Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорні туфлі до чого сняться?

Сонник чорні туфлі до чого сняться?

Чорні туфлі тлумачення сонника

В житті сплячого настають різні, але примітні події — ось що підказує сонник того, хто в нічний дрімоті побачив чорні туфлі. Шлях, який належить відправитися вночі, — зміцнення соціального і матеріального становища, нові можливості в бізнесі, ось до чого сняться черевики чорного кольору.

Передбачення можуть сильно відрізнятися в залежності від запам’яталися деталей, подробиць нічного бачення. Але ясно одне, в житті сновидца відбудуться глобальні зміни. А от чи буде він радий, про це дізнаємося, вивчивши тлумачення сонників.

Думка Ванги

В соннику, складеному Вангою, можна знайти досить оригінальні інтерпретації щодо того, до чого сняться чорні туфлі.

Провісниця вважає, що взуття — прикмета майбутньої далекої дороги. А чорний колір вказує на те, що почати подорож доведеться в темний час доби.

Особливо примітна одна з версій Ванги: якщо дівчині привиділося, що вона одягла до білого подвенечному поряд чорні туфлі, то їй варто придивитися до свого нинішнього кавалеру, тим більше нареченому. Ймовірно, що під личиною палкого шанувальника криється спритний ошуканець або мисливець за приданим.

Трактування Міллера

Сон про чоловічій парі темних туфель потрібно трактувати окремо.

Удача в справах — ось до чого чоловікові снилися розкішні туфлі з чорної лакової шкіри, які вдалося придбати. Але якщо покупка в нічному видінні не відбулася через брак грошей або відсутності пари необхідного розміру, то Міллер рекомендує на час відкласти початок важливих проектів і вирішення серйозних проблем.

Жіночі туфельки

Примарилось, що приміряли або надягали жіночі чорні туфельки на платформі? На жаль, наяву доведеться зіткнутися з лицемірством, зрадою, підказує у своєму соннику пастор Лоффа.

Зате бачення про те, що носили туфлі без підборів — це ознака того, що в реальності легко, невимушено будете спілкуватися з представниками протилежної статі і своєю безпосередністю повністю очаруете їх.

До чого снилися дамські туфлі в коробці? До цього сюжету дає коментар сам Нострадамус. Можливо, коробка — це алегорія, яка вказує на те, що неприємності і біди до пори до часу зберігаються в такому собі «ящику Пандори». Але не виключена ймовірність того, що в один зовсім не прекрасний день, всі ці напасті разом обрушаться на сплячу.

З висоти каблучка

Дамі, уві сні ходила в чорних туфлях на високих підборах, необхідно згадати: чи зручно було? як сиділа взуття?

Якщо туфельки сиділи ідеально і хода уві сні була летить, то й наяву вийде розправитися з усіма проблемами без зусиль, граючись. А ось якщо туфлі жали,натирали ніжки, кріпіться — напасті і невдачі просто наваляться відразу, і буде нелегко.

До чого жінці сниться чорна модельне взуття на підборах? Якщо в нічний фантазії дама впевнено крокувала на тоненькій шпильці, то це характеризує її як особу нервову, чутливу, невпевнену в своїх силах і зовнішньої привабливості.

А ось незворушності і фортеці нервів тієї сновидце, яка в опівнічної дрімоті пересувалася в чорних туфлях на зручних практичних підборах, можна позаздрити. Така дама точно знає чого хоче, стверджує сонник, і її мало що збентежить на шляху до наміченої мети.

Інші корисні передбачення

Згідно з Мусульманським соннику пара чорної чоловічого взуття, яка уві сні страшно і болісно натерла ноги, може наснитися людині, взявся не за свою справу. Швидше за все, прагнучи комусь щось довести, сновидець звалив на свої плечі непосильну ношу турбот і клопотів або на спір взявся за виконання дуже складної роботи. На жаль, це помилка, яка загрожує втратою репутації — люди будуть пліткувати про некомпетентність сплячого або про його гордість.

Важливо згадати і те, що робили у сні з туфлями. За сонником покупка нової пари передбачає швидку відрядження або іншу поїздку. Якщо купували в подарунок, то чекайте в реальності гостей.

Спрагу змін підказує сновидіння про те, що мили, начищали чорні туфлі. А ось викидати взуття уві сні частіше доводиться людям, які бояться насуваються змін у долі. Знайти чорні туфельки в нічний фантасмагорії пощастило тому, хто в реальності відправиться в веселу, захоплюючу подорож.

Цікаво, що застосування туфель не за прямим призначенням сниться творчим персонам, які зможуть знайти нетривіальні рішення для найскладніших питань, запевняє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: