Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорні зуби до чого сняться?

Сонник чорні зуби до чого сняться?

Чорні зуби тлумачення сонника

Чорні, уражені карієсом, а то і більш серйозним недугою зуби — малопривабливе видовище. Але до чого вони можуть приснитися? На жаль, нічого хорошого така запущена ротова порожнина, навіть що наснилась, не обіцяє. Так чого ж чекати, до чого бути готовим? За підказками звернемося до сонникам.

Кріпіться!

Хвороби і сварки — ось до чого сняться гнилі почорнілі зуби. Закоханим цей огидний сюжет передрікає розрив відносин.

«Гнилиці» уві сні символізують майбутні проблеми, до яких не готовий ні морально, ні фізично, ні технічно спляча людина. Йому можна лише поспівчувати, побажати зберегти присутність духу. Тільки так у нього залишається шанс розправитися з труднощами.

Слухайте лікаря!

Не стоматолог, а психіатр Густав Міллер у своєму соннику дає коментар щодо того, до чого приснилося, що у вас в роті чорні зуби. Задумайтеся: а чи не звалили на свої плечі занадто багато обов’язків? Постійна метушня, нервова напруга згубно позначаться на здоров’ї.

Похмурі перспективи

Чорні зуби в сні часто сняться людям зі зниженим імунітетом або тим, хто в реальності не може знайти спільну мову з родичами.

Нічний кошмар про те, що згнили ваші зуби, по сонникам пророкує хвороби, матеріальні труднощі і навіть повне розорення, нужду.

А от якщо в дрімоті виявили в своєму ротику тільки один почорнілий зуб, то це, як кажуть, «сон в руку». Той самий варіант, коли всі тлумачиться буквально, а значить треба терміново записатися до стоматолога і підлікувати вражений різець, ікло або моляр.

Прийдешні несподіванки

Сновидіння, в яких раптово чорніє один з різців, за версією сонника передують несподіванок в реальності. До чого треба бути готовим? Сказати складно, але не буде зайвим відвідати рідних або зателефонувати з ними, а також перевірити своє здоров’я і навіть розклад невідкладних справ. Цілком можливо, що, виконуючи одну з рекомендацій, ви виявите приховану проблему, помилку і уникнете неприємностей.

Якщо зуб уві сні чорніє під пломбою, насторожитеся: хтось намагається обдурити вас, майстерно і вправно маскуючи свої справжні підступні наміри під благі.

Пророкування одного з сонників точно порадує: якщо спите і бачите, що єдиний зубик почорнів, то, прокинувшись, не зволікайте — вам зараз точно посміхнеться удача!

Ваше оточення

Часом погані зуби в сні — це нагадування про те, що молодість і сили йдуть. Це неминуче, природно.

Але якщо примарилася дірка в почорнілому зубі, то знайте — поруч з вами зачаївся підступний персонаж, який розповсюджує плітки і навіть готовий писати доноси.

Один уражений карієсом дірявий зуб на тлі білосніжних сниться до ускладнення відносин з кимось із рідних.

Дитяча тема

Незначні складності — ось до чого сниться почорнілий дитячий молочний зубик. А ось якщо у дитини уві сні чорними виявилися вже постійні різці, то в реальності буде привід для занепокоєння за чадо, попереджає сонник.

Тлумачення з урахуванням подробиць

Деталі сновидіння завжди дуже важливі для правильної і точної його розшифровки. Так сон про те, що вам видаляють чорний зуб — хороша прикмета, яка обіцяє, що наяву ви зумієте позбутися шкідливої звички або накопичених проблем. А якщо уві сні вражений, зруйнований різець або ікло випадає сам, то в реальності все складеться благополучно навіть без участі і докладання зусиль з боку сновидця. Але якщо випав безпричинно цілком хороший зуб, то ймовірно отримання звістки про хворобу родича.

Коли зуб випадає з болем, чекають хвилювання, важкі переживання. Розхитався й випав без єдиної краплі крові? Відмінно, сонник обіцяє, що біди і неприємності пройдуть стороною, не торкнувшись вас.

Втратили один зуб? Належить вирішити одну проблему. А ось якщо два, то наяву навалиться череда турбот і негараздів. Серйозне випробування наяву — ось до чого приснилося, що випали відразу три зуба.

Але врахуйте, що всі «зубні» сни можуть бути пов’язані з реальним станом порожнини рота сплячого. Якщо він втрачає уві сні зубок без крові, то цілком можливо, що дуже боїться бормашини і лікаря-стоматолога, відтягуючи до нього візит до останнього.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: