Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорнослив до чого сниться?

Сонник чорнослив до чого сниться?

Чорнослив тлумачення сонника

Сухофрукти вважають джерелом вітамінів і корисних речовин. Про популярність чорносливу сказано багато. Але до чого він може приснитися? Як підказують сонники, часом це відображення внутрішньої стійкості та впевненості сплячого. Однак трактування «черносливовых» бачень можуть помітно відрізнятися, в залежності від подробиць приснившегося сюжету.

Передбачення Міллера

Густав Міллер, американський психолог і автор популярного сонника, вважає, що чорнослив символізує силу духу, фізичну фортеця сплячого. Алегорія така: які б випробування доля не посилала сновидінню, він залишиться цілим, неушкодженим, надійним, безкомпромісним, зберігає оптимізм.

Але ви, можливо, трохи переоцінили сили, зваливши на свої плечі важкий тягар проблем і відповідальності — ось до чого привиділося, що їли чорнослив або блюдо, в числі інгредієнтів якого присутній сухофрукт. А отже, у підсумку все може вийти не зовсім так, як планували, задумували, попереджає сонник Міллера.

Застосування в кулінарії

До чого сниться чорнослив, допоможе визначити і спогад про те, при приготуванні якої страви він використовувався.

Думи і дії

До чого снилося, як їсте чорнослив? В сонник Фрейда тлумачиться як символ напружених роздумів. Сплячий болісно обмірковує щось знову і знову, втрачаючи дорогоцінний час. Не зволікайте, дійте.

Загальний сонник пропонує іншу версію цього сюжету. Передбачається, що сновидця чекають проблеми і тертя з органами влади через накопичених боргів.

Якщо довелося уві сні ласувати сухофруктами в компанії з кимось, то Ванга припускає, що ви зумієте «заразити» своїми ідеями когось ще.

Відносини з людьми

У Дворянському соннику Н. Гришина описується сюжет про те, як сплячий купує чорнослив. Якщо ви купуєте його одночасно з іншими сортами сухофруктів, наяву постарайтеся бути уважнішими, інакше пропустіть унікальний шанс, а то й своє особисте щастя.

Коли в нічному видінні ви вибираєте в магазині товар з черносливовой начинкою, то це означає, що ви своєю поведінкою даєте привід комусь із шанувальників сподіватися на більш близькі стосунки.

Неїстівний продукт

Гнила чорна слива, яку в нічний фантазії ви ледь не з’їли, це знак того, що хтось із товаришів зовсім не той за кого себе видає. Людина ця з «гнилизною», здатний зрадити, підставити, йдеться в Мусульманському соннику.

А ось черносливка з пап’є-маше або пластику, яку ви прийняли за справжню і ледь не відправили в рот, сниться в якості застереження: подумайте, перш ніж зробити якийсь важливий крок.

Занадто сухий чорнослив, який неможливо розгризти, розжувати, по соннику це порада: поки не пізно, перемените думка про деяких персон з вашого оточення. Це піде на користь.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: