Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна корова до чого сниться?

Сонник чорна корова до чого сниться?

Чорна корова тлумачення сонника

Помічена в сновидінні чорна корова — попереджувальний знак. Спящему варто підготуватися до всіляких неприємних сюрпризів, преподнесенным долею. А пов’язані вони будуть з секретами, які так не хотілося б оприлюднити сновидінню. Хочете знати точніше, до чого сниться рогату тварину чорної масті? Тоді відновіть у пам’яті всі можливі подробиці бачення і вивчіть передбачення різних снотолкователей.

Поведінку стада

Тлумачення з приводу приснився чорної корови часто дають негативні прогнози. Але потрібно зробити поправку на поведінку тварини у сні. Так Східний сонник вважає, що мирно пасуться на лузі корівка чорної масті обіцяє отримання сумних, неприємних звісток.

А якщо в нічний грезе травичку щипало стадо чорних корівок, то отримані новини точно зачеплять вас і ваші інтереси. Примарилося, що серед пасуться худоби є тільки одна темна теличка? Варто в реальності уважно придивитися до людей у своєму оточенні. Ймовірно, що серед них є зрадник чи недруг.

Агресивна поведінка

Молода обличчя вибрала один з найбільш радикальних способів самоствердження — напір, агресія: ось до чого, за версією Весняного сонника, дівчині сниться, що на неї націлила рогу жирна чорна корова.

Лонго у своєму соннику пише про необхідність бути більш обачним того, хто спав і бачив, що на нього направила ріжки чорна корова. Передусім це стосується нових знайомств, так як великий шанс зустріти вкрай нестриманої, грубого людини. Недавній приятель може повести себе особливо агресивно і непередбачувано, якщо темна теличка уві сні накинулася на вас.

А ось якщо у мріях вона буцає безрогі корівку, то наяву ви станете свідком неприємного інциденту — чужий сварки, скандалу.

Тварина білої масті

У сновидіннях поруч з темною коровою часто знаходиться біла? Не потрібно думати, що тварина такої масті — добра прикмета. До чого ж воно сниться? Виявляється, це уособлення померлого родича чи друга. Якщо в нічний фантазії така корівка мирно пощипує травичку, то у вашій душі залишилися теплі, світлі спогади про почівшем.

Ще більш оригінальне тлумачення пропонує Місячний сонник. Він пише, що дівка-альбінос у нічному видінні дами вказує на те, що поведінка сплячої далеко від ідеального, і в її біографії точно знайдуться «темні плями», про яких вона воліє умовчувати.

Що відбувається уві сні і наяву

Але повернемося до снів про чорною корівці. Поки спали, доїли її? Значить, можливе отримання прибутку. Правда не зовсім законним, чесним способом. Якщо виступили в ролі ветеринара і допомогли корові отелитися, то в реальності у вас відкриється дар «ділового передбачення»: ви з неймовірною точністю розставте пріоритети і заробите пристойні гроші.

Привиділося, що прогнали чужу чорну худобу зі своєї землі, з двору? Відмінно, як прокинетеся, відчуєте полегшення, так як дізнаєтеся про те, що левова частка проблем вирішилася сама собою.

У вас з’являться конкуренти — ось до чого сниться купувати корову темної масті. А якщо ви продаєте худобину, то сонник обіцяє, що скоро вдасться позбутися суперників.

Що підкаже Міллер?

Американський психіатр Густав Міллер дає важливий рада тому, хто помітив у опівнічної фантасмагорії чорну корову: терміново проведіть аналіз планів. Можливо, буде потрібно серйозно скорегувати їх уникнути прикрих промахів і помилок.

А в соннику Міллера є точна вказівка, до чого сниться така корова жінці. На жаль, до того, що сновидице незабаром належить взяти на себе піклування про хворого родича. Якщо сплячої довелося уві сні випустити на луг із загону чорних телят, то в реальності їй доведеться про щось гірко шкодувати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: