Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний одяг до чого сниться?

Сонник чорний одяг до чого сниться?

Чорна одяг тлумачення сонника

Нічні видіння, в яких запам’яталася одяг чорного кольору, швидше відносять до негативних прогнозів. В майбутньому, як зауважує сонник, не уникнути марних витрат, погіршення фізичного стану або шкоди для репутації. Але іноді це ж бачення може вказувати на те, що один період в житті сплячого близький до завершення, і він вступає в наступний. Так до чого готуватися? До чого сниться чорний одяг?

Загальні тлумачення

Уві сні бачили близького, одягненого в розкішне дороге вбрання чорного кольору? Тоді сонник пророкує вам високий соціальний статус. Але влада, багатство та інші преференції не принесуть щастя і радості.

Якщо уві сні ви самі носите чорний одяг, то це характеризує вас як людину нерішучу, боязку. Згадайте про те, що «сміливість міста бере», і спробуйте перемогти свої страхи і погані передчуття.Тільки відвага допоможе досягти поставлених цілей.

До чого приснився незнайомець в чорному? Це символ безглуздих чуток і пліток про те, що сновидець, нібито, винен в чужих проблемах, невдачі.

У сновидінні носите одяг з чорної тканини? Будьте обережні, тому що новий проект може обернутися невдачею, бідою. А ось одягати когось у сні в чорне, це застереження — поменше будьте відвертий з сторонніми.

Проблеми зі всіх сторін!

Навіть пригрезившийся процес примірки туалетів чорного кольору вказує на те, що сновидець створить собі купу проблем. Але іноді в соннику зустрічається ще більш сумна інтерпретація даного сюжету — подібна примірка може бути першою ознакою прогресуючого захворювання.

Красива, спритна і активна суперниця — ось до чого жінці сниться чорний головний убір. Та сонник попереджає: змагатися силами з розлучницею буде складно.

До чого ж тоді може приснитися наряд у чорно-білій гамі? Відповідь проста: печалі і радощі, злети і падіння будуть чергуватися у житті людини. Втім, це цілком закономірний і природний процес.

Символ змін

Чорне чернече вбрання в нічний грезе — це символ завершення якоїсь місії. Але, закриваючи одну сторінку своєї біографії, сновидець відразу ж відкриває нову. Про що може йти мова? Про те, наприклад, що прийшла пора змінити місце роботи.

До чого сниться такий образ? До того, що вже немає сенсу підтримувати колишні відносини з колись коханою людиною. На жаль, колишню пристрасть вже не повернути, а мучитися і прикидатися немає ніякого сенсу.

Якщо монах у чорному привидівся панночці, то їй слід бути обережнішим. Злі язики тільки чекають, коли сновидица скомпрометує чимось себе, щоб посварити її з коханим.

Ритуальні шати

До чого сниться чорний одяг, в яку одягнені служителі церкви? Якщо в опівнічної фантасмагорії опинилися в монастирі і помічаєте, що довкола багато послушників в чорному, то сонник радить знайти можливість для того, щоб побути наодинці з собою. Вам потрібно подумати, зібратись з думками, переосмислити минулі вчинки, зрозуміти, як далі вибудовувати взаємини з людьми.

Пригрезились чорні жалобні шати? На жаль, це ознака того, що багатьом вашим задумом, мріям не судилося збутися, втілитися в реальність. Це важко прийняти, але необхідно, щоб не тішити себе марними ілюзіями.

Бережіть близьких

Чорні туалети на людях пророкують небезпеки і біди близьким сплячого. Але можна уникнути цих напастей, якщо вчасно надати дорогим людям допомогу і підтримку.

Цей сон може привидітися напередодні хвороби рідної людини. Тому, не гаючись, треба проявити трохи більше турботи і уваги своїм домочадцям.

Якщо в сновидінні помітили масу людей, одягнених в чорне, то рівно стільки ж напастей звалиться на вашу голову в реальності. Наберіться мужності, сил, терпіння, рекомендує сонник.

Нічна фантазія про мрець у чорному одязі — погана прикмета. Не виключено, що наяву на смертному одрі виявиться хтось із рідних, друзів. Іноді це і ознака того, що близька людина серйозно захворіє.

Не забувайте про економію і дбайливості — ось до чого в нічний грезе з’явився чоловік у чорному: безвідповідальні, спонтанні рішення можуть серйозно спустошити бюджет, обернутися фінансовим крахом.

Кого побачили?

Розшифрувати сновидіння про людину в чорному одязі можна тільки пригадавши, хто саме привидівся?

Так чоловік пророкує нещастя з близькими. А жінка — це образ розчарування. Сонник пояснює: схоже, сплячого образила, обдурила підступна обличчя, і тепер він вкрай недовірливо, скептично ставиться до всіх без винятку представницям прекрасної статі.

Пригрезился власна дитина? Насторожитеся, чадо і насправді може захворіти. А ось чуже дитя в чорному платті вказує на те, що маленькі проблеми розростуться до вселенських масштабів.

Поки спали, помітили брата в чорному? Чекайте неприємностей, прикростей від родичів. Незнайомий юнак може примаритися до того, що недруги неабияк нашкодять вам, і тому доведеться внести корективи в плани. Помітили дівчину в одязі чорного кольору? Мріям збутися не судилося. Але сонник обнадіює: з часом все владнається і вийде.

Бачили подругу в чорному? Таке бачення вказує на те, що спляча готова до запеклої боротьби з суперницею. Мама — передвістя поганих новин від далекої рідні. А колишній чоловік у чорному костюмі пророкує розчарування.

Слово Міллеру

Смуток і розчарування — ось до чого сниться брудна, неохайна чорний одяг, стверджує американський тлумач снів Густав Міллер. Однак чиста, красива елітний одяг означає, що сновидець досягне значних успіхів і високого соціального статусу. Хоча для цього доведеться багатьом пожертвувати.

Киплять емоції

Нічне бачення, в якому сам сплячий одягнений в чорне, обіцяє йому конфлікти з близькими або сумні звістки.

Іноді цей же сюжет передрікає збитки і нужду. А станеться це, між іншим, через колишню марнотратства і непередбаченості, звички смітити грошима. Так що саме час вчитися економити.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: