Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна троянда до чого сниться?

Сонник чорна троянда до чого сниться?

Чорна троянда тлумачення сонника

Прекрасна, таємнича, але лякає — ось якою постає чорна троянда уві сні. І це вірно, тому що квітка настільки незвичайної забарвлення відноситься сониками до негативних символів. Але іноді тлумачення може порадувати сплячого. Все залежить від деталей нічного бачення. До чого сниться чорна троянда? Давайте розберемося, уважно вивчивши всі прогнози.

Тривожні прогнози

Душевні страждання — ось що пророкує сонник того, хто побачив у сновидінні темну троянду. Вона, як і жовта квітка, найчастіше передбачає розлуку з коханими людьми, зрадництво, зраду. Потрібно змиритися з тим, що надії і мрії в найближчому майбутньому збутися не судилося. Залишається лише сподіватися на те, що смуга невдач колись завершиться, і Фортуна повернеться до сплячого обличчям.

Побачена в сні чорна троянда видалася напрочуд чудовою, чарівною? Бережіться, ви ризикуєте стати в реальності жертвою всепоглинаючої фатальної пристрасті.

Важливі деталі бачення

Розшифрувати сновидіння допоможуть найдрібніші подробиці. Саме вони можуть істотно вплинути на трактування. Так якщо в опівнічної дрімоті ви садите рожеві кущі, то в реальності здійсніть або дуже правильний, благородний вчинок, або проступок, за який не буде соромно.

Сниться, як зрізаєте троянди? Бережіться, — попереджає сонник, — ви ризикуєте стати жертвою згубної захоплення. До чого сниться букет чорних троянд, піднесені вам в подарунок? Наяву вам стане відома якась таємниця, яку потрібно тримати в суворій таємниці.

А от якщо ви в сні даруйте комусь рожевий букет, то мріям і надіям збутися, на жаль, не судилося. Пригрезившиеся квіти з великими шипами пророкують неприємності, страхи. А якщо довелося вколотися шипами в нічний фантазії, то в реальності неминучі любовні переживання, муки, страждання.

За сонником задушливий аромат темних троянд передує трагічні події в дійсності.

Самотність — ось до чого сняться зів’ялі рожеві суцвіття, а нерозпущеною — до бездітності. Поганим знаком, що обіцяє погані новини, погіршення самопочуття, вважаються штучні чорні троянди.

Любовні страждання

Пригрезился букет, у композиції якого одна чорна троянда? На жаль, життя внесе серйозні корективи у плани й задуми сплячого можуть залишитися нереалізованими.

Але якщо сниться, що рвете або топчете ногами таку квіткову композицію, то в реальності зумієте прийняти важливе рішення і нарешті припинити давно тяготящие відносини з якоюсь персоною.

Молодим дівчатам корисно знати, до чого приснилося, як букет з чорною трояндою в’яне, жухнет за лічені секунди прямо на очах. Такий сюжет вказує на те, що панночка назавжди розпрощається з нинішнім коханим, можливо навіть напередодні весілля, яка, відповідно, теж не відбудеться.

Мінливості долі

Амурні страждання, розчарування належить пережити і того, хто уві сні став свідком, як рожевий кущ гине, чорніє.

Засохле миттєво рослина пророкує серйозну хворобу і навіть смерть близької людини.

Нічне бачення про те, що кущ чорної троянди раптово дав свіжі пагони, взявся на найбіднішому, виснаженою грунті, за версією сонника підказує, що чекають духовні випробування, в результаті яких сплячий отримає цінний досвід. Отримані знання допоможуть йому змінити долю на краще, досягти успіху в житті.

Версія Міллера

У соннику Міллера є опис сюжету, в якому на весільне торжество хтось із запрошених є в жалобному вбранні та ще з букетом чорних троянд. Таке сновидіння попереджає молодят про те, що їх союз навряд чи буде щасливим і міцним, стверджує американський психолог.

Свято поки не відбудеться

Якщо привиділося, що гість в темному одязі і квітами похмурої забарвлення з’явився на чуже торжество, то під загрозою опиниться здоров’я і навіть життя друзів і близьких сновидця; всі райдужні надії впадуть, будь-який запланований на найближчий час проект буде приречений.

Розпорядитеся даром з розумом!

Але якщо на приснившемся торжестві чорна троянда буде прикрасою вашого туалету, і ви будете з гордістю демонтувати цей аксесуар, то сенс бачення кардинально змінюється. За сонником вам стануть відомі якісь сакральні таємниці, знання. Це ознака відкриття незвичайних, екстраординарних здібностей, таланту. Але врахуйте, використовувати його треба з розумом, обережно, в добрих цілях.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: