Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорне небо до чого сниться?

Сонник чорне небо до чого сниться?

Чорне небо тлумачення сонника

Про майбутньому може багато розповісти сон, в якому людина бачить небо. В залежності від часу доби, погодних умов це сновидіння багатозначне тлумачиться сониками. Обережність не буде зайвою — ось до чого сниться чорне небо. Цей спосіб попереджає про прийдешні небезпеки і випробування. Втім, більш докладні трактування нам підкажуть сонники.

Передбачення Міллера

Міллер чітко і ясно інтерпретує багато нічні бачення.

На його думку, темно-багряні небеса служать тому, хто спить застереженням. Цей сон передує хвилювань в колективі, конфліктів, страйків.

Але якщо крізь темні хмари проглядає світило, будь то сонце або місяць, то реальність, всупереч самим похмурим прогнозам, виявиться не такою вже жахливою. У підсумку все заспокоїться, нормалізується.

Розбите серце, сльози, смуток, печаль — ось до чого жінці сниться чорний обрій. На жаль, але по соннику Міллера сновидице не пощастить у коханні, її очікування будуть обмануті.

Промінчики надії

Зловісно-темний небосхил у нічних мареннях не віщує нічого доброго. Але якщо крізь свинцеві хмари пробивається хоча б єдиний промінь світла або займається зоря на горизонті, то значення видіння кардинально змінюється. За сонником це обіцяє надію на благополучний прогноз.

Так темне небо в момент повні пророкує, що сновидицу чекає багато складної, копіткої роботи.

Дивилися в сні на зірки, що здавалися особливо яскравими на темному оксамиті неба? Тоді не здавайтеся перед лицем наступаючих складнощів, навіть якщо вони привнесуть у ваше життя позитивні моменти, виявляться корисними.

Промінь сонця пробився крізь грозові хмари, по соннику пророкує швидке вирішення всіх проблем.

А тому, хто в нічному видінні зачаровано спостерігав за стрімкою кометою, в реальності належить пережити яскраві моменти, отримати незабутні враження.

Нічні секрети

До чого сниться нічне небо без жодної зірочки? Схоже, що сплячий вкрай недовірливий і потайливий, передбачає сонник Мандрівника.

А ось ціла зоряна розсип на пригрезившемся небі обіцяє невеликі радості в реальному житті. Якщо ж світила-крихти то і справа приховують летять по небу хмари і хмари, то сплячий обмірковує грандіозні плани, але до пори до часу тримає їх у секреті від оточуючих, побоюючись, що його задуми не схвалять.

Грім і блискавки!

В сонник Езопа описана картина: чорне передгрозове небо, на його тлі блискучі грізні блискавки. Провісник вважає, що якщо вибухнула злива, то сновидінню загрожує реальна небезпека. А якщо гроза пройшла стороною, то ризик помітно нижче, але все ж він існує— треба бути напоготові!

До чого сняться грім, блискавки,чорні хмари по Фрейду? Знаменитий лікар підказує, що невдачі в сексі, переслідують сплячого, можуть бути спровоковані невірним вибором партнера. Є два виходи із ситуації: розлучитися і шукати нового або відверто поговорити, без манірності обговоривши нюанси особистого спілкування.

Стихія, що розгулялася

Привиділося, що небеса потемніли, і в них закручується в страшну вирву смерч? Ісламський сонник передрікає небезпеку, але уточнює, що їх можна уникнути, якщо проявити кмітливість.

Сон, у якому смерч почався вдень, і відразу все потемніло, обіцяє, що у важку годину один сплячого поспішить на допомогу. А якщо стихія розігралася не на жарт і тривала до вечора, то в реальності доведеться вирішувати всі проблеми самостійно, не розраховуючи на підтримку товаришів і рідних.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: