Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорне пальто до чого сниться?

Сонник чорне пальто до чого сниться?

Чорне пальто тлумачення сонника

Сварки, розчарування, проблеми в бізнесі — ось що може послідувати за сновидінням про чорному пальто. Але невже цей предмет гардероба пророкує лише чорну смугу в житті сплячого? А ось і ні! Так до чого ж ще може приснитися пальтечко похмурої забарвлення?

У деяких сонники сказано, що добрі справи, безкорисливість сновидця незабаром будуть щедро винагороджені, а ще Ангели Охоронці не дадуть йому потрапити в небезпечну халепу. Втім, про все по порядку.

Песимістичні прогнози

На всякий випадок приготуйтеся до всіляких мінливостей і випробувань долі — ось до чого сниться чорне пальто в трактуванні більшості сонників.

Якщо, поки спали, примітили, що таке темний одяг висить на вішалці, то знайте, не потрібно бути дуже наполегливим. Іноді це більше походить на впертість, і результат виявляється плачевним. Так що розслабтеся, і, можливо, бажана мета буде досягнута без титанічних зусиль з вашого боку.

Помітили уві сні, що на вас одягнуте рване пальто з чорної тканини? На жаль, але це прикмета віщує розлуку, розлучення з одним.

Важливі справи

За сонником будь-яка зіпсована або рвана одяг, тим більш темних тонів, — передвістя проблем у бізнесі. Тому і у випадку з похмурим пальто треба більш уважно стежити за тим, як йдуть справи на службі. Сонник рекомендує розробити план, який дозволить залишитися на плаву, навіть якщо відразу вдарить криза. І ще, не поспішайте підписувати договори і угоди з неперевіреними партнерами.

До чого приснилося, що купуєте чорне пальто для померлого батька? Це сновидіння натякає, що необхідно згадати, пом’янути батька, сходити в храм, на могилу, помолитися за упокій, поставити свічку.

Такі сни бачать люди, які мучаться тим, що мало уваги, турботи приділяли батькам, поки вони були живі.

Добрі справи не залишаться непоміченими

Якщо бачите в нічних мареннях гарне пальто з чорної тканини, то будьте впевнені, що ваші альтруїзм, доброта і безкорисливість не залишаться непоміченими. Вдячні люди відплатять вам за це сторицею, обіцяє сонник.

Правда для чоловіка таке сновидіння може обіцяти спокуса участі в явно авантюрному підприємстві наяву. Але мабуть сновидець народжений під щасливою зіркою, бо для нього це ризикована справа завершиться вдало.

Щасливий випадок

До чого жінці сниться, що вона одягає чорне пальто? Якщо вбрання відмінно сидить, то спляча скоро познайомиться з приголомшливим кавалером, який зробить її життя яскравим, щасливою.

Вам пощастило, тому що насправді у вас є надійний вірний друг, готовий розділити і прикрощі і радості — ось чому примарилось, як купували чорне пальто.

«Сонні» події

Вранці потрібно пригадати, що ви робили в сні з чорним пальто. Якщо купували (без примірки, для кого-то), то з’явиться можливість продемонструвати свої навички, можливості.

Шити уві сні цей предмет гардеробу — до прагненню до реальності змінити стиль, імідж.

Невдачі будуть слідувати по п’ятах за тим, хто уві сні забув пальто. Того, хто в нічний грезе його порвав, теж не поздоровиться: настають сварки з домочадцями. А ось втратити пальтечко, по соннику — до витрат, погіршення фінансового становища.

Міллер попереджає

Живіть своїм розумом — ось що радить Густав Міллер того, хто уві сні помітив чоловіка, одягненого в чорне пальто. Не можна піддаватися чужому впливу, інакше можуть звинуватити в чужих помилках, промахи.

Незнайомець у чорному

Сон про чоловіка в пальті траурного кольору часто передує низці неприємних подій в реальності. Але намагайтеся не приймати близько до серця всі ці проблеми. Намагайтеся просто в міру сил протистояти їм.

Іноді незнайомець у чорній верхньому одязі уособлює таємницю, яку давно зберігає сплячий. Однак настав час, коли відкриється секрет. І це загрожує сновидінню серйозними проблемами, тому йому треба подумати, як вести себе в цьому випадку.

Жінку така нічна фантазія попереджає про те, що її милий друг ось-ось оголосить про рішення розлучитися, перервати відносини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: