Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний кролик до чого сниться?

Сонник чорний кролик до чого сниться?

Чорний кролик тлумачення сонника

Сон, у якому присутній верткий симпатичний чорний кролик, інтерпретується досить цікаво. У ряді випадків це відображення душевного стану людини. А іноді служить прогнозом на найближче майбутнє. Втім, перспективи, що відкриваються для сновидця, досить сприятливі. Але не все настільки однозначно. До чого сниться чорний кролик? Щоб відповісти на питання, проштудируем популярні сонники.

Думка Міллера

По соннику Міллера чорний кролик — хороша прикмета, яка обіцяє несподіванки, зміни, які в підсумку порадують сновидця. Швидше за все, мова піде про гроші. А чорний колір шерсті — вказівка на те, що майбутні в реальності зміни будуть доленосними, значущими.

Компанія кроленят

До чого приснилося, що навколо безліч крихітних кроленят та ще чорної масті? Це характеризує сплячого як натуру досить марнославний, яка прагне до перемоги. Тому насправді сновидінню чекають поєдинки з суперниками, конкурентами, і він підсвідомо вже морально готується до цього протистояння.

Часом кроленята з темною шерстю уві сні передують тому, що доведеться піклуватися про когось із рідних, близьких. Не хвилюйтеся, просто хтось скучив за турботи і ласки, і скористається ситуацією, щоб привернути вашу увагу.

Іноді длинноухие гризуни уві сні підказують, що хтось із друзів потребує підтримки, допомоги. Але деякі сонники інтерпретують цей же сюжет як прикмету роздратування сплячого тим, що навколо багато пасивних, бездіяльних персон.

Як поводилося тварина

Дії, поведінку пригрезившегося кролика допоможуть дізнатися, до чого він снився.

Приміром, якщо великий чорний представник сімейства зайцевих в нічний грезе їв з видимим апетитом, то чекайте на поповнення в сімействі. А от якщо в сновидінні ви покуштували кролятини, то радійте, сонник пророкує фінансове благополуччя. Зростання доходів!

Темний кролик в опівнічної дрімоті жваво стрибав, грав? Явно хтось відчуває до вас підвищений інтерес, але приховує це.

Помітили, як уві сні кролик злякано забився в кут? Все, чого ви так боїтеся, про що постійно думаєте, може в один неприємний день стати реальністю. Перестаньте панікувати і засмічувати свій мозок неприємними роздумами.

Сварки з чоловіком, коханою людиною і навіть розлучення передрікає бачення про сплячому кролика темної масті.

За твердженням Езопа великий кролик, який привидівся вам сплячим, це ознака наступаючої депресії, занепаду сил.

Підступність і кохання

Комерсантам треба бути особливо пильними, якщо напередодні угоди або підписання контракту пригрезился чорний кролик. Сонник радить їм бути впевненими, але діяти неспішно і не вірити занадто щедрим обіцянкам, не гнатися за великим баришем.

Однак, якщо тваринка в сновидінні був спокійний, умиротворений, то причин для особливих сумнівів бути не повинно.

Дівчині, заметившей уві сні чорного кролика, при спілкуванні з малознайомими чоловіками потрібно тримати вухо гостро. Жіночий сонник застерігає панночку про можливої агресії, навіть фізичне насильство. Тому юної леді не варто в найближчі тижні спілкуватися з незнайомцями чоловічої статі і ходити одній по темних вуличках ввечері.

Чорно-білі примірники

У Циганському снотолкователе знайдеться пояснення до сюжету про чорному і білому кроликах, що зібралися разом. Білий — передвістя несподіваного багатства, а чорний — непередбачених витрат. Так що думайте самі, як розпорядиться грошима, якщо вони відразу зваляться на голову.

Остерігайтеся лицемірів і двуличных осіб — ось до чого по соннику Хассе сняться чорно-білі кролики.

А якщо два зайця різної масті опинилися замкнені в одній клітці, то, за твердженням Мусульманського сонника, наяву зіткнетеся з якоюсь складною проблемою, завданням. Але знайте, що сумніви, нерішучість тільки зашкодять вам. Тому дійте впевнено і цілеспрямовано, тільки так виберетеся з приснився клітини і досягнете успіху.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: