Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорна труна до чого сниться?

Сонник чорна труна до чого сниться?

Чорний труну тлумачення сонника

Варто лякатися, турбуватися після сновидіння про чорному гробі? В даному випадку сонники підказують — все неоднозначно. Пригрезившаяся домовина може асоціюватися не тільки зі смертю, з прощанням, втратою близької і дорогої людини, але і з завершенням життєвого періоду, за яким послідує більш значущий і вдалий. Так до чого сниться чорна труна?

Різні тлумачення

У Сучасному поєднаному соннику знайдеться насторожує передбачення того, хто уві сні побачив чорну труну. Якщо в саркофазі лежав небіжчик, то не виключено, що сновидінню належить взяти участь в похоронах насправді.

Щаслива, безбідне і довге життя належить тому, хто спить — ось до чого сниться порожній чорна труна.

Тлумачення Міллера

Правда, в соннику Міллера є дещо інше тлумачення цього сюжету. Сказано, що відкрита домовина без покійного — це ознака того, що сплячий близький до завершення важливої справи, виконання певної місії.

Достаток і спокій запанують у будинку — ось що обіцяє сонник того, хто купував в опівнічну бачення чорна труна.

Душевна спустошеність, меланхолія, навіть початок депресії — ось до чого сниться чорна труна, в якому сновидець бачить себе. Цей сон може передувати початку захворювання як фізичного, так і психологічного, попереджає сонник.

Загадки під кришкою

Закритий кришкою чорна труна, за Езотеричного сонника, знаменує низку незвичайних, таємничих, незрозумілих подій в реальності. Всі вони так чи інакше вплинуть на подальшу долю сновидця.

А ось пастор Лоффа припускає, що прикрита домовина — символ втрачених можливостей, втрачених шансів.

Страшне фантастичне сновидіння, в якому довелося опинитися всередині забитих маленького чорного гробика, вказує на те, що сплячий замкнувся в собі і йому непросто дається спілкування з колегами і навіть близькими.

На жаль, для тих, хто мріє про побудову кар’єри, такий сон може виявитися поганою ознакою, пророчащим, що перемогу в конкурентній боротьбі (наприклад, за вигідну вакантне місце) здобуде суперник.

Пристрасті киплять

Молода дівчина, яка побачила себе у тісному темному труні, як запевняє Фрейд, стримує свої сексуальні бажання як личить вихованій, порядної дівчині з хорошої сім’ї.

А чоловікові таке нічне бачення служить підказкою, що надзвичайний контроль і, можливо, ревнощі стали причиною для розриву зв’язку із сексуальною партнеркою.

Деталі, які відіграють важливу роль

Зрозуміти, до чого сниться труна чорного кольору, допоможуть деталі опівнічної фантасмагорії, навіть незначні, і, звичайно ж, дії самого сновидца.

Наприклад, помітивши уві сні свого знайомого, що лежить в домовине, будьте готові до того, що скоро почуєте про його видатних успіхи, досягнення.

Якщо в домовине возлежите ви самі, то не хвилюйтеся. Навпаки, це відмінний знак, пророчащий участь у перспективних, вигідних проектах і успішне завершення розпочатих справ.

Дивний сон про те, що ховаєтеся в труні, обіцяє несподіване вступ в законний шлюб наяву. Лежати в домовине — до свята, веселого проведення часу.

Примарилось, що майструєте ящик для поховання тіла? Значить, впораєтеся з усіма проблемами і негараздами. Хрест на гробової кришки — це ймовірність швидкого заспокоєння, можливість знайти єдино правильне, справедливе рішення хвилюючого питання.

Побачили уві сні тільки кришку домовіни? Подбайте про здоров’я, ймовірно, що організм дасть збій, або відчувати психологічний дискомфорт, втратите душевну рівновагу.

Труну на кладовище передрікає, за версією сонника, всілякі неприємності.

До чого треба бути готовим?

Безліч чорних трун в сновидінні — це асоціація з численними ворогами, приблизившимися до вас на небезпечну відстань.

Похорон родича в чорній труні обіцяють в реальності чвари з цим персонажем.

За Китайським снотолкователю поганим передвістям бід і напастей вважається сновидіння про те, що ви відкриваєте гробову кришку і ведете розмову з покійним. А ось незвичайне сновидіння про те, що труну пливе за течією річки, має порадувати, так як передує отриманню радісною вести або можливості розбагатіти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: