Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний хліб до чого сниться?

Сонник чорний хліб до чого сниться?

Чорний хліб тлумачення сонника

Приснився буханець чорного хліба — це серйозний символ, що попереджає про прийдешні огорчениях, втрати, перешкоди. А ще це може бути ознакою перевтоми сплячого або того, що чекають нелегкі часи жорсткої економії і потреби.

Втім, цей сон може передвіщати тому, хто спить стабільний достаток, впевненість у завтрашньому дні і одужання після хвороби. Так до чого сниться чорний хліб? Розібратися допоможуть сонники і деталі, які відіграють головну роль у трактуванні нічних видінь.

Не пора відпочити?

Видіння чорному хлібі трактуються не так сприятливо як ті, що стосуються білого. На думку провісників продукт з житнього борошна обіцяє сварки, конфлікти, непорозуміння.

Сухарики з темної муки сняться людям, які втратили інтерес до життя через накопичився напруги, втоми. Звідси — депресія, апатія. Сухий чорний хліб в нічний грезе передрікає збитки, незаплановані витрати, але сонник обнадіює: важкий період переборна, і скоро все увійде в звичну колію.

Часом коровай чорного хліба уві сні — це нагадування про те, що пора знайти можливість для повноцінного відпочинку, інакше організм дасть збій, і «прокинуться» всі болячки.

За трапезою

Проблеми, засмучення, нервові потрясіння, винуватцями яких можуть бути власні діти — ось до чого жінці сниться чорний хліб їсти.

Але якщо в сновидінні ви щедро поділилися з кимось окрайцем житнього, то сонник запевняє: в майбутньому ви не будете матеріально потребувати. Стабільний дохід, достаток вам забезпечені.

Якщо уві сні скуштували підгорілий, пересмаженої житнього хліба, то буде привід (особливо у представниць прекрасної статі) пошкодувати про свою безтурботність, легковажність.

А для віруючого такий сюжет служить провісником того, що людина порушить канонів своєї релігії, скоїть гріх. Особливо несприятливо це бачення, якщо в ньому сталося їсти горілий освячений хлібний кусень.

Фінансові перспективи

Побачили уві сні чорний хліб з салом? До чого сниться такий бутерброд? Сало символізує пристойний дохід або достаток. Всього цього сновидець зуміє досягти лише наполегливою працею.

Коли ж у дрімоті ви бачите і сало і скибочку чорного, то можете розраховувати на те, що в реальності отримаєте довгоочікувану фінансову стабільність. Але сонник ще раз нагадує: не сподівайтеся на диво чи везіння, а чесно і сумлінно працюйте!

Добрі передбачення

Якщо чорний хліб бачить в сновидінні хворий, немічний чоловік, то він скоро видужає, радує сонник.

Покупка в магазині буханця житнього хліба для сплячого в реальності обернеться важливою звісткою, що подарує надію, обрадує. А якщо ви придбали в опівнічної грезе тільки половинку, то у взаєминах з чоловіком (дружиною) настане гармонія, спокій, взаєморозуміння.

За фрагментами сновидіння

Важко згадати весь сонний сюжет? Не біда, деталей, запам’ятався дій сонники можна знайти вичерпний коментар.

Так якщо в сні ви тільки дивилися на чорний хліб то приготуйтеся реальності на період фінансових труднощів, збитків. Купівля буханця пророкує матеріальну стабільність. Різати коровай — до перешкод, труднощів у справах. А є — до поліпшення фізичного самопочуття.

Як запевняє сонник, різати чорний коровай у нічний фантазії часто доводиться людям, які не задоволені своїм теперішнім матеріальним і соціальним становищем. Вони прагнуть розбагатіти. Але, на жаль, їх мрії здійсняться нескоро.

Пророкування Міллера

Цікаво, що тлумачення Міллера до чого сниться окраєць чорного хліба заможній людині і не дуже забезпеченим, може бути різним. Багатому сновидінню що наснилась житня хлібина пророкує зниження прибутку. А бідному, навпаки, обіцяє зміцнення матеріального становища.

Густав Міллер вважає, що той, хто їв чорний хліб уві сні, знайде сімейне щастя, будучи оточеним дружними, люблячими, близькими по духу людьми. До того ж будинок сновидця буде славиться гостинністю.

Не пускаючи пил в очі

У деяких снотолкователях можна знайти і менш оптимістичні тлумачення до сюжету про те, що уві сні довелося їсти чорний хліб. Передбачається, що сплячий змушений буде задовольнятися вельми скромним достатком. Відмовитися від звички шикувати, пускати пил в очі доведеться на досить тривалий період.

А ще є версія, що подібний сюжет вказує на те, що домочадці, та й сам сплячий, славляться своєю ощадливістю. Це і допоможе благополучно пережити кризу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: