Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний ворон до чого сниться?

Сонник чорний ворон до чого сниться?

Чорний ворон тлумачення сонника

Уособлення зла, «відьмина птах» — ось які неприємні епітети часто дають чорному ворону. Але одночасно цього представника сімейства пернатих вважали символом мудрості, розуму, терпіння. Ось тому, відповідаючи на питання, до чого сниться чорний ворон, сонники пропонують тлумачення, які дуже сильно різняться. Як правильно розшифрувати бачення? Спробуйте згадати вранці максимальна кількість найдрібніших подробиць. Саме вони можуть зіграти вирішальну роль у трактуванні нічного бачення.

Думка Міллера

Сон, у якому бачили чорного ворона велить остерігатися злодіїв і розбійників. Подбайте про свою безпеку.

Чорна смуга завершилася, надалі негаразди і біди будуть обходити вас стороною — ось до чого приснився мертвим чорний ворон, пояснив Міллер.

М’ясо ворона є в сні означає, що вас можуть не справедливо обмовити.

У соннику Міллера так само сказано, що бачення, в якому чорний ворон тихенько стукає дзьобом у вікно, попереджає сплячого про те, що він робить помилки, веде праведний спосіб життя. А якщо птах б’є дзьобом досить сильно і голосно, то прийшла пора задуматися про зміну пріоритетів і орієнтирів.

Циганські передбачення

Тлумачення, запропоновані старовинним Циганським сонником, відрізняються несподіванкою і оригінальністю. До чого сниться чорний ворон, згідно з версіями цього джерела?

Звернувшись до деталей, дізнаємося, що зграя галасливих чорних воронів пророкує в реальності веселе свято, вечірку. Якщо уві сні над головою кружляла самотня чорна пташка, то чекайте по пробудженню несподівана звістка.

Сновидіння, в якому темнокрылый представник пернатих випурхнув із свого гнізда — застереження, що зараз не час починати нові проекти, приступати до реалізації серйозних планів.

Родинне свято ось-ось відбудеться у будинку того, хто спав і бачив, як два ворона всілися на підвіконні й почали голосно каркати. До чого снилося, що тримаєте в руках пташенят чорної птиці? До того, що в житті настане період гармонії, спокою, благополуччя.

Збилися в зграю

Приснилася чорна вороняча зграя? За версією сонника Цвєткова — це ознака того, що хтось дуже погано відгукується про вас. А ось якщо присутні разом птахи ще й галасували, то сонник Езопа передрікає страшні катаклізми та стихійні лиха, які можуть торкнутися не тільки людини, але і його земляків, співгромадян.

Втім, у Слов’янському соннику до цього сюжету є більш миролюбна інтерпретація. Якщо численні птахи тулилися одне до одного в нічний фантазії, то погода різко зміниться.

Птах у будинку

Ви ризикуєте втратити щось важливе, цінне — ось до чого на думку пастора Лоффа приснився чорний ворон, що залетів у ваш будинок. А якщо птах, покружлявши по кімнатах, знову вилетіла в віконце, то не минути сварки і конфлікти з домашніми.

Маленький вороненя, який у сні веде себе наче приручена пташка, спокійно сидить на плечі — це знак того, що, прокинувшись, ви отримаєте довгоочікувану звістку. А якщо доросла пташка примостилася у вас на плечі і навіть їсть з рук, то знайте, в самих складних ситуаціях ви зумієте знайти спільну мову з самими вимогливими діловими партнерами і навіть конкурентами.

Неприємні відкриття

Уві сні на вас нападав величезний чорний ворон, який захищав своє потомство? Східний сонник пояснює: вам стануть відомі секрети дітей, і, цілком ймовірно, це стане причиною для занепокоєння. А якщо що наснилась птах просто веде себе агресивно без явних причин, то уважніше придивіться до оточуючих людям. Серед них можуть виявитися лицемірні і віроломні типи, нишком пакостящие вам.

Пташиний трупик

Оригінальне нічне бачення описано в сонник Білого Мага: мертвий ворон на обідньому столі віщує тому, хто спить перемогу над ворогом. А якщо вбив пернате створіння за сюжетом нічний фантасмагорії сам сновидець, то в реальності він зможе здійснити задуманий план всупереч усім препонам і підступам недругів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: