Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний дим до чого сниться?

Сонник чорний дим до чого сниться?

Чорний дим тлумачення сонника

Приснився чорний дим? Сонник радить пригадати, які емоції відчували по пробудженню і під час нічного бачення. Іноді темна димова завіса — це передвістя негативних подій, але іноді відображає тривоги і хвилювання сновидця, які можуть насправді виявитися безпідставними, надуманими. У будь-якому випадку, не хвилюйтеся завчасно, а уважно вивчіть передбачення, що розкривають до чого сниться чорний дим.

Рекомендації Міллера

Міллер так пояснює, до чого може приснитися дивний дим чорного кольору. Подібне явище передує незвичайним, загадковим подій в житті людини. Зміни у підсумку позитивно позначиться на його подальшій долі.

Але разом з цим Густав Міллер рекомендує сновидінню подбати про збереження майна і перестати нервувати з будь-якого приводу. Якщо вжити необхідні заходи безпеки, то всі біди обійдуть сплячого стороною, обіцяє психолог. Більше того, труднощі, які все ж таки будуть, здадуться забавним пригодою.

Не роздувайте з мухи слона

До чого сниться чорний дим без вогню? У Езопа сказано, що це відображення особливої якості, властивого тому, хто спить. Він схильний перебільшувати свої неприємності і проблеми. Така поведінка ні до чого хорошого в результаті не призведе. Треба заспокоїтися, взяти себе в руки.

Чаклунка Медея трактує подібний сюжет досить оптимістично. Вона припускає, що чорна димова завіса без вогню передує низці клопотів, які хоча і змусять сновидця понервувати, зате потім обернуться для нього першим кроком до тріумфу і слави.

Вогняні «забави»

Добрі новини — ось до чого за версією сонника сниться чорний дим від пожежі. А ось сильне задимлення в нічному видінні обіцяє сновидінню непередбачуваний вир подій. Причому на їх розвиток сплячий ніяк не зможе вплинути. Тим не менш, сонник натякає: навіть у грі за чужими правилами можна при бажанні здобути перемогу!

Чад і гар від згарища по соннику Хамидовой пророкують фатальну, небезпечну любовний зв’язок. Можливо навіть, що коханим виявиться заклятий ворог, який не погребує скористатися ситуацією і зіграти на почуттях пристрасно закоханого сновидця.

Будинок у вогні

До чого сниться, що чорний дим виходить від пожежі в будинку сновидіння? Сонники є чимало трактувань на цей рахунок, і вони помітно різняться в залежності від запам’яталися подробиць нічного бачення.

Так, якщо при пожежі в чорному диму важко дихати, то це обіцяє велику удачу. А якщо нічого не видно, то по пробудженню отримаєте добру звістку, яка порадує не тільки вас, але і членів вашої сім’ї.

Кіптява, яка утворилася від темного диму в сні — застереження: не варто дуже сподіватися на товаришів. На жаль, але у важку годину вони можуть підвести вас.

Наяву з’явиться можливість приступити до реалізації найамбітніших планів у різних життєвих сферах — ось що сон пророкує про сильному задимленні і чорною непроглядною гарі.

Але врахуйте, що дим у будинку може примаритися напередодні сварки з чоловіком на грунті непорозуміння, недовіри.

Темна, але легкий серпанок застеляє житло? В даному випадку сонник радить: при вирішенні серйозного питання звернутися за консультацією та допомогою до юриста.

Домосідів і шукачам пригод

До чого сниться чорний дим з труби? Трактування цього сюжету може бути різною. В одному соннику це вказівка на те, що сплячий проведе чудово час в домашньому колі, насолоджуючись теплом і затишком. А у Езопа — це передвістя незапланованого далекої подорожі.

Страшне пророцтво біля нічного бачення про те, що чорний дим йде з паровозної труби. На жаль, це може передрікати аварія потягу.

Особисте життя

Сонник Закоханих радить на час відкласти побачення та інші амурні пригоди, якщо в нічний грезе привидівся чорний димок. А все тому, що велика ймовірність всім серцем полюбити запеклого ловеласа, який вміє вправно спекулювати почуттями.

Тим, хто щасливий і знайшов свою пару, буде цікаво тлумачення з сонника Дмитра та Надії Зима. Там сказано, що густий дим чорного відтінку може стати причиною паніки сновидця. І він, охоплений лихими, але часом безпідставними передчуттями, може серйозно зіпсувати існування коханої людини.

Не пасуйте перед труднощами

Уві сні бачите, що гар і дим застеляють все небо? Відмінно. Тому що за версією Універсального снотолкователя тільки вам під силу впоратися з наближенням труднощами. Причому зробите ви це блискуче!

Часом це сновидіння випадає напередодні відповідальної ділової поїздки. Можливо, що протягом відрядження виникнуть деякі розбіжності з попутниками. Але завдання сплячого не допустити ескалації конфлікту, а скоординувати дії всієї команди. Тільки так вдасться досягнути відмінного результату і зберегти реноме.

Розрахунок і спокій

В ночі привиділося, як чорні клуби диму валять з вікон? Це бачення, як стверджує тлумач міс Хассе, знаменує конфлікти в сім’ї. Причиною стане неприємна пригода. Запобігти домашній скандал допоможе усвідомлення того, що спільними зусиллями легше вирішити проблеми і пережити негаразди.

Сон, у якому ви вибралися із задимленого приміщення, і обличчя почорніло від сажі та кіптяви, вказує на те, що треба навчитися розумної економії. Навіть якщо у вас є заощадження, утримайтеся від непотрібних покупок, інакше гроші зникнуть, наче димок з труби.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: