Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний ведмідь до чого сниться?

Сонник чорний ведмідь до чого сниться?

Чорний ведмідь тлумачення сонника

Клишоногий хижак та ще чорного кольору — це досить багатогранний образ, який інтерпретується сониками далеко неоднозначно. В одних чорний ведмідь (барибал) — образ недруга, сильного ворога, в інших — всесильного, авторитетного покровителя. Щоб дізнатися, до чого сниться лютий величезний звір, необхідно вранці пригадати всі подробиці, а також свої дії в нічному видінні.

По соннику Міллера

У соннику Густава Міллера детально розписано, до чого сниться чорний ведмідь. Так, якщо у нічний грезе ви несете зі всіх ніг від величезного звіра, то в реальності вас чекає щось дуже хороше, радісне.

За сонником ведмедик з темної шкурою, побачений дівиці, говорить про необхідність уважніше придивитися до кандидата в женихи. До чого може приснитися чорний ведмідь жінці? До того, що їй треба бути більш уважнішим до чоловіка. Ще це бачення служить сигналом: чоловік чимось дуже незадоволений або у нього є любовний зв’язок на стороні.

Чоловікові сон про ведмедя темної масті передрікає нездорове суперництво, відчайдушну конкуренцію.

Дрессированное тварина

До чого сниться чорний ведмідь, якого приручили і поселили у себе вдома? За сонником пастора Лоффа цей сюжет пророкує дорослому відбувся чоловікові шефство, заступництво над ким-то.

Якщо такий сон приснився юнакові, то це є свідченням його невпевненість у власних силах, нерішучість. Але при бажанні молода людина зуміє подолати комплекси.

Якщо ж у нічний дрімоті ви займаєтеся дресируванням чорно-білої ведмедиці, то незабаром познайомитеся з симпатичною, чарівною обличчям, зовсім непристосованою до життя. Однак врахуйте, що з вашою допомогою ця чарівниця швидко «оперится» і перетвориться у владну, знає собі ціну даму.

Коректуємо характер та плани

Про нестриманості свідчить сон, в якому величезний грізлі женеться за жінкою. Принаймні, таку характеристику сплячої дає снотолкователь чаклунки Медеї.

Сплячу жінку покусав в дрімоті барибал? Тоді жінці доведеться змінити свої плани, щоб не потрапити в незручну ситуацію з неприємними наслідками.

А ось сновидіння про те, що потужний звір з темної шкурою гарчав на іншого хижака, захищаючи сплячу, — це ознака того, що в реальності вдасться досягти поставлених цілей, незважаючи на підступи недоброзичливців і заздрісників, обіцяє Мусульманський сонник.

Поповнення у сімействі

Ведмежі дитинчата — відмінну ознаку. З Англійської соннику воно обіцяє сюрпризи долі, які порадують сновидця. А для молодої жінки такий сон — ознака того, що вона ось-ось стане мамою. Причому сновидица та насправді готова до народження дитини і морально, і фізично, пояснює Фройд.

Тлумачення по деталях

Дії, що відбуваються уві сні, можуть істотно вплинути на трактування бачення. Судіть самі. Якщо в нічний фантасмагорії помітили, що чорний звір їв, то наяву ви помітно зміцнієте, відчуєте прилив сил, та й взагалі здоров’я не підведе.

А якщо тварина спала, то, навпаки, наяву вам захочеться трохи посибариствовать, полінуватися.

Привиділося, що звір полював? Будьте обережні і краще не провокуйте своїх недругів! Купається ведмедик темного забарвлення — це рада заздалегідь ретельно продумувати свої дії. А якщо ведмідь облаштовував барліг, то ви загрузнете найближчим часом у сімейних турботах і клопотах.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: