Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна собака до чого сниться?

Сонник чорна собака до чого сниться?

Чорна собака тлумачення сонника

Рішучість, впевненість — ось що символізує собою велика чорна собака уві сні. Сплячий не піде на компроміси і вступить в сутичку з сильним, підступним ворогом, пророкує сонник. Втім, під недругом може розумітися не конкретна людина, а склалися несприятливі обставини, завищені вимоги. Так чи інакше, таке сновидіння потрібно обов’язково розшифрувати, щоб знати до чого готуватися в найближчий час, які кроки доречно зробити для власного спокою та безпеки.

Агресивна тварина

Сниться, що чорний пес кидається на вас, але вкусити не може? Знайте, у вас з’явився недруг. Але сонник підказує: цей недоброзичливець не дуже розумний і сильний, а тому від нього навряд чи варто чекати серйозного збитку. Його «зброя» — це плітки, безглузді вигадки, грубі, неаргументовані випади на вашу адресу. Він може виявитися, наприклад, пакостным провокатором, який прагне зайняти вашу посаду.

Таке ж поведінка характерна для невдах, котрі заздрять вашим досягненням у бізнесі. Зберігайте спокій, не реагуйте.

До чого сниться, що чорна собака примудрилася покусати вас? Якщо в нічний грезе ви навіть не намагалися врятуватися або захистити себе, то чекайте по пробудженню неприємностей і бід.

А от якщо ви боролися з агресивною псиной, то й наяву зумієте дати відсіч супротивникам, відстояти власні інтереси.

Якщо одяг изорвана в приснився сутичці з дикою чорною собакою, то налаштуйтеся на те, що в реальному житті доведеться брати участь у палких суперечках, в жорстоких конфліктах.

Іноді укуси, нанесені собакою уві сні, вказують на осередки захворювань, ймовірних у реальності.

Не будьте довірливі і наївні!

Перше враження може виявитися брехливим, оманливим — ось до чого приснилася собака чорного забарвлення, яка вела себе досить дружелюбно. Сонник пояснює, що новий знайомий може ввести вас в оману своєю ввічливістю, улесливими промовами. Не поспішайте розповідати, відкривати душу і свої плани перед таким персонажем.

У соннику сказано, що цей суб’єкт явно не той, за кого себе видає. Можливо, до вас в довіру намагається втертися ворог або шахрай, мета якого розвести на гроші.

Інші цікаві передбачення

Укус собаки чорної масті, за сонником, знак — вороги не зупиняться ні перед чим, прагнучи завдати вам шкоди. Є привід для побоювання, що вони вдадуться до чорної магії і наведе порчу. Це може виражатися в хронічної втоми. До того ж людина несподівано для себе робить незвичні, нелогічні вчинки, дії, приймає незрозумілі і невигідні рішення. У підсумку — нервовий розлад, депресія.

Сонник дає порада: уважно озирніться, спробуйте здогадатися, хто явно недолюблює вас чи вважає сильним конкурентом, противником.

Панночка, яку в нічний грезе чорна собака вхопив за руку, скоро отримає пропозицію руки і серця. Але сонник попереджає: претендент в женихи може розчарувати сновидицу. Шлюб з ним, можливо, буде недовгим і нещасливим.

До чого сниться зла чорна собака? Сонник висуває кілька версій. Якщо тварина перегородила шлях і утробно гарчало, то знайте — ваше життя у небезпеці. Не виключено, що вороги підготують замах на вас.

А ось захлинається від гавкоту собака асоціюється з конкурентами, не вміють зберігати свої задуми в таємниці. А це вже добре, так як ви можете заздалегідь продумати, як вести себе при черговій атаці з їх боку.

Бачили уві сні посаджену на ланцюг або взяту на поводок чорну собаку? Це теж тривожний сигнал: зовсім поруч зачаївся супротивник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: