Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний бик до чого сниться?

Сонник чорний бик до чого сниться?

Чорний бик тлумачення сонника

Часом люди не віддають собі звіт в тому, що їх мучать завищені амбіції, жадоба влади. І тим більше ніхто не хоче визнавати, що при певному збігу обставин буде готовий йти буквально по головах, не виявляючи зайвої розбірливості в засобах. І тим не менше, всі ці «грішки» в тій чи іншій мірі можуть бути притаманні людині, якому уві сні привидівся чорний бик. Однак не хвилюйтеся, цей образ, як і багато інших тварин, по соннику досить багатозначний. Так до чого сниться чорний бик? Деталі і подробиці дуже знадобляться для розшифровки нічного послання.

Поєднання кольорів

Сонники чорний колір асоціюється з прихованими глибинними переживаннями, емоційною напруженістю сновидця. І чим контрастніше цей колір на тлі інших, присутніх в сновидінні, тим яскравіше і значніше буде майбутнє в реальності подія.

Припустимо, в опівнічної фантазії ви помітили чорного бичка на сірому тлі. До чого сниться такий сюжет? До того, що дуже скоро навчитеся визначати: хто в реальності вам друг, а хто вправно прикидається недруг.

Сон про чорних бугаїв, які пасуться на лузі з соковитою зеленою травою, можна віднести до політичних прогнозів. Таке бачення віщує тому, хто спить величезний успіх, суспільне визнання. Звичайно, для цього мають бути об’єктивні передумови. Наприклад, людина повинна зарекомендувати себе як відмінний відповідальний працівник або як небайдужий захисник народних інтересів — депутат, чиновник. Тільки в такому випадку сонник пророкує йому в недалекому майбутньому високий пост в державній ієрархічній системі.

Чоловіча сутність

Чорний бик у сновидіннях молодого чоловіка найчастіше свідчить про те, що сплячий надзвичайно сексуально активний. Часом навіть грубуватий, надто наполегливий, вимогливий. Такий персонаж насправді славиться своєю безпринципністю і готовий слідувати сумнівному постулату про те, що мета виправдовує засоби.

Але врахуйте, що бик темної масті — це ще і передвістя напруженою фізично-важкої роботи.

Думка Міллера

А ось Міллер дає іншу трактування щодо того, до чого чорний вгодований бичок сниться представнику сильної статі. На думку американського психолога цей сон бачать персонажі, які вважають себе непереборними мачо. Що, в принципі, і насправді приваблює дурненький жінок, які потрапляють під чарівність самовпевненого самця.

Тлумачення інших сонників

Вторить колезі і знаменитий австрієць Зигмунд Фрейд, який вважає, що джентльмен, ассоциирующий себе в сновидінні з бичком, позбавлений комплексів і стовідсотково впевнений, що пані від нього без розуму.

До чого юнакові снилося, що за ним женеться чорний бик з величезними рогами? Сонник натякає, що молодій людині наяву доводиться відбивати атаки персони, явно проявляючої гомосексуальні нахили.

А ось в соннику, складеному Дмитром і Надією Зима, сказано, що людина, побачивши уві сні агресивного бика, але не переляканий, насправді проявить прекрасні задатки керівника і талановитого лідера.

Жіночі фантасмагорії

Жінки інакше сприймають пригрезившийся образ могутнього бика чорної масті. Таке сновидіння часто бачать дами, у яких виникають труднощі в спілкуванні з представниками протилежної статі. Так зле тварина змушує їх каятися в колишніх гріхах. А ось огрядний спокійний бичок викликає сексуальні фантазії, якими скромниці не вирішуються поділитися з партнерами.

До чого незаміжньою жінці сниться чорний бик? Якщо він виглядав доглянутим, ситим, то до сновидице засватається заможний наречений. Але сімейне життя з ним буде складатися непросто.

А ось якщо привидевшееся тварина надзвичайно активно і нападає на юну сновидицу в нічний фантазії, то панночка зустріне свою любов і буде щаслива.

Інші цікаві тлумачення

За сонником злий чорний бик — це рада утриматися від прояву сильних емоцій, та й взагалі побережіть нерви, не піддавайтеся на провокації, не вплутуйтеся в чвари і сварки. Якщо помітили у сні втомлене тварина, знайдіть можливість відпочити, змініть обстановку, поднакопите позитивних яскравих вражень, рекомендує сонник.

Велика тварина з величезними рогами уві сні образ конкурента, суперника. Не струсів за сюжетом нічного бачення, сновидець і в реальності зуміє гідно протистояти своєму опонентові. Причому зробить він це хитро і спритно, звернувши всі неприємності собі на користь.

Не турбуйтеся, навіть якщо в нічний дрімоті бик примудрився підняти вас на роги. Наяву все це обернеться славою, визнанням. А справжній тріумф зазнає той, хто в нічному видінні зустрівся з безрогим биком чорної масті. Приблизно також тлумачиться сюжет про те, що тореадор тікає від бика.

Хвороба — ось що передрікає сонник того, хто уві сні тікав від розлюченого бика.

Проте є й інше тлумачення цього сну. Переслідує бик по багатьом снотолкователям пророкує тому, хто спить несподіване отримання прибутку, багатства. Наприклад, це може бути спадщину.

Мирно пасущееся тварина — це підказка, що життя сновидця буде розміреним, впорядкованою. Коли уві сні бичок низько схилив голову, то це ознака того, що грошові доходи можу зменшитися, але цим моментом можна скористатися і перевірити: хто ж справжній друг, готовий підтримати матеріально; а хто зрадницьки зникне, як тільки відчує, що у сновидця настали не найкращі часи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: