Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна ікра до чого сниться?

Сонник чорна ікра до чого сниться?

Чорна ікра тлумачення сонника

Такий делікатес, як чорна ікра, за сонником, завжди обіцяє тому, хто спить щось позитивне. Перш за все, це буде зміцнення матеріального становища. І найцікавіше, що на відміну від інших сновидінь, тлумачення «чорна ікра» практично не залежить від пригрезившихся деталей. Але ж так хочеться довідатися в подробицях: до чого сниться чорна ікра? Що ж, сонник відкриє завісу таємниці, задовольнить цікавість.

Запаморочення від успіхів

Зі сну ікра чорна або червона обіцяють життя багате, розкішне. Так що якщо приснився цей продукт, то є надія на те, що ваше добробуту реально покращиться.

Особистий бюджет помітно зміцниться — ось до чого по соннику Міллера сниться чорна ікра. Але мудрий віщун уточнює: цей сюжет може служити застереженням, — не можна розслаблятися, спочивати на лаврах слави, смітити грошима, інакше запаморочення від успіхів призведе до фінансового краху, банкрутства.

Купуючи у сні осетрову ікру, можете бути впевнені в тому, що здоров’я не підведе. Літнім сновидцам це бачення пророкує спокійну, гармонійне життя в достатку.

Непогано, коли в нічний фантазії бачите на столі ікорницю, заповнену до країв. Це символ поступального зростання добробуту вашої сім’ї.

Відносини з родичами

Згідно соннику Густава Міллера їсти в нічний дрімоті ікру доводиться тим людям, у родині скоро буде поповнення. До чого сниться цей сюжет жінці? До того, що сновидица скоро стане мамою, причому народить легко, без ускладнень.

А якщо спляча пані давно мріє про малюка, то її бажання неодмінно здійсниться.

Приготуйтеся до невдач і розчарувань в дійсності, коли в сновидінні відкрили баночку з іскрою, але знайшли в ній зовсім інший продукт. Втім, не турбуйтеся завчасно. Всі неприємності і проблеми вам допоможуть пережити ваші рідні. Вони підтримають у важку хвилину, і скоро ви забудете про минулі негаразди.

Якщо поки спали, ви розпороли черевце рибини і дістали ястика, то подумайте: чи не надто упереджено, навіть жорстоко, ставитеся до своїх близьких? Сонник радить: треба бути трохи м’якше і делікатніше. Постарайтеся утриматися від грубих висловлювань, єхидних зауважень.

Ділова та професійна сфера

Старт успішних проектів — ось до чого бізнесмени бачать уві сні чорну ікру. Настає вдалий момент для здійснення задуманого, тому не зволікайте і користуйтеся ситуацією — всі починання завершаться тріумфально. Але за однієї умови: плануйте все до дрібниць, не покладайтеся «на авось». Не вірте партнерам або суміжникам на слово.

В опівнічної дрімоті сидите за банкетному столом, на якому виставлені вазочки з ікрою чорною і червоною? Відмінно, саме час «чистити пір’ячко» і збиратися на урочистий прийом або обід в реальності. Ах, вас чекає насправді виступити в ролі організатора такого відповідального заходу? Не хвилюйтеся, все у вас вийде, обіцяє сонник. Крім того, на званому вечорі ви зумієте завести корисні зв’язки.

До чого сниться, як купуєте делікатесний продукт у рибному відділі? До того, що наяву належить покласти на себе відповідальність за інших. Ці обов’язки віднімуть масу сил і часу, але вам необхідно впоратися з ними, щоб не впасти в бруд обличчям, і підвищити свій авторитет.

Почуття і пристрасті

Часом в різних сонники зустрічаються суперечливі тлумачення одного і того ж сюжету. Найбільш вірний буде той, що стосується тієї сфери, яка найбільше хвилює в даний момент сплячого. Так, наприклад, їсти в сновидінні червону ікру добре, тому що сновидець явно здобуде перемогу. А от їсти чорну ікру закоханому — до розлуки з дорогою серцю людиною.

Втім, є і ще одна обнадійлива трактування щодо того, до чого страждає від неподілених почуттів приснилося, що він їсть чорну ікру? Сонник радує: предмет пристрасті нарешті відповість взаємністю!

Іноді цей же сюжет передує несподіваного сплеску пристрасті: навіть люди, які десятиліттями перебувають у шлюбі, можуть пережити ще один медовий місяць. Щоб внести свіжість, пікантність в усталені відносини, людині з сімейним досвідом треба лише уважніше придивитися до свого партнера, а то й поглянути на неї ніби з боку. Неймовірні і приємні відкриття вам гарантовані.

Приснилася рибина, яка метає ікру? Це передвістя безлічі вельми пікантних задоволень, натякає сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: