Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна ворона до чого сниться?

Сонник чорна ворона до чого сниться?

Чорна ворона тлумачення сонника

Сонник чорна ворона

Сон, в якому Вам приснилася чорна ворона, без сумніву, є знаковим. Серед безлічі народів цей птах є міфічним персонажем і асоціюється з перевтіленням з одного тіла в інше і переходом в інші світи. Ворона харчується падаллю і трупами тварин, тому символізує жадібність і жадібність. Крім того століття Ворони довгий, і для деяких національностей вона є символом мудрості та довголіття. Якщо заглянути в сонник чорна ворона в сновидіннях є недоброю ознакою і зазвичай не обіцяє нічого хорошого.

Сон, де Ви бачите в сні чорну ворону — це є ознакою нещасть, прикростей і випробувань. Чути уві сні гучне вороняче каркання означає, що наяву хто буде чинити на Вас поганий вплив. Це призведе до негативних наслідків і розчарування.

Якщо над головою кружляють ворони, сон пророкує Вам публічний осуд. Ви ризикуєте стати жертвою змови, тому будьте обережні і уважніше придивіться до свого оточення.

До чого безліч ворон сидить на дереві, сон пророкує сімейну раду для вирішення специфічного справи.

До чого сниться чорна ворона стукає до Вас у вікно, сон загрожує хворобою або смертю родичів. Прогнати ворону в цьому випадку означає перемогти хворобу, і уникнути смерті.

Приснилася чорна ворона

Якщо ворона приснилася молодій людині, сон пророкує йому розчарування у представниць слабкої статі. Він буде втягнутий в любовні інтриги, які обернутися обманом. Чоловікам варто остерігатися лукавих жінок і не потрапляти під їх чарівність і прийоми.

Старий ворон є ознакою крутих життєвих змін. Для слабкої половини людства сон пророкує розставання з коханою людиною.

Мертва чорна ворона уві сні обіцяє удачу та успіх, Ви здолаєте ворогів і змусите себе поважати. Якщо уві сні ворону вбили Ви, то наяву зможете позбутися від страждань. Для Вас в житті почнеться біла смуга.

Альтернативне тлумачення сну — чорна ворона вказує, що Вас занадто опікується мати або інша жінка. Ви не здатні приймати рішення самостійно і залежите від думки інших. Вам варто «розірвати » пуповину» і навчитися брати на себе відповідальність.

Птах на руках, означає, що будете приділяти багато уваги людині, яка Вас не варто.Він не відповість Вам вдячністю.

Якщо уві сні Ви полюєте на ворону, значить, Ви не цінуєте свій час і витрачати його даремно.

Є м’ясо ворони до бідності і голоду.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: