Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорні чоботи до чого сняться?

Сонник чорні чоботи до чого сняться?

Чорні чоботи тлумачення сонника

Чоботи, та ще чорного кольору, це дуже цікавий образ, який сонники є серйозним попередженням. Розшифрувавши бачення, можна отримати дуже цікавий і корисний прогноз майбутніх подій. Крім того, цей вид взуття може вказувати на прагнення сплячого зайняти чільну позицію, характеризувати його як амбітну, натуру амбітну. Більш докладно дізнатися, до чого сняться чорні чоботи, можна, вивчивши різні передбачення. А вони помітно різняться, залежно від залишилися в пам’яті сплячого вранці подробиць.

Версії Міллера

У соннику американського психолога Густава Міллера увага приділяється діям сплячого. Так якщо він приміряв і вибирав чоботи чорного кольору, то в реальності його чекають успіх, процвітання у бізнесі.

Купівля взуттєвої пари взагалі пророкує вирішення спірного питання в користь сновидца або те, що він здобуде перемогу над конкурентами.

Однак до цього сюжету є ще одна важлива примітка: безкомпромісність і твердість гарні в справах, а ось вдома потрібно бути більш лояльним, м’яким. Інакше командний тон стане причиною серйозних конфліктів з рідними, близькими.

Помітили, поки спали, що чобітки зовсім порвалися, стоптались? На жаль, це прикмета майбутніх невдач. Та й усі спроби в сновидінні полагодити пару, в реальності не обернуться нічим хорошим. Правда, в цьому випадку снотолкователь дає пораду: саме зараз проявіть активність, натиск, натиск. Не сидіть склавши руки!

Для сплячих красунь

До чого жінці сняться чорні чобітки? Тут треба врахувати фасон і стан пригрезившейся пари. Так екстравагантні ботфорти вказують на те, що сновидица самолюбний, впевнена в собі. А якщо дама в нічний дрімоті ще й приміряла ботфорти, то в реальності їй належить незабутнє романтичне побачення.

Пара модних чорних жіночих ботильйонів уві сні служить підказкою: прокинувшись, можна сміливо відправлятися по магазинах, тому що зроблені в цей день покупки будуть вдалими. Але якщо привидевшаяся взуття виглядала старою і забрудненим, з шопінгом краще почекати, натякає сонник.

Сниться, що пара дамських чорних чобітках, у загальному-те, добротна, якісна, але виглядає непоказно і старомодно? Значить, скоро наяву спляча відправиться в подорож. Ось тоді і стане в нагоді зручна взуття.

Щоб виглядали як нові

Сприятливим символом, передвістям успіхів, цікавих подорожей, нежданої підтримки вважаються нові чорні чоботи. До чого сняться? Сонники пропонують кілька версій.

Якщо новенькі ботильйони пригрезились напередодні прийняття важливого рішення, не хвилюйтеся. Ви неодмінно оберете той варіант, який виявиться найбільш вигідним, сприятливим. Це стосується і професійної сфери, і особистого життя.

А ось якщо у нічних мареннях ви намагаєтеся реанімувати бувалі чоботи, та так, щоб вони виглядали немов новенькі, то знайте: ваш секрет може бути розкрито. Коли уві сні ви звертаєтеся до шевця, щоб він полагодив взуття, то, прокинувшись, чекайте новин.

Елегантні каблука

До чого можуть наснитися чорні чобітки на підборах? Це бачення тлумачиться двояко. З одного боку, сплячий явно на висоті. Але разом з цим її становище хитке, нестійке, підказує сонник.

У чому ж може виражатися настільки неміцна, ненадійна позиція? Можливо, спляча виявиться в незвичній обстановці і відчує себе ніяково, безглуздо. Іноді ж це передвістя того, що доведеться покласти на свої плечі чужі клопоти, турботи.

Корисною може виявитися трактування бачення, в якому присутня розкішна шевська пара з лакованої шкіри. Сонник застерігає: не транжирьте гроші, є ризик відразу спустити все стан. Банкрутства допоможе уникнути розумна економія і наявність дружньої команди однодумців. Без друзів і соратників зберегти тверді позиції в бізнесі навряд чи вдасться.

Особливості фасону

В сонник Мандрівника описано, до чого сняться високі шевські халяви. Така модель в реальності передрікає масу справ, турбот. Але якщо вийде впоратися з навалив обсягом робіт, то результат буде тріумфальним.

Не соромтеся своїх сексуальних бажань і фантазій — ось що радить Еротичний сонник того, хто в нічний фантазії помітив чорні черевики з високими халявами. Подолавши скутість і манірність, ви додасте родзинку у відносини з партнером, а він охоче відповість взаємністю, буде вдячний.

Приснилося, що високі чобітки з чорного матеріалу взуті на ваші ноги? Значить, ви натура діяльна, яка прагне до успіху і влади.

Тягніть гуму!

Чорні чобітки з гуми в сновидінні — прикмета важливості поточного моменту в житті людини. Тому необхідно ретельно обдумувати кожен крок, так як він в тій чи іншій мірі буде важливий і позначиться на подальшій долі, кар’єрі.

Сновидцам, побачив гумові чоботи, Мусульманський сонник взагалі рекомендує зробити паузу, не спілкуватися з малознайомими людьми, не брати участь в сумнівних затії, і, тим більше, не вчиняти ніяких рішучих дій, ходів.

Приміряти взувати

Сон, у якому надягаєте чорні чоботи, теж можна інтерпретувати по-різному. Як правило, ця процедура сниться перед важливою зустріччю з впливовою, важливою персоною. Але в соннику є ще одне тлумачення цього сюжету: будьте насторожі, хтось спробує вас «взути», ввести в оману.

Взули в нічний фантасмагорії в ботфорти? Тоді дуже скоро вас запросять на романтичну прогулянку за місто. А вже якщо тягнули за «блискавку», застібаючи високий чобіток уві сні, то наяву дозволите собі пофліртувати, інтригуючи нового шанувальника.

Біля прилавка

Згідно з Народним снотолкователю купівля ботфортів в дрімоті в реальності обернеться цінним подарунком від коханої, близької людини.

Але якщо в нічному видінні не могли собі дозволити придбати пару дорогих чорних чобіт, то задумайтеся: чи можливо в реальності ви живете не по кишені або теші себе ілюзіями, нездійсненними мріями.

З старовинних джерел

Велесов сонник попереджає: якщо у вас два непарних чорних чобота, то в дійсності не уникнути матеріальних труднощів. Втратити взуття в сні, передвіщає не кращу смугу у вашому житті.

Один з найстаріших сонників — Російська, пише, що чорні чоботи, добре сидять на ногах сплячого, підказка — його заповітне бажання скоро здійсниться.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: