Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний лев до чого сниться?

Сонник чорний лев до чого сниться?

Чорний лев тлумачення сонника

Приготуйтеся, вас чекає доволі напружений період, повний абсолютно непередбачуваних подій — ось до чого сниться чорний лев. Цар звірів та ще чорної масті, пригрезившийся в ночі, може передрікати неприємності різного роду, наприклад, гнів начальства. Але одночасно цей же звір у сні може обіцяти заступництво дуже важливої персони, володіє значною владою, а також старт перспективного проекту, нового прибуткового справи.

Так чого ж чекати, якщо передбачення сонника так відрізняються? Відповісти на це питання допоможуть подробиці нічного бачення.

Позитивні тлумачення

Побачити у нічному видінні лева з вовною незвичайного темного забарвлення вдається людям, які мають якісь екстрасенсорними здібностями і мають зв’язок з потужними потойбічними силами. Це додає їм особливу могутність, і в складній ситуації сплячий неодмінно здобуде перемогу над суперником.

Чорний лев на ланцюгу — це чудова прикмета, яка вказує на те, що сновидіння візьме під свою опіку і заступництво важливий, всесильний людина.

Для представників сильної статі пригрезившийся чорний лев — добрий знак. Він означає, що будь-які починання виявляться успішними, прибутковими. А якщо звір був доброзичливим, то в реальності з’явиться шанс або зміцнити позиції на роботі, або знайти більш перспективний і цікаве вакантне місце.

Тягар влади

Людині, яка насправді наділений чималою владою, цікаво буде дізнатися, до чого сниться лев чорної масті. Це серйозне застереження: зловживання начальницькими, службовими повноваженнями може призвести до великих проблем, бід.

Не секрет, що іноді, зайнявши високий пост, людина навіть не помічає, як стає деспотом, самодуром. Саме це і заважає йому завоювати щиру повагу, домогтися визнання колег, громадськості. Правда іноді зовнішні обставини служать перешкодою, що не дозволяє завоювати авторитет. Або ж причина криється в тому, що сплячий просто не проявляє достатньо завзятості, наполегливості, пояснює сонник.

Любов і почуття

Виникне раптове палке почуття до юного красеня — ось до чого жінці сниться чорний лев. Але сновидица повинна розуміти, що ні матеріальної підтримки, ні моральної опори від такого коханця чекати не варто.

Однак сонник натякає, що з таким чоловіком спляча зможе реалізувати свої найпотаємніші сексуальні бажання. Це буде яскравий, незабутній роман, можливо, зовсім недовгий.

Якщо чорний лев нападає на даму в сновидінні, то, на жаль, наяву для неї наближається розрив з коханою людиною.

Мирну поведінку

У сні ви помітили поруч з левом собаку, і тварини поводилися мирно. Це добрий знак, що вказує на те, що один з ваших товаришів зуміє зайняти високе положення і проявить дружнє ставлення до вас.

У ряді сонників цар звірів чорної масті — це знак того, що чоловік, якому випало подібне бачення, має сексуальною привабливістю і користується величезним успіхом у жінок.

Важливі прикмети

Розшифрувати сновидіння про чорному леві точніше допоможуть навіть найменші, залишилися в пам’яті по пробудженню деталі.

Так якщо звір здавався спокійним, наче ручним, сонник рекомендує пам’ятати про те, що іноді заступництво всесильної персони може таїти в собі якийсь підступ, небезпека. Агресивна тварина в нічний грезе точно віщує гнів з боку начальства. Сплячий лев, згідно сонником, це порада: поки вороги не зорієнтувалися, перебувають у неуважності, постарайтеся оперативно втілити свої плани.

Неминучі біди і проблеми щасливим чином відступлять, не торкнуться вас — ось до чого приснився темний лев, занурений у свої справи. А якщо привидевшееся тварина виявилося виснаженим, хворим — нічого поганого, навпаки, в роботі відбудуться позитивні зміни.

Застереження Міллера

З точки зору професійного психолога Густава Міллера сон про чорному леві віщує сновидінню зустріч з персонажем, який виступить в ролі гідного супротивника, конкурента. І треба зауважити, що відносини з цією обличчям будуть складатися непросто.

Інші корисні передбачення

Конфлікти з владою, вірніше з людиною, обличенным нею — ось що пророкує полуночна греза, в якій темний лев переслідує вас. Бережіться, хтось в реальності використовує всі свої повноваження і вплив для того, щоб створити вам проблеми, чинити перешкоди.

Цей же сюжет пророкує, що ризикуєте опинитися в незручній ситуації, коли дві протиборчі сторони будуть використовувати вас у своїх цілях. І тут головне проявити певну хитрість, спритність, дипломатичність, тому що може постраждати ваша кар’єра. Звичайно, було б добре взагалі не потрапити у подібне становище наяву, але хоча б спробувати уникнути його, адже сонник попереджає заздалегідь. І ще: не сперечайтеся, не сваріться з людьми, які мають певний авторитет і вагу в суспільстві. Це вийде боком.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: