Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорні очі до чого сняться?

Сонник чорні очі до чого сняться?

Чорні очі тлумачення сонника

Існує думка про те, що наврочити можуть тільки люди з темними очима. Ось і сонники зазначено, що такі загадкові очі символізують пригоди і напасті. А ще цей образ може передбачати прийдешні біди, обман, зрада. Саме тому потрібно уважно вивчити тлумачення сонників, для того щоб у всеозброєнні зустріти майбутні проблеми.

Без зіниць

Ваш друг, родич, колега терміново потребує допомоги — ось до чого приснилися дивні чорні очі без зіниць. Якщо згадайте, кого побачили уві сні, тому наяву і поспішіть надати підтримку.

Інше трактування у сновидіння, в якому у самого сплячого в темних очах не було зіниць. Це тривожний знак, підказуючий, що людина дезорієнтована, переляканий, розгублений і не може вірно оцінити ситуацію.

Якщо в нічний фантазії вам зустрівся осіб з темними очима без зіниць, та ще й злими, то приготуйтеся до реальності відвернути небезпеку. Швидше за все, ворог спробує «вжалити» вас, наслав псування або пристріт.

Зміни на краще!

До чого сняться чорні очі, з яких течуть сльози? Це відмінна ознака: в житті сновидца відбудуться добрі зміни, і його матеріальне становище або соціальне помітно збільшаться. Так і в особистому житті все буде чудово, обіцяє сонник.

Гарні темні очі, очаровавшие вас уві сні, надавали прекрасні можливості і перспективи в бізнесі, у професійній сфері. Не виключено укладання вигідного контракту, договору.

Зловісні бачення

Скоро доведеться витримати цілий шквал напастей, серйозних бід — ось до чого приснилися абсолютно чорні очі.

Якщо в пригрезившихся темно-карих очах навіть білки почорніли, то це дуже страшне ознака, що вказує на те, що в реальності відбудуться страшні події. Однак сонник дає пораду: якщо ви будете готові до такого збігу обставин, то зможете їм протистояти. Але заздалегідь продумайте всі можливі варіанти боротьби чи опору.

Уві сні зловили погляд темних очей? Це не дуже хороший сигнал. Швидше за все, можливі дрібні, але прикрі збитки, несподівані перепони на шляху до мети.

Хто дивиться?

У нічному видінні ви відчували на собі чийсь пильний погляд? Темноокий спостерігач, в даному випадку, асоціюється з конкурентами, настільки ж уважно стежать за вами реальності. Тому сонник радить не оприлюднювати раніше часу свої справжні плани, намагатися відвести суперника по помилковому сліду, маневрувати, бути непередбачуваним!

До чого сниться, що небіжчик ніби не відводить чорних очей? Поганий сон, предрекающий небезпеки, хвороби та інші нещастя, причому абсолютно несподівані.

Коли чоловікові сняться чорні очі його колишньої дружини, то по пробудженню ця дама попросить його про допомогу. Відмовити джентльмен не зможе і тому звалить на себе тяжку тягар з подальшою масою проблем.

Косметичні хитрощі

До чого сняться чорні очі, спритно, майстерно підведені, нафарбовані? До того, що наяву належить зіткнутися з брехнею. Якщо жінка в сні накладала тіні на повіки, та ще і темних відтінків, то вона сама себе загнала в пастку, бо вже втомилася брехати, порядком заплутавшись в придуманих нею самою небылицах.

Ось і сонник наставляє: не треба брехати, інакше рано чи пізно лавина неправди впаде саме на вас!

Чорноокі незнайомці можуть примаритися в якості застереження: придивіться до людей у своєму оточенні. Можливо, серед них є лицеміри, заздрісники, вороги.

Тлумачення Міллера

Ось і досвідчений психолог Густав Міллер, відомий як укладач сонника, вказує: зі сну чорноокі люди — це сигнал тому, хто спить про те, що проти нього почнуть діяти віроломні особи з числа нових знайомих або колег.

Хто саме привидівся?

Дуже важливо, щоб вдалося пригадати, хто саме пригрезился з темними очима? Від цього значною мірою залежить передбачення. Так якщо бачили в дрімоті чернооких людей, то побоюйтеся наяву персон, які намагаються зав’язати з вами дружбу.

Їх пропозицій і промов не варто довіряти.

За сонником котик з чорними оченятами обіцяє неблагородне поведінку партнерів по бізнесу, порушення ними договірних зобов’язань.

Кароокий дитина — передвістя обману. Дівчинка — це ознака того, що зовнішній вигляд оманливий, і можливі неприємні відкриття.

Лестощі, лукавство, дезінформація — ось до чого сниться дівчина з чорними очима. Явище черноокой дами в сновидінні попереджає про те, що репутація сплячого під загрозою через пліток і наклепів, які розповсюджуються ворогами.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: