Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна спідниця до чого сниться?

Сонник чорна спідниця до чого сниться?

Чорна спідниця тлумачення сонника

Фасон — ось що головне в тлумаченні сновидіння про спідниці чорного кольору. Адже по сонникам цей предмет жіночого гардеробу може обіцяти і любовні пристрасті, і борошна, і щасливі стосунки з романтичним партнером. Словом, багато версій, і щоб зрозуміти, до чого приснилася чорна спідниця, треба обов’язково згадати вранці максимальне число пригрезившихся деталей і подробиць.

Не поспішайте зав’язувати амурні стосунки!

Взагалі чорна спідниця уві сні — це застереження про те, що любовні відносини поки не принесуть щастя сновидице. На жаль, але сонник передрікає лише розчарування та сльози від невдалого роману.

Не варто метушитися, намагатися якомога швидше обзавестися новим кавалером (коханцем), якщо поки не охололи почуття до змін, рекомендує сонник тій дамі, яка в нічний фантазії бачила себе в чорній спідниці. Розумніше зробити паузу, побути на самоті, «почистити пір’ячко», зібратися з думками.

Коротенька спідничка. До чого вона сниться? До того, що треба тримати вухо гостро з новими знайомими. Сонник припускає, що зайва довірливість може стати причиною матеріальних втрат і інших неприємностей, які принесуть незнайомі люди, що намагаються втертися в довіру.

Для жінки цей сон має інше значення: дівиця по наївності занадто близько підпустила до себе досвідченого ловеласа, безсердечного героя-коханця, прийнявши його залицяння за чисту монету.

Мереживні радості

Удача в любові буде супроводжувати сплячої — ось до чого сниться спідниця з чорного мережива.

Напевно тому сонник рекомендує тієї, яка бачила такий сюжет, не соромитися своєї сексуальності. Коханці завжди цінують тих, хто позбавлений манірності і знає чого хоче.

Надевавшая в сновидінні мереживну спідницю дама, по пробудженню повинна підготуватися до захоплюючого романтичної пригоди, яка викличе масу бурхливих емоцій і залишить приємні спогади. Швидше за все, чекає побачення з коханою людиною.

Чоловіче і жіноче

Скоро весілля — ось що обіцяє сон про чорній спідниці неодруженому чоловікові, юнакові. А ось одруженому цей образ передрікає сварку з дружиною.

До чого сниться цей предмет гардероба жінці? До того, що вона кілька закомплексована, нерішуча. Марно, стверджує сонник, саме час реалізувати найпотаємніші мрії, глобальні плани, зробити те, що давно хотілося.

Фантазії модельєрів

Чорна спідниця є у кожної жінки. Але стиль, фасон моделі може бути різним. Саме це може помітно вплинути і на трактування сновидіння.

Приміром, жіночна модель сниться до періоду закоханості, романтичного настрою. Пафосна, дуже ошатна підказує, що спляча частенько прибріхує, лицемірить. Складається з кількох ярусів спідниця вказує на те, що в реальному житті є складності у взаємовідносинах. Вони надзвичайно заплутані і вже обтяжують.

Юбчонку з воланами і оборочки можуть побачити в ночі легковажні панночки. Розкльошена свідчить про високу самооцінку того, хто бачить сон.

Помітили, поки спали, спідницю гофре? Готуйтеся до відповідального завдання, складного дорученням. Строгий фасон спідниці уві сні — це передвістя серйозних стосунків, тривалого роману. А ось простенький крій — ознака того, що партнер виявиться нудним занудою.

Версія Міллера

Американський психолог Густав Міллер припускає, що чорна спідниця-максі — знак того, що сновидица, переймаючись спокусами, ганебними помислами, зможе їх подолати. Про що згодом не пошкодує.

Про значення довжини

Недовірливим і недовірливим панночкам частіше вдається в сновидінні бачити довгі фасони чорних спідниць. Сновидицы намагаються ізолювати себе від зовнішнього світу, побоюючись відповідальності. Проте така поведінка може позначитися на іміджі. Люди будуть думати про сплячу як про чудною, нелюдимої персони, що може негативно позначитися і на особистому житті, і на побудові кар’єри. Тому спробуйте бути відкритішою, життєрадісною, радить сонник.

Якщо таке швейне виріб уві сні надіто на вас, то немає сумнівів у тому, що на амурном фронті ви отримаєте нищівні перемоги. Ваша мрія про міцне, щасливому шлюбному союзі неодмінно здійсниться.

Правда для цього доведеться пройти через ряд випробувань. Не лякайтеся їх. Це буде для вас цінним досвідом, який дозволить досягнути бажаних цілей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: