Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний лебідь до чого сниться?

Сонник чорний лебідь до чого сниться?

Чорний лебідь тлумачення сонника

Насторожитеся, зберіться з силами, якщо уві сні побачили чорного лебедя. Така пташка по соннику обіцяє складний період, повний нелегких випробувань, головним чином, душевних. А щоб знати до чого готуватися, уважно прочитайте всілякі прогнози, які можуть відрізнятися в залежності від деталей сновидіння.

Пророкування Міллера

Не піддавайтеся спокусам, інакше втратите не просто прихильність і довіру коханої людини, але і його самого — ось до чого сниться чорний лебідь за твердженням психолога Густава Міллера.

Сонник Міллера вважає, що почута в нічний фантасмагорії знаменита «лебедина пісня» хворою людиною.передрікає йому смерть. Однак, якщо лебідь мирно плавав і не видавав будь-яких звуків, то хворий неодмінно піде на поправку.

Неприємні відкриття

Образ прекрасної граціозною птиці темного забарвлення уві сні може передувати низки явних неприємностей і навіть бід. Приміром, сонник натякає, що кращий друг може підступно зрадити, обдурити.

Чоловікові сновидіння пророкує розставання з коханою, а жінці обіцяє клопоти по господарству.

Але не все так сумно. Видасться шанс осягнути якусь таємницю — ось до чого сниться лебідь з темними пір’ям.

Коротко про важливе

Пригрезились відразу два лебедя темного забарвлення? Це передбачає примирення після бурхливого з’ясування відносин. А ось одна птах — символ самотності, роздумів, духовних шукань.

Сновидінню чекають любовні страждання, тому що спалахнуло нове почуття буде без відповіді — ось до чого приснився пташеня чорного лебедя.

Звістка про трагічну подію наздожене вас уранці після видіння пораненої чорної пташці.

Деякі сонники вважають, що почута в нічний фантасмагорії знаменита «лебедина пісня» пророкує смерть близької людини.

Покладайтеся на інтуїцію

Побачивши в сновидінні одночасно чорну і білу птицю, необхідно розшифрувати значення кожного з образів.

Так білий — це символ свободи, нових перспектив, а чорний — розвиненої інтуїції. Сонник пояснює, що це бачення може служити підказкою: для досягнення мети потрібно покладатися на «шосте почуття», довіритися власній проникливості, передчуттю.

Дикі лебеді контрастних відтінків пророкують тому, хто спить влада і багатство. А ще це уособлення протилежностей, які перебувають в гармонії між собою.

Двоколірні птиці

А що якщо привидівся лебідь з чорно-білим оперенням? Клопоти, втрати, жалю — ось до чого сниться така строкатий птах. Але іноді це відображення віри сплячого в диво, вдалий збіг обставин. На жаль, сонник не поділяє його надій і попереджає, що не варто розраховувати на подарунки долі або жити ілюзіями, які заважають здійснити задумане в реальність. Треба тверезо оцінювати ситуацію, працювати і діяти!

Сон, у якому присутні відразу кілька чорно-білих птахів — вказівка на те, що сплячий потрапив під вплив сильного, владного персонажа, згідно аж ніяк не благими намірами.

Кар’єрний зліт

До чого приснився плаваючий у водоймі чорний лебідь? Це відмінна ознака, що підказує, що скоро відзначить вас начальство і запропонує зайняти високу посаду з підвищенням окладу. Та сонник запевняє: ви впораєтеся на «відмінно»!

Ще птиці на воді в нічний дрімоті обіцяють тому, хто спить відмінні перспективи, доленосні події. А ось якщо лебідь нападає, веде себе агресивно, то сновидець розчарується в когось з рідних, друзів. Коли в сновидінні чорний лебідь примудрився вщипнути вас потужним дзьобом, знайте, наяву доведеться спілкуватися з гордовитою істеричною персоною, що принесе певні незручності.

Дії режиму

Від того, якими були дії сновидця, теж залежить тлумачення бачення. Так якщо в сні вам вдалося напоїти, нагодувати лебедя чимось смачним, то в реальності провидіння врятує вас від жорсткого удару долі. Зовсім оминути проблеми не вийде, але негативний ефект буде помітно пом’якшений.

Полювати на лебедів по соннику означає: звичка розмовляти обернеться неприємностями. Стрільба по птахах свідчить про прояви невмотивованої агресії, ворожості. А вбивство — це знак пересичення.

У теплі краї

Якщо уві сні лебеді відлітають? Сонник натякає: чи не пора припинити віддаватися ілюзіям і почати жити сьогоднішнім днем?

Є й інші інтерпретації подібного сюжету. Це може передувати ситуації, коли доведеться виправдовуватися за що-небудь, найкращий порада: саме час відпочити від сім’ї, чоловіка, і, по можливості, податися в вирій на відпочинок.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: