Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чорний цуцик до чого сниться?

Сонник чорний цуцик до чого сниться?

Чорний цуцик тлумачення сонника

Вам дуже пощастить, якщо уві сні помітили маленького чорного цуценя. Такий образ підказує, що в реальності знайдете надійного, вірного товариша. І нехай вас не бентежить навіть темна шерсть собаки. За сонником це може передвіщати низку клопоту, але вони будуть радісними, пов’язаними з турботою і доглядом за молодшими членами сім’ї, наприклад, за новонародженим. До чого ще сняться щенята чорної масті? Можливо, наяву вам належить пережити яскравий бурхливий роман познайомитися з непересічною особистістю. Словом, багато перспектив. Хочете дізнатися подробиці, тоді звернемося до найбільш популярним снотолкователям.

Версії Міллера

Як професійний психолог, Густав Міллер вважає, що маленька собачка в сновидінні, це непростий символ. До чого вони можуть приснитися? До того, що у сплячої людини з’явиться нове чисте почуття, прихильність. Трактування сюжету буде носити ще більш позитивне значення, якщо щеня чорної масті сидів в сні на руках.

У миллеровском соннику знайдуться і цікаві тлумачення щодо деталей бачення. Чорні цуценята тільки з’явилися на світло? Тоді по пробудженню чекають любовні клопоти. Вони виявилися мертвими? Доведеться пережити розставання з чоловіком, стосунки з яким вже давно зжили себе.

Примарилось багато чорних цуценят? Це ознака того, що розташування того, хто бачить сон домагаються відразу кілька кавалерів, що змагаються між собою.

До чого сняться цуценята контрастного чорно-білого кольору? Відмінний знак, що пророкує передсвяткову метушню, подарунки, цікаві пропозиції та знайомства.

Дружба — велика сила

Дуже скоро випаде шанс поспілкуватися зі старими приятелями, друзями — ось до чого примарилось, що тримаєте в руках милого чорного цуценя. А якщо відчули, що тварина лащиться і налаштований дружелюбно, то доля обдарує вас нехай і маленьким, але приємними сюрпризами, подарунками.

За сучасними сонникам собаки і їх дитинчата — це символи відкритості, чесності, щирої прихильності, розташування. Тому нескладно здогадатися, до чого сняться цуценятка. Ці істоти пророкують, що в реальності у сновидця з’являться помічники, однодумці як в роботі, так і для приємного проведення часу, дозвілля.

Гроші та подарунки

Однак чорненький щеня, який з’явився в сновидінні, пророкує не тільки доброго товариша, але і щедрого покровителя, спонсора, заможного шанувальника. Тому Ісламський сонник радить уважніше придивитися до людей в найближчому оточенні. І якщо помітили, що хтось явно небайдужий до вас, зробіть перший крок йому назустріч.

А що якщо привиділася невеличка біленька собачка? Подібне бачення передвіщає успіх у бізнесі, вигідні угоди, своєчасну підтримку партнерів, колег. Як не дивно, але за цим сном в реальності підуть колосальні зміни на краще, якщо ви в дрімоті отримали песика у подарунок або навіть вкрали його!

Мертву тварину

А що думати, коли уві сні фігурував мертвий щеня темного забарвлення? Згідно сонникам це важливе застереження. Доля пошле зустрічі і знайомства з людьми лицемірними. Вони будуть лестити, подхалимничать, але у важку годину зрадять або, гірше того, має намір підставлять сплячого.

Поставтеся до цього сновидіння серйозно, придивіться до діловим партнерам, можливо серед них є такі підлі спритники.

Часом бездиханний песик уві сні — це ознака майбутнього розриву відносин. Але не впадайте у відчай, тому що майбутнє розставання в підсумку буде корисним, так як провидіння оберігає вас від нечесних, неблагородних людей. А якщо в нічний грезе ви закопали труп цуценя, то наяву уникнете чвар, скандалів і інших неприємностей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: