Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна кішка до чого сниться?

Сонник чорна кішка до чого сниться?

Чорна кішка тлумачення сонника

«Кажуть, не пощастить, якщо чорний кіт…»,— співається у відомій пісні. Та й народна прикмета свідчить, що зустріч з цим тваринам обіцяє проблеми. Але це наяву. А до чого сниться чорний кіт чи чорна кішка?

Сонники не настільки категоричні і пропонують абсолютно різні тлумачення, для яких важливі подробиці нічного бачення, а також почуття, випробувані сплячим, його інтуїція.

Є ще нюанс: власникам кішок їх вихованці сняться досить часто, тому нічого примітного сон, у якому присутній «вусатий — смугастий» їм не обіцяє.

Як прогнати неприємності?

Сварка чи бійка — ось чого не минути людині, якій в ночі привидівся чорний кіт. А якщо він ще й примудрився перейти тому, хто спить дорогу, зустрічі та спілкування з вельми суперечною, недоброзичливою персоною точно не уникнути наяву, попереджає сонник.

За сонником чорна кішка часто асоціюється з представницею прекрасної статі, але злий, заздрісною, підступною. Коли в нічний фантазії така бестія нападає на вас, то бережіться: належить зіткнутися з ворогом.

Чорно-біла «мурка» у нічний грезе, ластящаяся до сплячого — прикмета того, що нарешті вдасться перевести дух, трохи відпочити, розквитатися з усіма справами і турботами. Але не розслабляйтеся, —застерігає сонник, — це лише затишшя перед бурею, попереду не менше перешкод, випробувань. Обман, віроломний зрада — ось до чого може примаритися котяче нявкання.

А якщо киця вугільної забарвлення кусає вас в сновидінні? Сонник підказує: ви станете жертвою серйозного захворювання або пліток. Кішка, цапнувшая в дрімоті, здалася схожою на ту, що завели ваші знайомі? Тоді ці люди затамували камінь за пазухою проти вас, образившись, образившись на щось.

У сні ви вчинили нехарактерний для вас жорстокий вчинок: вбили беззахисне кошеня. Це зовсім не свідчення кровожерливості. За сонником це знак того, що в реальності ризикуєте втратити унікальний шанс.

Прогнали тварина уві сні, значить, в реальності вдасться уникнути неприємностей, напророченных сонником.

Тварина, що потрапило в немилість

Вбити дорослого чорного кота у сні означає, що в реальності вороги будуть переможені. Але якщо хтось образив саме вашого вихованця, то врахуйте, цей персонаж підозрілий, непередбачуваний.

У деяких сонники сказано, що спроби знищити чорного кота в нічний грезе вказують на те, що сплячий веде активний суперечку зі своїм «альтер-его».

Найсумніше тлумачення у бачення, в якому присутня недоглянутий, скуйовджений, худий кіт. Міллер вважає це передвістям хвороби близької або неприємної новини.

Котяча «зграя»

Привидевшиеся відразу дві кішки — прикмета того, що кількість напастей тільки збільшиться вдвічі. Уникнути подібного розвитку подій допоможе хіба що бажання сновидця прогнати мурок або втекти від них подалі.

До чого сниться ціла котяча зграя, безліч тварин? До того, що варто уважно придивитися до оточуючих. Серед них, запевняє сонник, є персонажі, явно недолюбливающие вас, але майстерно приховують до пори до часу справжні емоції.

Переживання, якими ви не наважуєтеся поділитися, не дають вам спокою ні вдень, ні вночі — ось чому в сні ви бачите, як жорстоко б’ються кішки. А ось їхні любовні ігрища в сні — знак того, що вам поки не щастить у коханні.

Сидить на руках кішечка у сні — застереження, що вас спробують спокусити на участь у не дуже пристойному, нечесному заході. Особливо це стосується молодих жінок.

Зрада, наявність хитрою суперниці — ось до чого сниться жінці чорна кішка. Якщо тварина вигодовує дитинчат, то це натяк тому, хто спить: пора обзаводитися сім’єю, жити самостійно. А якщо забирає, ховає кошенят, то скоро чекає переїзд, домашні клопоти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: