Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний птах до чого сниться?

Сонник чорний птах до чого сниться?

Чорна пташка тлумачення сонника

Низка проблем і випробувань чекає того, хто уві сні побачив чорну птицю. Але сприймайте цей сюжет як благо, адже Вищі сили заздалегідь попереджають про майбутні неприємності, а значить, їх можна попередити або уникнути. Тому важливо якомога детальніше розшифрувати бачення, щоб знати, звідки прийде біда. Так до чого сниться чорна пташка?

«Холодними» прогнози

Погані вісті, за сонником, обіцяє чорний птах, що летить у небі. Іноді такий сюжет передує нещастя та горе.

Непогожий день і снігопад — ось до чого приснилася зграя ворон, кружащая над лісом. Шпаки в сновидінні — ознака, що вказує на зміну погоди, швидше за все, почнеться злива.

Зберіться з силами!

Нехорошим ознакою в соннику вважається і чорна зграя в небі. Швидше за все, хтось недолюблює сплячого, чи події з його минулого життя неабияк псують його нинішнє існування.

Іноді ціла зграя темних пташок у нічний грезе передрікає грандіозні події в місті, де проживає сновидець. На жаль, це не свята, а, навпаки, демонстрації протесту, страйки, природні катаклізми.

Знайомство з персонажем, який принесе лише неприємності — ось до чого сниться велика чорна пташка. Така думка Ісламського сонника.

Помітили, поки спали, чорного лебедя? Це символ наступаючого охолодження відносин з коханою людиною. Можливі сварки і скандали. Якщо вам доріг партнер, постарайтеся не піддаватися на провокації і стримуйте емоції, рекомендує сонник.

І це пройде…

Велика птах з чорним оперенням може пророкувати і цілу смугу негараздів і лих. Все це, зрозуміло, викличе бурю негативу, негативно вплине на психіку. Але віднесіться, по-можливості, до цих випробувань філософськи, пам’ятаючи про знаменитому вислові на кільці Соломона: «і це пройде».

Інакше варто вести себе в дійсності, якщо що наснилась чорна птаха агресивна, нападає. Сонник підказує, що рівно також поведуть скоро себе ваші вороги і конкуренти. І найкраще звести спілкування, контактів з ними до мінімуму. В іншому випадку злостивці зможуть перекрутити якесь ваше висловлювання, що дуже погано вплине на ваше положення.

У нічний грезе зловили чорну пташку? Тоді ви будете звинувачувати у всіх бідах кого завгодно, але тільки не себе. Проте задумайтеся, чи вірна ця позиція?

Що турбує?

Все ж часом трохи самокритики не зашкодить. Наприклад тоді, коли в нічному сюжеті чорнокрила птах клює вас у голову. Сонник навіть підказує: ви часто програєте, тому що маєте погану звичку відкладати все на потім.

Неприємні звістки — ось до чого сниться, що чорна пташка б’є дзьобом у скло вікна.

Такий сюжет ще відображає і напружений психологічний стан людини, що намагається приховати від навколишніх свої душевні переживання, метання. Тримати все в собі дуже важко і навіть небезпечно. Знайдіть людину, з якою можна поділитися «наболілим», радить сонник.

Про тих, хто поруч

Доведеться пережити важку втрату — ось до чого приснилося, що чорна пташка залетіла у вікно.

Так якщо вона літає по квартирі, то велика ймовірність того, що захворіє хтось з домочадців. Причому дріб’язковий на перший погляд недуга може бути чреватий серйозними ускладненнями. Але є один вірний спосіб уникнути біди: прийміть вчасно заходи профілактики, терміново зверніться до лікаря!

Цей же сюжет може пророкувати і розбіжності з чоловіком, дітьми. Але і ці сварки можна запобігти, якщо приділити трохи більше уваги рідним, вникнути в проблеми, розділити інтереси.

Передбачення Міллера

Але не все сновидіння про чорних птахів настільки сумні. Скажімо, якщо в дрімоті бачите, що прогнали крилату гостю з свого будинку, то радійте, бо нарешті минули чорну смугу — низку невдач, втрат і бід.

Коли уві сні ви гладите чорну птаху, то боріться до кінця, не давайте собі розкиснути, і тоді птах щастя точно відвідає вас.

Дивно, але і вбивство пернатої істоти за версією сонника Міллера, також пророкує удачу. Принаймні, сплячому вдасться уникнути втрат і збитків у комерційній діяльності і зробити висновки, виходячи з власного досвіду.

Неждані доходи надихнуть наяву того, хто в опівнічної фантазії побачив пташине гніздо. А якщо там щебетали птенчики, то сонник пророкує грандіозні здобутки і славу.

Цікаві деталі

Деякі, здавалося б незначні нюанси сновидіння можуть помітно вплинути на його трактування. Судіть самі. Привиділася крихітна пташка? Не чекайте ніяких грошових надходжень в особисту казну. А ось величезна птах — попередження, ваша психіка розхитана, і ви близькі до стресу.

Дивна пташка страхітливого вигляду уособлює самого сновидца, який втратив інтерес до життя і перетворюється в брюзгливого песиміста.

До чого сниться птах чорного окрасу без очей? На жаль, це образ нездійсненних мрій. А ось мертва натякає, що проблем не уникнути. Яким буде масштаб трагедії, що насувається, підкаже розмір дохлої птахи.

Порада від Фрейда

Як професійний психолог, Фрейд вважає, що тому, хто бачив бьющуюся про скло чорну птицю, треба перестати чіплятися за минулі старомодні звички і переконання.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: