серед них є такий лукавий віроломний персонаж.

До речі, чим ближче уві сні виявився звір, тим більш тісні, дружні, довірливі стосунки у вас склалися з цим лицемірним типом, якого слід побоюватися, а ще краще — тримати на відстані, або зовсім припинити з ним спілкування.

Шакал чорної масті у сні пророкує в реальності збитки, втрати як у бізнесі, так і в будинку. Хтось із близьких виявиться зрадником, який не погребує тим, що видасть ворогам, конкурентам цінну інформацію, професійні таємниці — ось до чого снився звір-перевертень.

Протекція і захист

Мудрість, сила, доблесть — ось що символізує чорний вовк згідно слов’янським сонникам. Його навіть вважають таємничим провідником у паралельні світи. Не має значення, як поводилося тварина в нічному видінні. Слов’яни вважали, що цей спосіб забезпечить сновидінню у важкий час сильний захист і заступництво.

Особливо добре, якщо сниться, що вовк чорної масті охороняє вас, не дає підступити ворогам, немов віддана собака. Інтерпретація цього бачення така: в реальності ви зумієте за допомогою владної персони відстояти свої інтереси.

Вбивство хижака

До чого снилося, що ви вбили звіра-поодинці? В сонник Ванги це передвістя того, що вам вдасться розірвати тяготящие відносини, непотрібні, обридлі зв’язку. Але якщо вовк уві сні виє, то ваша доля — самотність. Можливо, ви не в силах приборкати гординю, пробачити зраду. Ця безкомпромісність, принциповість стане причиною страждань і переживань, натякає сонник.

А от знищити нападника шакала, згідно сонником, не так вже погано. Бачення обіцяє остаточний розрив відносин, заснованих на брехні, лицемірстві, користі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: