Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорні кошенята до чого сняться?

Сонник чорні кошенята до чого сняться?

Чорні кошенята тлумачення сонника

Маленькі симпатичні, але, виявляється, не зовсім нешкідливі — ось якими по соннику постають чорні кошенята. У нічних мареннях вони з’являються напередодні конфліктів, ускладнення взаємин, обману і зради. До чого сняться чорні кошенята? Насамперед, це сигнал: будьте уважні і обережні, ворог готовий завдати удару! Але, втім, знайдуться і інші цікаві трактування.

Попередження Міллера

Густав Міллер вважає, що чорні кошенята — це передвістя дрібних неприємностей і невдач. Але якщо зі сну тварини брудні, виснажені, знайте, що в реальності ви ризикуєте стати жертвою спланованої інтриги або обману.

Справи амурні

Сплячого хтось спробує обдурити або, як мінімум, ввести в оману — ось до чого снилися крихітні чорні кошенятка. Для сновидця сильної статі цей сюжет може стати провісником неприємного відкриття — його партнерка явно щось приховує. Але коли її секрет буде розкритий, закохані розлучаться.

А ось панночці такий сюжет підказує, що її шанувальник — любитель присочинить. І коли перший угар закоханості випарується, то сновидица замислиться: а чи варто пов’язувати свою долю з таким «фантазером»?

До чого приснилася компанія, що складається з рудих і чорних кошенят? До того, що скоро вчинок улюбленої людини або його висловлювання серйозно засмутить сновидця (сновидицу).

Фінансова сфера

Але іноді сонники трактують це бачення інакше, запевняючи, що руді і темні дитинчата кішки — це знамення непоганий прибуток. Щоправда, варто уточнити, що гроші будуть отримані не зовсім чесним, справедливим шляхом.

Сумний сон про мертвих кошенят з чорною шерстю в реальності обернеться успіхом — сновидець зможе без зусиль вирішити всі матеріальні проблеми. Якщо неживі тварини привиділися в ніч з вівторка на середу, то напружена обстановка на службі розрядиться. Всі колеги заспокояться, сварки, конфлікти, взаємні докори припиняться, обіцяє сонник.

Підступи ворогів

Про те, що над головою сплячого згустилися хмари, підказує сновидіння про темно-вугільних маленьких котів. Схоже, що проти сновидця хтось використовує замовляння, а отже, ймовірні неприємності, складності, втрати.

Якщо крихітні коти ще і дряпалися, кусалися, то реальний ворог настільки сильний і винахідливий, що спробує завдати шкоди репутації сплячого і заволодіти його майном.

Зібравшись разом, чорні і білі котики у сні передвіщають посилення активності ворогів режиму. А тому йому потрібно бути подвійно завбачливі, не піддаватися на провокації.

Якщо крихти чорного і білого забарвлення уві сні б’ються між собою, то це по соннику знак того, що ваші недруги посваряться між собою. Однак при цьому вони не перестануть будувати підступи, навпаки, посилять свою злобну, мстиву активність проти вас.

І близькі можуть підвести

А ось грайливі кошенята і білі, і чорні в сновидінні можуть виявитися передвістям проблем, які виникнуть через поведінку друга чи знайомого сновидця.

Коли уві сні поруч з пухнастими малюками ще й перебувала мама кішка, то є привід насторожитися. Згідно соннику подібний сюжет може вказувати на невірність партнера або натякати на те, що вашим коханою людиною всерйоз зацікавилася обличчя протилежної статі. Ось її потрібно сприймати як суперницю, готову до будь-яких рішучих дій.

Кішка з потомством чорного кольору — передвістя турбот і проблем, що зваляться на сплячого і привнесуть в його життя помітні нововведення.

Новонароджені «угольки»

Число реальних перешкод, а також ворогів, буде таким же, як число чорненьких котяток, що народилися в нічний фантазії. А якщо з ними ще й була матуся, то, на жаль, все, що виникають на шляху перепони сновидінню самотужки подолати не вдасться.

Якими б милими і забавними не здалися пригрезившиеся чорні кошенятка, не розслабляйтеся, а пам’ятаєте: наяву вам доведеться сутужно з-за звалилися разом на вас негараздів і невідкладних завдань. До того ж не обійдеться без сварки і розборок з близькими, колегами.

Значущі деталі

Не багатьом вдається по пробудженню пригадати весь сюжет сновидіння. Але якщо в пам’яті залишилася хоч одна деталь, вже можна дізнатися, до чого снилися кошенята з чорною шерстю.

Так сонник пояснює, якщо просто дивилися на них — бійтеся обману! Гладили? Врахуйте, що скоро доведеться дізнатися на практиці, що таке чорна невдячність. За добро вам відплатити злом!

Довелося, поки спали, грати з кошенятами? Знайте, недруги затіяли якусь гру проти вас. А якщо малюків з чорною шерстю уві сні багато, тоді велика ймовірність того, що серед ваших друзів є зрадники, заздрісники.

Грайливі тварини

Дивіться в обидва, що з’явився на горизонті пристрасний шанувальник може насправді виявитися банальним альфонсом або мисливцем за приданим — ось до чого жінці можуть снитися грайливі чорні кошенята.

А якщо спляча грала в нічний дрімоті з милими тваринами, то в реальності може зробити купу помилок.

Тому сонник рекомендує радитися з кимось більш досвідченим і мудрим, з тим, хто застереже від необачних кроків.

Чоловіку такий сюжет випаде у сні перед періодом, заповненим дріб’язковою суєтою, низкою невідкладних справ. І в цей момент сновидець може так захопитися «текучкою», що проморгати, пропустить щось важливе, попереджає сонник.

Чорні кошенята і чорний кіт

У будь-якому випадку, якщо приснився чорний кіт — чекай біди. Це може бути дрібна неприємність або велика зрада, які варто очікувати від близьких людей, друзів або того, кому людина безповоротно довіряє. Саме вони уві сні представлені в образі тварини — безневинного і беззахисне кошеня.

Якщо приснився чорний кіт дівчині — це знак зради коханої людини. Сон, у якому вона годує тварину з рук, а він намагається хапнути за руку, говорить про те, що її довіру і любов недооцінені обранцем по достоїнству.

Якщо бачити в сні чорних кошенят багато — це говорить, що людині доведеться зіткнутися з низкою неприємностей, які ланцюжком будуть слідувати один за одним. І, швидше за все, очікувати їх треба не від однієї людини, а цілої групи, яку об’єднала спільна мета. Тим більше, якщо кошенята недоглянуті, з брудною втоптаної шерсткою, варто бути гранично уважним до оточуючих, щоб не стати жертвою авантюрних ідей.

До чого сняться чорні кошенята, які атакують, дряпаються і веду себе дуже войовничо? Це означає, що необхідно ретельно проаналізувати життєву ситуацію на даний момент. Агресивність тварин може означати, що небезпека не тільки загрожує, але вже конкретно присутня в реальності.

Якщо чорні кошенята накидаються на чоловіка в його сні, йому потрібно придивитися до своєї половині або подрузі, які можуть завести інтригу проти нього.

Позитивні значення сну

Благополучним фактом є той сон, в якому людині вдалося прогнати від себе чорних кошенят або обійти їх на безпечній відстані.

Так само, за Мусульманським соннику сприятливим знаком є сновидіння в якому приснилася дохла кішка. Сей сон символізує успіх у самовдосконаленні. Пора міняти свій спосіб життя, кинути шкідливі звички, зайнятися самоосвітою.

Убити чорного кота в сні — гарний знак. Насправді, з’являться нові докази, які допоможуть сновидінню виявити прихованого недоброзичливця. За заподіяну шкоду він незабаром понесе заслужене покарання в законному порядку.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Нехай ваші сни будуть добрими!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: