Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чотки до чого сняться?

Сонник чотки до чого сняться?

Чотки тлумачення сонника

Символ роботи над своїм внутрішнім духовним світом — ось до чого приснилися чотки. Але це лише загальне тлумачення. Значення нічного бачення може бути зворотним в залежності від деталей, подробиць. До чого ж може приснитися цей ритуальний предмет? Звернемося до найбільш популярним сонникам.

Не потрібно поспішати!

Пригрезившиеся в ночі чотки можуть підказувати спить, що він занадто безтурботний і не помічає того, що марно витрачає кращі роки життя, не замислюючись про майбутнє. З іншого боку, цей предмет може відображати тривоги і сумніви, які не залишають людину наяву. Є ще тлумачення того, до чого сняться вервиця — це рада проявити терпіння, надмірно не поспішати.

А от якщо в нічному видінні ви повільно перебирає нанизані на нитку намистини або кісточки, то сонник пророкує в реальності нудну, копітку, але погано оплачувану роботу.

Пророкування Міллера

На думку професійного психолога Густава Міллера сновидіння про те, що ви старанно молилися, перебираючи чотки, передрікає низку неприємностей і невдач. Але не впадайте у відчай завчасно, тому що подолати труднощі вдасться за допомогою власній наполегливості та неочікуваної допомоги з боку.

Кріпіться!

До чого можуть наснитися мусульманські чотки? Коли в опівнічної дрімоті вони знаходяться в руках іншого персонажа, сонник пророкує, що тому, хто спить доведеться спілкуватися в реальності з людиною консервативним, не йде на компроміси, якщо справа стосується моральних принципів.

А ось якщо чотки тримав сам сновидець, то його оточуючі вважають персоною досить «старомодною», що приймає всі нововведення в багнети.

Не піддавайтеся спокусам, інакше потрапите в біду — ось до чого снилося, що пропонують купити чотки. Для юної дівчини таке бачення служить застереженням: розбещеність і легковажність можуть зіпсувати її репутацію і подальшу долю.

Ви на вірному шляху

В Ісламському соннику вервиця — це символ того, що сплячий обрав для себе вірний шлях і виявляє наполегливість у досягненні поставлених цілей. А значить, незабаром знайде заповітну матеріальну незалежність, душевний спокій.

Наближається година, коли доведеться зробити важкий вибір між мораллю і матеріальними благами — ось до чого приснилися дерев’яні чотки.

Внутрішній голос

Звичайні чотки уві сні доводиться бачити того, хто неуважний і не чує голос підсвідомості. А воно, як стверджує Мусульманський сонник, підказує правильні відповіді на виникаючі в реальності питання.

Часом перебирати уві сні намистини, кісточки доводиться тому, хто втомився від накопичених в дійсності проблем, пильної уваги громадськості. В такому випадку сонник рекомендує знайти можливість для повноцінного відпочинку на самоті. Це допоможе відновити сили, поповнити енергію.

Дії уві сні

Вдалося пригадати, що робили з мусульманськими чотками у сні? Це допоможе розшифрувати бачення.

Якщо молилися, то знайте, доля приготувала вам серйозне випробування.

Купували? Не соромтеся взяти допомогу сторонньої людини.

До чого сниться втрата чоток? Це ознака того, що наяву ви поб’єте всіх якоїсь геніальною ідеєю, задумом. А ось якщо чотки в нічний фантазії порвалися, розсипалися, то це ознака того, що ви хочете все тримати під суворим контролем, бути в курсі всіх подій.

Тривожні ознаки

В дрімоті перебирали окремі намистини або кісточки? Обережніше, натякає сонник, адже в реальності ви можете зробити негарний вчинок, помилку, а потім довго будете себе картати за це. Іноді цей сюжет вказує на те, що режим готовий ризикнути, так як повністю впевнений у своїй правоті і успіху.

А от спостерігати в сні за тим, що хтось інший перебирає чотки — погана прикмета, яка вказує на те, що над головою сплячого згущуються хмари.

Знайти намистини або кістки на нитці в нічному видінні випадає того, хто в реальності повинен переосмислити свої пріоритети, більше уваги приділити духовному розвитку, ніж матеріальною складовою життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: