Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чиряк до чого сниться?

Сонник чиряк до чого сниться?

Чиряк тлумачення сонника

До пори До часу приховані неприємності і проблеми ось-ось дадуть знати про себе, якщо уві сні ви побачили чиряк. А от тому, хто в нічний грезе видавив гнійне зміст фурункула, вдасться уникнути негараздів наяву, обіцяє сонник.

Втім, хворобливі гнійники, абсцеси сняться напередодні інших подій в реальному житті. Щоб дізнатися, що чекає попереду, потрібно пригадати, на якій частині тіла «схопився» пригрезившийся чиряк, як його лікували, а потім знайти в соннику відповідне тлумачення.

Версія Міллера

Американський психолог Густав Міллер вважає, що побачений чиряк, з якого виділяється гній та ще з сукровицею — ознака того, що під личиною товаришів ховаються лицеміри і зрадники.

Гнійник уві сні, що з’явився на лобі, передує хвороби рідної людини. Але якщо наривами вкрите все обличчя, та так, що не залишилося жодного чистого фрагмента шкіри, то бережіться, ви можете зробити гріхопадіння або навіть злочин.

Хворе місце

Точніше інтерпретувати нічне бачення допоможе інформація про те, де з’явився чиряк. Так утворився на обличчі або на лобі нарив — передвістя того, що комусь із близьких родичів в реальності скоро буде потрібна підтримка.

В Ісламському снотолкователе сказано, що чиряк на нозі вказує, що самому тому, хто спить скоро знадобиться допомога,щоб зміцнити матеріальне становище.

Якщо в нічний фантазії помітили, як гнійний прищ понівечив обличчя одного, то знайте: товариш опиниться в біді, і ви зобов’язані підтримати його або зробити все можливе, щоб він не вчинив необачних, помилкових кроків.

Привидівся гнійник на руці? Тоді варто більше уваги приділити дітям. Можливо, що у сновидця немає належного контакту з нащадками, або їм потрібні допомога, добра порада.

Методи лікування

У Місячному соннику є цікава трактування щодо того, до чого сниться, що ви видавлюєте фурункул, вскочивший на голові. Цей сюжет підказує, що у вас народиться геніальна ідея, яка дозволить вийти сухим їх води, навіть якщо ви опинилися у складній, здавалося б, безвихідній, катастрофічної ситуації.

Сон про те, що тисніть чиряк на руці — ознака того, що вам складно виконати якесь завдання або впоратися зі справами в поодинці. Зверніться за підтримкою до товаришів, рідних.

Поки спали, намагалися видавити гній з фурункула на нозі? Виходить так, що треба набратися терпіння, тому що шлях до мети буде непростим, довгим і тернистим. Тим не менш, проявивши наполегливість і старанність, досягнете бажаного і насолоджуйтеся результатом і своєю перемогою.

Добрим знаком вважається сон, в якому вдалося позбутися, вилікуватися від численних чирьев на тілі. Сонник свідчить, що в дійсності ви зробите добрий вчинок, завдяки якому помітно підвищиться ваш авторитет.

Гримерские хитрощі

Жіночий сонник порадує того, кому в нічний фантасмагорії довелося накладати на обличчя товстий шар гриму, щоб замаскувати чиряки. Як не дивно, але це обіцяє удачу і везіння в реальності.

Радісні сюрпризи чекають наяву і того, хто уві сні мав намір видавити вміст фурункула на тілі, але виявив, що гнійник зник.

Нічний кошмар, в якому ваш знайомий знімає страшну маску, що імітує чиряки на голові та обличчі, насправді обернеться приємним відкриттям: цей персонаж зробить вам відмінний сюрприз чи здивує, зробивши добру справу. А якщо симпатизуєте з’явився в нічному видінні, то він в реальності зізнається в тому, що відчуває взаємне розташування.

Опівнічні пристрасті

Міс Хассе у своєму соннику описує моторошний сюжет про те, що тіло і обличчя сновидця покриті смердючими гнійниками. Таке бачення, на думку снотолковательницы, попереджає, що і насправді сплячий може «підхопити» вірус чи іншу заразну хворобу. Наприклад, що передається статевим шляхом.

Уві сні жахнулися, що на гомілки, стегна або ступні з’явився величезний фурункул, збільшується на очах? Не забувайте про заходи профілактики, дбайливо ставитеся до свого організму. Навіть відчувши найменше нездужання, не займайтеся самолікуванням, а зверніться до фахівця, інакше ризикуєте запустити хворобу, наставляє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: