Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна вода до чого сниться?

Сонник чорна вода до чого сниться?

Чорна вода тлумачення сонника

Вода — символ багатозначний, у багатьох культурах интерпретирующийся вельми цікаво, що має потужну магічну силу. Але до чого може приснитися чорна вода? Досить часто сонники пророкують, що така картина передрікає тому, хто спить неприємності. Але разом з цим популярна і таке трактування: сновидінню відкриються якісь сакральні знання, секрети. Все залежить від запам’яталися подробиць нічний мрії.

Стрімка течія і «мертвий» вир

Бережіться, можливо назріла ситуація в реальності ось-ось вийде з-під контролю — ось до чого сниться річка з темними водами, яка мчить стрімким потоком, ледве стримуваним берегами або дамбою.

Приснилося, що занурилися в чорні води річки? Не панікуйте, таке бачення вказує на те, що у вас є шанс, щоб виправити становище, але за однієї умови: дійте вкрай обачно, продумуйте кожен крок, не зволікайте, але і не поспішайте без крайньої потреби.

Уві сні дивіться на мутний річковий вир? Денні турботи, переживання не залишають навіть в дрімоті, ви знову і знову переживаєте випробувані напередодні емоції, на жаль, найчастіше не самі позитивні.

Бережіться!

Чорна вода може примаритися і у вигляді брудної калюжі. Такий символ не обіцяє нічого хорошого, тому що в реальності сплячого можуть оббрехати, образити, іншими словами, «облити брудом». Але отримавши таке застереження, сновидінню необхідно вжити заходів, щоб запобігти спроби недоброзичливців забруднити чисте його ім’я, уникнути сварок та сутичок з ворогами.

Сонник Міллера передрікає всілякі прикрощі, які можуть статися через допущену сплячим помилки, ось до чого приснилося падіння в брудне болото або калюжу.

Загальна рекомендація така: якщо в сновидінні впали в бруд обличчям, то наяву утримайтеся від участі в сумнівних підприємствах. Інакше саме ви опинитеся тим самим біблійним козлом, якому доводиться відповідати за чужі гріхи.

Пити чи не пити?

Поки спали, випили сумнівного вигляду чорну рідину? До чого снився такий експеримент? До того, що потрібно подбати про здоров’я. Не виключено, що в організмі відбуваються приховані патологічні процеси. І швидше за все вони стосуються шлунково-кишковий тракт, про це і підказує сонник.

Проте в Езотеричному соннику є інше тлумачення цього сюжету, пророчащее тому, хто спить осягнення таємних знань. Так що якщо випили чорний напій уві сні, то незабаром станете володарем секретної інформації.

Екстремальні ситуації

Якщо в нічний грезе побачили, що з-під крана потекла чорна вода, прокинувшись, зберіться, сконцентруйтеся. Сонник попереджає, що велика ймовірність несподіваного повороту подій, змінити хід яких навряд чи вдасться. Так що треба зустріти ці сюрпризи у повній бойовій готовності.

До чого ж тоді сниться, що душа на вас полилася чорна рідина? Немає причини для переляку, це бачення вказує, що ви позбудетеся від того, що давно набридла, бентежило, не давало спокою.

У нічний фантасмагорії чорною водою заливає ваш будинок? Значить, і насправді на порозі біда. Втім, коли в сновидінні вдалося зупинити потоки, які спотворюють стіни і стелю, то і в дійсності ви знайдете спосіб уникнути неприємностей, обнадіює сонник.

Іноді уві сні людина відчуває жах, дивлячись на извергающиеся чорні води. Це обернеться тим, що такий же страх може скувати його перед реальною небезпекою. Але треба боротися, тому що безвихідній ситуація буде лише в тому випадку, коли уві сні темна вода представляла серйозну загрозу.

Наостанок про чудеса. Український сонник обіцяє їх тому, хто в дрімоті добровільного занурився в чорну воду.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: