Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна кров до чого сниться?

Сонник чорна кров до чого сниться?

Чорна кров тлумачення сонника

Один з найстрашніших символів в сновидіннях — кров. Такий сон, як правило, бачать люди, що переживають в реальності сильні нервові потрясіння. Та сонник пояснює, що за цим вибухом емоцій послідує низка надзвичайних подій. Приміром, людина воодушевится і зуміє майже відразу здійснити давні мрії, плани. А до чого сниться чорна кров? Такий сюжет не відразу забудеш за пробудження, і, звичайно, хочеться дізнатися про всіх його можливих тлумачень.

Думка Міллера

Густав Міллер, американський психотерапевт, автор популярного сонника, рекомендує згадати, які емоції були випробувані у сні? Якщо сновидця не налякала чорна кров, не викликала почуття огиди і відрази, то це бачення не пророкує нічого страшного і негативного.

Але якщо вид чорної крові у сні жахнув, то наслідки можуть бути менш бажаними. Так якщо помітили чорні місячні, то відносини з сексуальним партнером незабаром зайдуть у глухий кут. Імовірна навіть сварка.

Руки, пальці у сні були забруднені чорної венозної кров’ю? Сонник застерігає від вчинення необдуманих дурних вчинків. До чого сниться чорна кров, що витікає з рани? Як не дивно, але цей сюжет пророкує зцілення, а хворому повне одужання.

Помітили, поки спали, криваві плями на одязі? У житті відбудуться дивні, несподівані зміни. А ось якщо кровушка сочилася в нічний грезе з зуба, то незабаром зустрінетеся з родичами, обіцяє сонник.

Тільки для дам

До чого жінкам і дівчатам сняться місячні чорного кольору? На жаль, ці бачення пророкують неприємності, сварки з коханими, часто з-за сексуальної незадоволеності або з-за небажання йти на поводу у партнера, що пропонує черговий експеримент у ліжку. Сонник натякає й на те, що у того, хто бачить сон можуть бути всі підстави підозрювати чоловіка або кавалера в невірності.

А ще снотолкователь радить: якщо нічний грезе випробували біль, то нинішні відносини близькі до завершення.

У сні ви помітили в когось каламутні менструальні виділення? Наяву опинитеся в незручному, безглуздому становищі.

А якщо в дрімоті поставилися до пролитої крові з огидою, то в реальності не уникнете докорів совісті і сорому за вчинений непристойний вчинок.

Є привід для оптимізму!

Не треба панікувати, коли уві сні бачите, що чорна кров витікає з садна, рани. Ця картина асоціюється з очищенням організму. Особливо інтенсивно йде процес одужання, зміцнення сил сплячого, якщо в сновидінні він не відчув при кривавому пораненні ні болю, ні страху.

Ванга вважала, що подібний сюжет бачать в ночі люди, які піддалися потужному енергетичному впливу з боку. Іншими словами, з ними працював лікар неабиякого таланту або грамотний цілитель. Так чи інакше, але це сновидіння має добрий знак: сплячий повністю відновить своє здоров’я завдяки зусиллям цих фахівців.

Доля точно зміниться на краще — ось до чого сниться чорна кров, бризнули на одяг, тіло. Так наприклад, якщо в грезе забрудненою виявилася піжама, сорочка, той сновидець попрямує у відпустку в далеку країну. Нові враження, зміна клімату благотворно вплинуть на його настрій. Він прекрасно відпочине і з новими силами візьметься за звичні справи, що незабаром принесуть непогані плоди — підвищення доходів.

Про забутих скелетах у шафі

Помітили в опівнічної фантасмагорії прозорі, але темні криваві виділення? Чи Не занадто ви спокійно ставитеся до своїх обов’язків? Така позиція, попереджає сонник, може стати першим кроком до розорення і злиденності.

У нічному кошмарі бачите себе стікаючим кров’ю чорного кольору? Отже, за вами точно водяться старі грішки, або ви намагалися приховати якісь секрети. Але прийшла пора, коли все таємне може стати явним. Єдиний спосіб уникнути проблем — спробувати виправити минулі помилки, промахи.

Нострадамус вважав, що чорна кров у сні — передвістя судових тяжб з родичами. Може наяву вам і не доведеться ділити з дядюшками або тітоньки спадщину, але в житті відбудуться події, які змусять неабияк понервувати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: