Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна смородина до чого сниться?

Сонник чорна смородина до чого сниться?

Чорна смородина тлумачення сонника

Незвичайна ягода з’явилася в 10 столітті в монастирських садах. Про її користь, прекрасний смак, приємний запах незабаром стало широко відомо. І з тих пір її активно культивують майже у всіх європейських країнах. Мова йде про чорній смородині. Але до чого вона сниться? Який прогноз дають сонники? Відкриємо найпопулярніші снотолкователи і знайдемо відповідь на це питання з урахуванням приснився подробиць.

Загальні передбачення

Якщо приснилася стигла смородина, то, як запевняє сонник Міллера, незабаром надійде цікава пропозиція. Правда, воно може стосуватися як любовних, особистих справ, так і бізнесу, професійної сфери.

Збирати в сні ягідки з куща доводиться тому, хто і в реальності повинен буде докласти чималі зусилля, проявити старанність, ретельність для досягнення цілей.

Сновидіння, в якому сортируете кілька сортів смородини і розкладаєте ягоди в окремі посудини, відображає сумніви сновидця. Він в реальності поставлений перед нелегким вибором і боїться прийняти невірне рішення. Однак побоювання марні, радує сонник, бо в будь-якому випадку все складеться благополучно.

А ось після сновидіння про те, що миєте чорну смородину, потрібно бути напоготові. Є ризик того, що вас спробують схилити до участі у ризикованому підприємстві. А це загрожує втратою грошей і репутації. Будьте уважні і передбачливі, погоджуючись інвестувати кошти в новий, навіть, здавалося б, виграшний і прибутковий проект.

Солодкі заготівлі

Уві сні промиваєте чорну смородину для того, щоб зварити варення? Дуже схоже, що наяву ви думаєте над тим, як вдало провести любовне побачення або інший захід, в якому буде брати участь ваш партнер. Сонник пояснює, що людям, які перебувають у шлюбі, цей сюжет пророкує романтичний відпочинок далеко від дому. А тим, хто поки неодружений (не замужем), це бачення пророкує, що незабаром у житті з’явиться кохана людина, і, може бути, почнеться підготовка до весільного торжества.

Насолоди, задоволення, радість — ось до чого привиділося, як п’єте чай зі смородиновим джемом або варенням. А ось желе з цієї диво-ягоди, та ще й у великій кількості, підказує, що фінансові справи підуть успішно, матеріальне становище помітно зміцниться.

Вид і якість ягідок

Тлумачення сновидіння про те, що отсортировали і стали їсти самі великі ягідки смородини, можна вважати пророчим. Точно також наяву ви довго і болісно будете обдумувати відразу кілька варіантів відпускних маршрутів. Але не турбуйтеся, той, на якому в результаті зупиніться, точно не розчарує, обіцяє сонник.

А от сон, у якому ви їсте смородинку, не помивши, жадібно, навіть не оглядаючи ягідки, може мати небезпечні наслідки в реальності. Не виключені шлунково-кишкові розлади. Тому будьте акуратні і уважні, слідкуйте за якістю та термінами придатності продуктів харчування.

За Місячним соннику брудні, гнилі ягоди чорної смородини можуть примаритися до низки обтяжливих турбот і порожніх турбот. Тому намагайтеся нікого не обнадіювати, роздаючи поспішні легковажні обіцянки.

Ванга описує бачення про те, що їсте великі ягідки, але смак їх противний: кислий, неприродний. Ясновидиця стверджує, що це передвістя обману, нездійсненність надій.

На смородинової «плантації»

Греза, в якій збираєте врожай чорної смородини в своєму саду — застереження. Хтось із друзів може стати причиною розладу, сварок в сім’ї. Тому намагайтеся не пускати у свій особистий світ навіть найближчих товаришів.

А ось збір ягоди з дикорослого куща в лісі сниться до вдалої поїздки у відпустку всією сім’єю. Сонник навіть уточнює: чим більше в лісі плодових кущів, тим цікавіше буде подорож.

Дивний сон про те, що підпалили смородиновий кущ і спостерігаєте за тим, як його знищує полум’я. Це передвістя того, що всі проблеми, труднощі, неприємності залишаться далеко позаду. Все у вас буде чудово!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: