Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна змія до чого сниться?

Сонник чорна змія до чого сниться?

Чорна змія тлумачення сонника

За сонником такий інтригуючий і таємничий символ як чорна змія пророкує, що людині належить розгадати якусь загадку. І якщо це йому вдасться, то його життя кардинально зміниться на краще. А от помилка може призвести до повного краху усіх планів і сподівань. Тому так важливо знайти вірне тлумачення, до чого сниться чорна змія? Подібне бачення не варто ігнорувати, так як в подробиці пригрезившегося сюжету часом таїться ключ до розгадки.

Думка Міллера

Невдячність і наклепи з боку персони, до якої сплячий поставився з усією душею, обіцяє бачення маленької чорної змії, запевняє Міллер.

Позбавлення і труднощі, ось що на думку Міллера, передрікає сновидіння, в якому величезна чорна змія нападає. Іноді цей же сюжет передбачає і те, що сплячий несподівано для себе виявиться втягнутим в закулісні ігри, скандали.

Інші тлумачення

Втім, у Лоффа можна знайти невелика втіха до вищесказаного. Він вважає, що велику роль при інтерпретації бачення зіграє ставлення сновидця до пригрезившемуся крихітному плазує. Уві сні можна випробувати цікавість і страх, і навіть бажання ризикнути, взявши в руки чорну змійку.

Зовсім по-іншому тлумачиться, до чого сниться велика чорна змія. Це передвістя серйозного уроку, дарованого життям, підказує Езоп. Причому «підніжку» може підставити хтось з найближчого оточення сновидця. На його подив негідником може опинитися людина, від якого менше всього чекаєш такої ницості і зради. Що ж, у будь-якому разі це стане неоціненним досвідом. І якщо сновидець мине випробування з честю, то в його долі стануться разючі позитивні зміни.

А ось Ванга пропонує свій коментар з приводу того, до чого сниться величезна гадюка. Такий сон попереджає, що настають непрості часи, а спить і його близьким потрібно зібратися з силами, щоб гідно минути цей період випробувань, і підтримати оточуючих.

Найцікавіше передбачення дає Езотеричний сонник. Він запевняє, що велика змія чорного кольору сниться до того, що сновидінню уготована якась важлива місія. Він може навіть не здогадуватися про це, але сновидіння дає підказку: нічого не бійтеся, відвага і рішучість будуть головними союзниками. Сміливі, але ретельно продумані дії, допоможуть змінити на краще майбутнє!

Фейд, як професійний психолог, висуває іншу теорію щодо того, до чого сниться, що аспід веде себе агресивно. Це пряме відображення страхів, сумнівів, невпевненості сновидця. Найчастіше всі ці побоювання безпідставні. Сонник не бачить в цьому баченні ніякої загрози для здоров’я людини. Всі його «недуги» породжені крайньою недовірою, рівно, як і впевненість у тому, що люди невисокої думки про нього. Насправді все далеко не так.

Жало — прикмета загрози

До чого сниться чорна змія, жаляча іншого персонажа нічний мрії? Вдалося дізнатися потерпілого? Тоді Сучасний снотолкователь стверджує, що ви надто прискіпливі і несправедливі по відношенню до цієї особи в реальності. Не будьте так вередливі, адже це заважає встановити дружній або діловий контакт з цією людиною.

Того, кого уві сні вкусила гадюка, Стародавній сонник обіцяє незвичайне побачення. Загадка в тому, що тому, хто спить вкрай складно вгадати, чим завершиться це рандеву. А може і нема чого знати заздалегідь, романтичні почуття непідвладні ні розуму, ні планів. Однак, не втрачайте голови, навіть якщо у вас потрапить стріла Амура.

Ближнє коло, ось де криється корінь багатьох нещасть, запевняє сонник, описуючи сюжет про те, що чорна рептилія примудрилася вжалити вас. Як не прикро, але серед тих, кому найбільше довіряєте, знаходиться «змія», таємно готова вжалити. Причому цей мерзенний тип вдасться до будь-яких засобів, у тому числі і до чорної магії.

Можливо, корисним виявиться ще одне тлумачення цього сновидіння. Якщо вас жалить чорний аспід у сні, означає, що наяву зіткнетеся з ухищренным, більш досвідченим, сильним противником. Убити його допоможе кмітливість, хитрість.

Радісні перспективи до цього ж бачення дає Китайський сонник, згідно з яким сплячий скоро стане багатою людиною.

Нежданий гість

У Східному соннику сказано і до чого сниться, якщо чорний змій заповз у будинок сплячого. Це добра прикмета, пророча підвищення в посаді, зміцнення соціального становища.

А ось у старовинному Дворянському соннику, привидевшийся непроханий гість у вигляді рептилії, знак того, що під дахом вашого житла відбуваються небажані, дивні речі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: